St 8.4.09 17:00, 18:15 BECH Slovan Amatéři
So 11.4.09 13:45, 15:00, 16:15 HANSP Laxní přístup
Pá 17.4.09 18:15, 19:30, 20:45 BECH Suchdol sabres B
St 22.4.09 17:00, 18:15 BECH Slovan Amatéři
Čt 23.4.09 19:15, 20:30 METE1 Lucky team
So 25.4.09 10:00, 11:15 zzTKSPA Heliport SK
So 25.4.09 11:15, 12:30 zzNOVOB Laxní přístup
Další pískání Kompletní rozpis pískání

14. 6. 09 11:15 P3 Spartakus FC Suchdol sabres B 11. 0:1 (0:0)
Zejména v prvním poločase nervózní zápas rozhodl jediný gól, jinak byl zápas vyrovnaný. Martin Štros
Spartakus FC Suchdol sabres B
Martin Rousek – Oldřich Brejla, Lukáš Hlaváček, Petr Kočiřík, Milan Ludvík, Petr Melezínek, Martin Šebesta, Petr Šrámek, Milan Vondrášek vs Jaroslav Pařík – Tomáš Hamza, Jan Hanák, Martin Háněl, Lukáš Lorenc, Martin Pařík, Petr Valenta
52. Tomáš Hamza 26. Lukáš Lorenc
14. 6. 09 11:15 P2 Slovan Amatéři Corleone 11. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kterému výsledná remíza sluší. V závěru byl zápas pokažen zbytečnou konfrontací vyvolanou týmem Amatérů. Nic se neprokázalo, nicméně Slovan zmobilizoval síly a v závěru vyrovnal. Martin Kubelík, Roman Mašek
Slovan Amatéři Corleone
Stanislav Tvaroh – Petr Babka, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Josef Kubát, Ivan Prchlík, Jan Včelák, Adam Weiss vs Daniel Sokolíček – Jan Jurke, Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Milan Kupsa, Igor Pšurný, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Lukáš Svoboda, Jan Turek
47. Jan Včelák
58. Ivan Prchlík
5. Miroslav Sajfert
40. Jan Jurke
55. Miroslav Sajfert
14. 6. 09 11:15 ZAK Sme moc Heliport SK 11. 0:2 (0:1)
Pěší fotbal slabé úrovně v poklidné atmosféře vyhrálo ne lepší, ale šťastnější mužstvo. Pavel Hartman, Arnošt Barták
Sme moc Heliport SK
Martin Vodrážka – Libor Bečvář, Josef Březina, Jan Markalous, Jan Pokorný, Jaroslav Pokorný, Václav Šimáček, Radek Voštiňák vs Ondřej Prejzek – Ondřej Fibich, Marek Foglar, Michal Kolář, Jan Libus, Martin Loužecký, Alan Mašláni, Tomáš Nápravník, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil
9., 47. Tomáš Nápravník
14. 6. 09 11:15 BECH Síla vůle Laxní přístup 11. 2:13 (1:5)
Jednoznačné utkání, poznamenané faktem, že Síla vůle neměla nikoho na střídání a pátý hráč se zranil při rozcvičování. Tým tak nastoupil v oslabení, což se projevilo velmi velmi záhy. Šimon Mudra, Petr Prouza
Síla vůle Laxní přístup
Zdravko Kalfinov – Ondřej Bednář, Martin Kubů, Roman Voborník, Pavel Würtherle, Kamil Zavřel vs Ondřej Zeman – Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Říha, Jan Široký, Timur Vagapov, Erich Wolny
53. Pavel Hromádka
14. 6. 09 11:15 TEMPO Monočlánek FC Lucky team 11. 3:5 (0:2)
V úvodu utkání jednoznačně dominovali hosté. I přes ospalé tempo se dostávali do šancí ale v první půli proměnili pouze dvě. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Až v závěru dokázali domácí zdramatizovat utkání, dvěma slepenými góly. Lucky team ale v poslední minutě pátou brankou pojistil zasloužené vítězství. Jiří Pecka, Lukáš Novotný
Monočlánek FC Lucky team
Petr Sedlmajer – Martin Harvot, Robert Kunc, Jakub Novák, Jan Papoušek, Ladislav Ruňanin, Petr Rusňák, Jiří Sudek vs Michal Adámek – Stanislav Adámek, Petr Bechyně, Dušan Blaha, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jan Pichl, Jiří Uher
41. Jakub Novák
56. Martin Harvot
57. Jiří Sudek
5., 49. Jiří Uher
30., 32. Dušan Blaha
59. Stanislav Adámek
14. 6. 09 11:15 P1 Lynx Sunar 11. 6:5 (3:3)
Průměrný fotbal šesté ligy, občas vyhrocený zbytečným faulem. Tomáš Hájek, Jan Cína
Lynx Sunar
Petr Vítek – Pavel Benetka, Petr Benetka, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Jiří Prais, Jaromír Rajský, Petr Šíma vs Jaroslav Hrstka – Jan Fryč, Pavel Hampl, Tomáš Hanák, Leonid Havrysh, Karel Nesl, Roman Verner, František Vondrášek