Ne 6.9.09 15:00, 16:15 P1 Úderka Žižkov junioři
St 9.9.09 17:30, 18:45, 20:00 STER3 Újezd Calcio
So 12.9.09 08:45, 10:00 P2 Terron AC Bozi B
St 16.9.09 19:30, 20:45 zzNOVOB Erectico TBC
So 19.9.09 08:45, 10:00, 11:15 KBELY Blue devils
Čt 24.9.09 17:00, 18:15, 19:30 DEKAN Újezd Calcio
So 26.9.09 08:45, 10:00 TEMPO RAF Jinonice
So 26.9.09 08:45, 10:00 zzNOVOB Erectico TBC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

6. 12. 09 12:30 BECH Újezd Calcio 1.FP Praha 11. 5:3 (4:2)
Utkání ve kterém již šlo pouze o čest. Přesto ho oba týmy pojaly dost vážně. V některých okamžicích se daly emoce na hřišti doslova krájet. Újezd vyhrál především díky lepší koncovce. Jan Zachariáš, Jakub Čuprunov
Újezd Calcio 1.FP Praha
Petr Chlumák – David Brázda, Václav Čuřík, Martin Dub, Jiří Krátký, Pavel Semerád, Ivan Soukup, Jan Vejmelka vs Jakub Horák – Ondřej Beran, Jakub Bezděka, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Lukáš Janů, Luboš Petr, Michal Petr, Tomáš Petr
22. Vladimír Fojt
6. 12. 09 12:30 P3 Úderka Žižkov junioři Blue devils 11. 7:3 (2:0)
Úderka byla od začátku lepším týmem. Výborně kombinovala, i když to často hráči trochu přeháněli. Ve druhé půli Devils málem vyrovnali, ale neproměnili své šance a pak už si Úderka vytvořila rozhodující náskok. Lukáš Voborník, Daniel Vlach
Úderka Žižkov junioři Blue devils
Luděk Novotný – Marek Hanousek, Pavel Řezáč, David Šrámek, Robert Šupita, Michael Zelenka vs Petr Zajíček – Martin Boháč, Dušan Brůček, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild
8. Pavel Řezáč
16., 49. David Šrámek
50., 59. Marek Hanousek
58., 60. Michael Zelenka
44. Dušan Brůček
53., 56. Antonín Koudela
6. 12. 09 12:30 TEMPO RAF Jinonice Erectico TBC 11. 3:4 (1:1)
Svižné utkání, hrané nahoru-dolů, se spoustou šancí na obou stranách. Erectico bylo aktivnější v úvodu zápasu, ale ke konci poločasu inkasovalo vyrovnávací branku. Ve druhé půli se oba týmy přetahovaly o vedení a úspěšnější bylo nakonec Erectico.
RAF Jinonice Erectico TBC
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, Jan Liška, Michael Melena, Tomáš Novák, Martin Rys, Daniel Truneček vs Pavel Sokolík – Tomáš Kadlec, Pavel Kozdera, David Krňák, František Matějka, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Vladimír Vacek
27., 36. Daniel Truneček
44. Petr Brož
3., 44. Pavel Kozdera
36. Petr Sokolík
40. Vladimír Vacek
6. 12. 09 12:30 zzZARUB S.N.F. B Liboc united 11. 4:1 (2:1)
Nádherné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí byli přesnější v zakončení a po zásluze zvítězili. Petr Bulín
S.N.F. B Liboc united
Jiří Sehnoutka – Pavel Čech, Vladimír Lihne, Michal Perna, Vladislav Ščiklin, Přemysl Sůva, Petr Volf vs Martin Černý – Pavel Kejř, Robin Král, Patrik Navrátil, Radek Nesvačil, Pavel Třeboňák, Tomáš Věchtík, Martin Wilczek
14., 56., 57. Pavel Čech
25. Michal Perna
27. Radek Nesvačil
6. 12. 09 12:30 HANSP Šotgani Paraguay 11. 2:6 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání, ale po změně stran se střelecky prosadili hráči Paraguaye, především díky Goldovi, který měl dnes nabito ostrými. Lukáš Havlíček, Jiří Čurda
Šotgani Paraguay
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Tomáš Lácha, Jakub Mertl, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Štěpán Černohorský, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, David Pochobradský, Martin Štencel, Peter Súkenník, Josef Švanda, Jan Tyl
3. Tomáš Hůlovec
53. David Böhm
9., 60. David Pochobradský
35., 39., 54., 59. Pavel Gold
6. 12. 09 12:30 P1 s.Oliver A Terron AC Bozi B 11. 2:4 (0:2)
Hráči obou týmů potěšili Pražačku brilantním fotbalem. Oliver i Terron předvedli čistou hru. Robert Štipka, Tomáš Pernis
s.Oliver A Terron AC Bozi B
Tomáš Vlček – Petr Brinda, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Martin Jedlička, Martin Valenta, Jan Wanner vs Pavel Ruml – Petr Krčmář, Peter Lehuta, Karel Ondřejovský, Ondřej Pilař, Milan Šebek, Petr Zuran