Út 2.9.08 17:00, 18:15 zzHAGI3 Rokoska SUP
Út 2.9.08 17:00, 18:15 zzPANK1 SuperNova L.F.C.
Čt 4.9.08 17:00, 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany S
Út 9.9.08 16:45, 18:00 zzANG Dřevorubci Modřany S
Pá 12.9.08 16:45, 18:00 zzPANK1 Rokoska SUP
Pá 12.9.08 19:15, 20:30 ZAK SuperNova L.F.C.
Po 15.9.08 19:00 zzNEBU Old Fernet Cinda SUP
Po 22.9.08 16:30, 17:45 zzNKBE SuperNova L.F.C.
Út 30.9.08 17:00 zzHAGIB Old Fernet Cinda SUP
Další pískání Kompletní rozpis pískání

19. 10. 08 15:00 zzANG Valník Dřevorubci Modřany S 7. 1:1 (0:1)
Velice vyrovnaný zápas, s šancemi na obou stranách. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Lukáš Houška, Daniel Sander
Valník Dřevorubci Modřany S
Stanislav Roček – Zdeněk Fiala, Jan Frohna, Miroslav Kapoun, Josef Kouba, Petr Kříž, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek
38. Miroslav Kapoun 30. Ludvík Szarka
19. 10. 08 13:45 P1 Rokoska SUP Houbaři 7. 3:1 (1:1)
Prvních 15 minut měli Houbaři utkání pevně v rukou a vypadalo to, že Rokoska dostane výprask. Jenže Houbaři nevyužili své šance a Rokoska se rozehrála k obratu. Zejména díky střelecké potenci autora hattricku Genčeva. Vladimír Kalous, Lukáš Kylian
Rokoska SUP Houbaři
František Kašpar – Zdeněk Genčev, Václav Hon, Josef Hrubeš, Jaroslav Matějka, Alexander Najdenov, Jan Šimek vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Václav Erben, Jiří Kotjužanský, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
21., 36., 59. Zdeněk Genčev 1. Stanislav Straka
19. 10. 08 13:45 P3 SuperNova L.F.C. Dehet Old 1.FC SUP 7. 6:0 k.
Oslabený Dehet se celý zápas snažil o dobrý výsledek, což se mu v posledních pěti minutách nepodařilo. Přátelsky a korektně odehrané utkání. Leoš Buřval, Ladislav Malý
SuperNova L.F.C. Dehet Old 1.FC SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Karel Chobot, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc vs Martin Zdobinský – Martin Burian, Jan Novák, Jan Rédr, Jindřich Smolík
3., 55. Vladimír Anev
25. Pavel Soukup
44., 50. Karel Chobot
57. Pavel Rajský
14. Jindřich Smolík
42., 54. Martin Zdobinský
13. 10. 08 16:30 zzZARUB Old Fernet Cinda SUP Žvahov 7. 3:3 (1:2)
Utkání proběhlo za mírné převahy Cindy, kteá ovšem musela dvakrá dotahovat náskok Žvahova. Ten chytře bránil a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Vladimír Rychtařík, Pavel Bílek
Old Fernet Cinda SUP Žvahov
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Milan Sedláček – Josef Glaser, Miroslav Šišák, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman
5., 41. Tomáš Průcha
49. Vladimír Kuneš
7. Roman Werner
13. Marek Zeman
42. Miroslav Šišák
12. 10. 08 16:15 zzANG Dřevorubci Modřany S Rokoska SUP 6. 6:1 (4:0)
V klidném utkání zvítězili Dřevorubci, především díky většímu počtu hráčů na soupisce. Robert Zedník, Ondřej Koucký
Dřevorubci Modřany S Rokoska SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Ludvík Szarka, Michal Turek vs Jaroslav MarekZdeněk Genčev, Josef Hrubeš, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Alexander Najdenov
4. Petr Dušek
6. Petr Fabián
6., 50. Miroslav Michalec
13. Michal Turek
55. Ludvík Szarka
45. Zdeněk Genčev
12. 10. 08 13:45 P2 Houbaři Old Fernet Cinda SUP 6. 2:0 (2:0)
O vítězi rozhodly dva góly v prvním poločase. Potom už Houbaři zkušeně udrželi vedení.
Houbaři Old Fernet Cinda SUP
Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Jiří Kotjužanský, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka