Ne 6.9.09 12:30, 13:45 HANSP Druháci AFK
Pá 11.9.09 16:45, 18:00 KBELY Erko Kbely
Pá 18.9.09 16:30, 17:45 TEMPO V.S.P.S.V.S.
So 19.9.09 08:45, 10:00 P2 Gente - Yeti FC
Ne 20.9.09 16:15, 17:30 ZAK Debakl FC
St 23.9.09 16:30, 17:45 KBELY Erko Kbely
Další pískání Kompletní rozpis pískání

13. 12. 09 16:15 BECH Erko Kbely S.T.R.U.P. 11. 2:3 (0:0)
Poměrně vyrovnané utkání, kde se oba týmy snažily tlačit se do útoku a jedna šance střídala druhou. Hra se přelévala ze strany na stranu a bylo spíše otázkou štěstí, komu to tam spadne vícekrát. Ondřej Zamrazil, Pavel Potměšil
Erko Kbely S.T.R.U.P.
Petr Havlíček – Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Martin Pácha, Robert Rajdl, Tomáš Weinfurt vs Jan Melichar – Pavel Bouda, Jaroslav Carva, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Tomáš Veverka
55., 59. Jan Leibl 35., 49. Tomáš Veverka
57. Pavel Bouda
13. 12. 09 16:15 zzNOVOB Gente - Yeti FC Drsný šrouby 11. 3:1 (1:0)
Pohledné a bojovné utkání skončilo zaslouženou výhrou Gente.
Gente - Yeti FC Drsný šrouby
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Andriy Chaklosh, Martin Hejný, Petr Hladík, Zbyněk Šámal, Tomáš Zach vs David Roubal – Petr Boháč, Petr Dvořák, Vladimír Marek, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
27. Miroslav Beneš
45. Tomáš Zach
59. Stanislav Bezděka
46 Lukáš Benda 40. Tomáš Zídek 46. David Roubal
13. 12. 09 16:15 HANSP Puk PFC Druháci AFK 11. 9:7 (2:2)
Utkání ve kterém měl Puk tolik hráčů na střídání, že by mohl hrát velký fotbal, rozhodlo vyloučení gólmana Druháků, krátce po změně stran. První půle byla vyrovnaná ale po vyloučení za ruku mimo vápno Puk nabídnutou šanci využil a zvítězil. I když Druháci byli nebezpeční i ve čtyřech v poli, o čemž svědčí čtyři góly. Roman Pekárek, Tomáš Pleticha
Puk PFC Druháci AFK
Michal Klement – Martin Chamberlin, Tomáš Čížek, Martin Dohnal, Heinz Klim, Libor Kupilík, Vojtěch Kupilík, Milan Matouch, Petr Praženka, Jan Špinka, Miroslav Tyburec, Eduard Vítek, Radek Zukal vs František Dlouhý – Ludvík Bruckner, Tomáš Hradecký, Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Jaroslav Machač, Jaroslav Švec
42. Ludvík Bruckner
13. 12. 09 16:15 DEKAN Zelená liška juniors Benda OFC 11. 6:3 (3:1)
Velice vyrovnané utkání, avšak plné nesportovního chování. Zelená liška vyhrála zaslouženě, díky převaze mladých fotbalistů. Otakar Duben
Zelená liška juniors Benda OFC
Štěpán Šmíd – Tomáš Goldbach, Matěj Holeček, Martin Macků, Radek Melhem, Robert Nykl, David Průša, Jan Vacek, Jakub Vlnatý vs Bohumil Váňa – Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Lukáš Nevyjel, Michal Pína, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
56. Lukáš Nevyjel
13. 12. 09 16:15 TEMPO Maverick V.S.P.S.V.S. 11. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém dávali góly především hráči Mavericku, což rozhodlo o vítězi. Roman Kříž, David Kácl
Maverick V.S.P.S.V.S.
Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Jan Kmuníček, Jiří Kopecký, Jiří Lokvenc, Lukáš Novotný, Jiří Pecka, Čeněk Svoboda , Michal Wenzl vs Pavel Vaněk – Jiří Bauer, Ivan Benovič, Jan Hrubeš, Bronislav Jandák, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek
12. Michal Wenzl
33., 43. Jiří Pecka
53. Čestmír Šimůnek
13. 12. 09 16:15 ZAK Sokol Vysočany C Debakl FC 11. 1:6 (1:0)
V utkání už o nic nešlo - Sokol měl jisté 1.místo, Debakl byl i při prohře zachráněn. Přesto začal aktivně a během prvniho polocasu se dostal do několika šancí, které však buď zlikvidoval výborný Janda, nebo ztroskotaly na vychýlené střelecké mušce útočníků Debaklu. Navíc se Sokol po chybě v rozehrávce a protiútoku 3 na 1 ujal v 18. minutě vedení. Po přestávce se očekával nápor Sokola, který střídal v krátkých intervalech 4 hráče, kdežto Debakl točil jen dva hráče ročníku narození 1956 a zbývající mladí hráli bez střídání. Sokol skutečně tlačil a Debakl tentokrát zachraňoval brankář. Ve 34.minutě však Debakl z ničeho nic vyrovnal. Když se pak v minutě 46. prodral přes tři soupeře Vašák a otočil skóre na 2:1 pro Debakl, Sokol odpadl a v závěrečné desetiminutovce inkasoval ještě čtyřikrát. Debakl vyhrál zaslouženě, i když pětigólový rozdíl je pro Sokol příliš krutý. Utkání mělo oboustranně výbornou úroveň. Martin Valent
Sokol Vysočany C Debakl FC
Roman Janda – Petr Bakos, Marek Grundza, Rostislav Ištok, Michal Kazda, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Jiří Lukášek, Radek Stehlík, Martin Vaňourek vs Luboš Valent – Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Miroslav Sirotek, Jan Šuráň, Miloslav Vašák, Kamil Výborný