Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 7.12.08 | 15:00 | zzNOVOB | Mamba club V Boca Seniors VET | 11. | 3:6 |
Ne 7.12.08 | 15:00 | zzTKSPA | Old boys Bohemia Chips Black angels 1.FC VET | 11. | 7:9 |
Ne 7.12.08 | 15:00 | BECH | Rokoska VET B Berger club | 11. | 0:2 |
Ne 7.12.08 | 15:00 | P2 | Úderka Žižkov 1.FC RUM | 11. | 3:0 |
Ne 7.12.08 | 15:00 | DEKAN | Viktoria Bítovská VET C Sebranka FC VET | 11. | 4:6 |
Ne 23.11.08 | 18:45 | P2 | Berger club Old boys Bohemia Chips | 10. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boca Seniors VET | 10 | 8 | 2 | 0 | 47:16 | 18 |
2. | Úderka Žižkov | 10 | 5 | 4 | 1 | 25:13 | 14 |
3. | Berger club | 10 | 4 | 4 | 2 | 28:15 | 12 |
4. | 1.FC RUM | 10 | 5 | 2 | 3 | 35:28 | 12 |
5. | Sebranka FC VET | 10 | 5 | 2 | 3 | 22:18 | 12 |
6. | Black angels 1.FC VET | 10 | 5 | 1 | 4 | 32:29 | 10 |
7. | Old boys Bohemia Chips | 10 | 3 | 2 | 5 | 25:33 | 8 |
8. | Viktoria Bítovská VET C | 10 | 4 | 0 | 6 | 20:31 | 8 |
9. | FC F*C* VET | 10 | 3 | 0 | 7 | 22:31 | 6 |
10. | Mamba club V | 10 | 2 | 1 | 7 | 16:30 | 5 |
11. | Rokoska VET B | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:38 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Sebranka FC VET | 1. | |||
Mamba club V | 2. | |||
1.FC RUM | 3. | |||
Old boys Bohemia Chips | 4. | |||
Berger club | 5. | |||
Rokoska VET B | 6. | |||
Black angels 1.FC VET | 7. | |||
Úderka Žižkov | 8. | |||
Boca Seniors VET | 9. | |||
Viktoria Bítovská VET C | 10. | |||
FC F*C* VET | 11. |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 1.9.08 | 19:30, 20:45 | ARIT | Mamba club V |
Po 1.9.08 | 20:30 | ZAK | FC F*C* VET |
Út 2.9.08 | 17:00, 18:15, 19:30 | zzTKSPA | 1.FC RUM |
Út 2.9.08 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Viktoria Bítovská VET C |
Út 2.9.08 | 19:00, 20:15 | METE1 | Sebranka FC VET |
Pá 5.9.08 | 19:00, 20:15 | P1 | Berger club |
So 6.9.08 | 13:45, 15:00 | HANSP | Old boys Bohemia Chips |
Po 8.9.08 | 17:00, 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Rokoska VET B |
Po 8.9.08 | 19:00, 20:15 | P1 | Úderka Žižkov |
Po 15.9.08 | 19:00, 20:15 | P2 | Berger club |
Út 16.9.08 | 16:30, 17:45 | zzPANK2 | Black angels 1.FC VET |
Út 16.9.08 | 19:00, 20:15 | METE1 | Sebranka FC VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Buneš | Boca Seniors VET | 14 |
2. | Jiří Dusil | Úderka Žižkov | 13 |
3. | Jiří Joudal | Black angels 1.FC VET | 10 |
4. | Josef Velán | Befeleme VET | 9 |
5. | Pavel Kunst | Rychlé pípy VET | 9 |
6. | Václav Bajer | 1.FC RUM | 8 |
7. | Jaroslav Jardeky | Black angels 1.FC VET | 8 |
8. | Robert Hlubuček | Viktoria Bítovská VET A | 8 |
9. | Marek Mlčoch | FC F*C* VET | 6 |
10. | Tomáš Hendrych | Old boys Bohemia Chips | 6 |
11. | Václav Křikava | FC Střešovice | 6 |
12. | Jiří Kaliba | Sparta Košíře B | 6 |
13. | František Zalužanský | Berger club | 5 |
14. | Radek Budil | PORK´s-Calvados | 5 |
15. | Milan Nový | FC Střešovice | 5 |
16. | Marian Křivan | Lisako A | 5 |
17. | Miroslav Valenta | Berger club | 5 |
18. | Jan Kvapil | Sebranka FC VET | 5 |
19. | Petr Hradecký | Ohnivý koule FK | 5 |
20. | Václav Tůma | Old boys Bohemia Chips | 4 |