Ne 7.9.08 15:00, 16:15, 17:30 zzNKBE Tatra 04
Ne 7.9.08 17:30, 18:45, 20:00 HANSP Houbařův Ráj
Po 8.9.08 16:45, 18:00 zzPANK2 Eskadra smrti
Ne 14.9.08 11:15, 12:30, 13:45 zzNKBE Deportivo Praga
Čt 18.9.08 18:00, 19:15 HRAB3 Eskadra smrti
Ne 21.9.08 17:30, 18:45, 20:00 HANSP Houbařův Ráj
Po 22.9.08 17:00, 18:15 zzNOVOB Bílá pohroma
Ne 28.9.08 15:00, 16:15, 17:30 zzS1 M16 AC FC
So 4.10.08 11:15, 12:30, 13:45 BECH PKD 2006
Ne 5.10.08 12:30, 13:45, 15:00 HANSP Spartakus FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

14. 12. 08 19:30 HRAB3 M16 AC FC Eskadra smrti 11. 5:1 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, rozhodlo oslabení Eskadry, která měla k dispozici pouze čtyři hráče v poli. Jan Široký, Petr Guzan
M16 AC FC Eskadra smrti
Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Michal Martínek, Jiří Růžička, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra, Michal Zvoník vs Jiří Svoboda – Tomáš Holubovský, Jakub Košler, Jan Srp, Tomáš Staněk
14., 59. Michal Martínek
24. OG
34. Jaroslav Dzyurak
42. Jan Kučera
39. Jakub Košler
14. 12. 08 19:30 HRAB1 Houbařův Ráj Taurin 1.FC 11. 8:0 (5:0)
Jednoznačný zápas, ve kterém byl Houbařův ráj jasně lepším týmem, od začátku až do konce. Ondřej Hašlar, Michal Čermák
Houbařův Ráj Taurin 1.FC
Vladimír Olšovský – Tomáš Daňhel, Dominik Feltl, Lukáš Labuda, Petr Pavlíček, Milan Prokop, Petr Staveník, Jakub Švehla, Marek Švehla, Jakub Zais vs Radek Fišer – Jiří Fišer, Marek Juhaňák, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Jan Vondrášek, Pavel Zvára
3. Petr Staveník
14., 15., 37. Lukáš Labuda
26. Petr Pavlíček
28., 32. Marek Švehla
44. Dominik Feltl
53. Jiří Fišer
14. 12. 08 18:45 zzNOVOB Tatra 04 Bílá pohroma 11. 2:2 (2:0)
Vyhrocené a bojovné utkání, které ovšem bylo odehráno v duchu fair-play. Nervózní začátek Bílé pohromy znamenal rychlé potrestání dvěma góly. Oba týmy předváděly kvalitní fotbal plný nasazení. Závěrečná desetiminutovka přinesla dva góly v síti Tatry, které ale remíza stačila k postupu.
Tatra 04 Bílá pohroma
David Chyba – Jan Čáslavka, David Kotouč, Michal Martínek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Miroslav Šenfeld, Filip Timingeriu, Daniel Zeithaml vs Lukáš Císař – Ondřej Černý, Michal Císař, Josef Polnický, Miloš Poustecký, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta
1. Tomáš Pojkar
10. Vladimír Pešata
53., 59. Jakub Tinta 54. Petr Tichý
14. 12. 08 18:45 DEKAN Spartakus FC PKD 2006 11. 0:6 (0:1)
Zpočátku pěkné a vyrovnané utkání. Výsledek  byl zapříčiněn obrovskými chybami, které hráči Spartakusu v závěru vyrobili. Milan Matějka, Ondřej Uher
Spartakus FC PKD 2006
Martin Rousek – Oldřich Brejla, Lukáš Hlaváček, Petr Kočiřík, Milan Ludvík, Petr Melezínek, Martin Šebesta, Petr Šrámek, Petr Tomáš vs Libor Achac – Matěj Chvojka, Jiří Kufr, Antonín Lavrenčík, Jakub Lavrenčík, Tomáš Novotný, Dušan Pařízek, Jan Poduška, Roman Tošnar
27. Dušan Pařízek
42. Matěj Chvojka
44., 60. Roman Tošnar
45. Jan Poduška
50. Jakub Lavrenčík
14. 12. 08 18:45 P2 Parta AC Deportivo Praga 11. 1:2 (1:1)
vyrovnaný zápas rozhodlo větší štěstí v koncovce. Jiří Vařeka, Miroslav Matyáš
Parta AC Deportivo Praga
Petr Hnátek – Petr Csémi, Vladimír Dusil, Tomáš Laštovička, Stanislav Smola, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Libor Kovárník – Jan Havlíček, Jakub Kosina, Oleg Martinec, Franci Mohorič, Vladimír Příbramský, Marek Solich, Luboš Vacek
2. Petr Csémi 28. Jakub Kosina
45. Luboš Vacek
14. 12. 08 18:45 METE1 Los Zewlos Hattrick Prosek FC 11. 0:4 (0:1)
Poklidné a slušné utkání. První poločas byl vyrovnaný, se šancemi na obou stranách. Gólu se dočkal Hattrick, těsně před odchodem "do kabin". To určilo ráz druhé půle, zvláště když v první minutě už to bylo 0:2. Snaha Zewlos o vstřelení branky přišla vniveč a Hattrick přidal další branky do otevřené obrany soupeře. Michal Šárka
Los Zewlos Hattrick Prosek FC
Petr Michalčič – Jakub Kroupa, Martin Olšovský, Tomáš Pata, Ondřej Procházka, Martin Škop, Martin Vinš vs Jiří Brčák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Petr Honka, Marcel Jirák, Miroslav Láník, Michal Petrásek