Po 31.8.09 18:45, 20:00 TEMPO Don Giovanni VET
Út 1.9.09 17:00, 18:15 zzPANK1 Viktoria Bítovská VET B
St 2.9.09 18:30, 19:45 HRAB1 Válcovna plechu VET
St 9.9.09 16:45, 18:00 zzJUNI1 Konflikt Praha 1984 VET
St 9.9.09 16:45, 18:00 zzZARUB FC F*C* VET
St 9.9.09 19:30, 20:45 DEKAN Folprecht 1.FC VET
Po 14.9.09 16:30, 17:45 KBELY Přezletice SG
St 16.9.09 16:30, 17:45 zzPANK1 Orion Praha SK A
Pá 18.9.09 16:45, 18:00 ZAK Veteráni Ďáblice
Další pískání Kompletní rozpis pískání

3. 12. 09 19:30 BECH Veteráni Ďáblice FC F*C* VET 11. 8:3 (5:1)
Převahu na straně Veteránů Ďáblice nenarušila ani zahozená penalta. Zasloužené vítězství techničtějších Ďáblic. Petr Panchártek, Luděk Okénka
Veteráni Ďáblice FC F*C* VET
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Milan Krch, Milan Laškovský vs Petr Kodytek – Jiří Fallada, Pavel Kodytek, Václava Kodytková, Ivan Konečný, Alexander Pavlov, Miroslav Žižka
47. Alexander Pavlov
3. 12. 09 19:15 METE1 Sebranka FC VET Viktoria Bítovská VET B 11. 3:1 (2:1)
V poklidu hrané utkání, které v první půli mnoho šancí nenabídlo. Po přestávce měla Sebranka více sil a aktivní Kvapil rozhodl zápas. Jan Poduška, Matěj Chvojka
Sebranka FC VET Viktoria Bítovská VET B
Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Petr Kozel, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Petr Vojtěch vs Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Miškovský, Jiří Psota, Jan Sixta, Jan Štoncner
13. Petr Kozel
22., 60. Jan Kvapil
17. Jan Štoncner
3. 12. 09 19:00 STER1 Přezletice SG Kehar club VET 11. 2:2 (1:1)
Přezletice se jevily o malinko lepší, přestože skóre otevřel Kehar brankou Pancíře. Do poločasu Vrba vyrovnal a po změně stran se dostaly Přezletice do vedení, když ve 40.minutě skóroval Mareš. Spravedlnost nebo vyšší moc však nadělila ve 49.minutě vyrovnání za snahu i Keharu a zápas tak skončil nerozhodně.
Přezletice SG Kehar club VET
David Slavata – Martin Budař, Petr Dufek, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban, David Vrba vs Michal Černý – Stanislav Barák, Karel Čapek, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Pavel Jinoch, Jan Lepša, Luděk Lepša, Josef Pancíř, Martin Rieger, Miroslav Zeman
23. David Vrba
40. Jiří Mareš
18. Josef Pancíř
49. Karel Čapek
3. 12. 09 19:00 P2 Válcovna plechu VET Folprecht 1.FC VET 11. 4:6 (1:3)
Zasloužené vítězství Folprechtu. Narozdíl od soupeře totiž chtěli hrát fotbal a ne pořád diskutovat. Hlavně hráč Skoumal je asi nejchytřejší fotbalista v dějinách malé kopané... Jan Hodík, František Hubr
Válcovna plechu VET Folprecht 1.FC VET
Vít Houška – Jiří Fiala, Ludvík Hájek, Petr Křikava, Pavel Novák, Roman Šilhánek, Radovan Skoumal vs Vlastimil Hour – Ivan Brejška, Petr Fliegel, Petr Grohman, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn
10., 38. Radovan Skoumal
47. Roman Šilhánek
53. Petr Křikava
15., 44. Petr Fliegel
18., 53. Petr Grohman
24., 40. Josef Körner ml.
3. 12. 09 19:00 STER3 Konflikt Praha 1984 VET Don Giovanni VET 11. 5:3 (2:2)
Domácí byli důraznější v koncovce a tak si ve slušně hraném utkání připsali vítězství.
Konflikt Praha 1984 VET Don Giovanni VET
Tomáš Kozák – Jiří Doležel, Pavel Héra, Milan Růžička, Bedřich Šonka, Petr Staněk, Andreja Stojkovič, Antonín Vích vs Josef Bůcha – Vladimír Celer, Pavel Lavička, Martin Míča, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Jaroslav Procházka, Jiří Šťastný, Zdeněk Stibal, Antonín Svoboda, Vratislav Ulman
35. Stanislav Oliverius
20. 11. 09 20:15 P3 Viktoria Bítovská VET B Orion Praha SK A 10. 1:1 (0:1)
Ve 4.minutě šel Orion do laciného vedení a od té doby se zakopal v obranných valech. Až sedm minut před koncem se trefila Bítovská a zaslouženě vyrovnala. Bítovská byla po celý zápas výrazně lepší, ale na vstřelení branky měla smůlu. Tománek,Jambor
Viktoria Bítovská VET B Orion Praha SK A
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Martin Měřička, Jiří Miškovský, Hubert Prášek, Jiří Psota, Jan Sixta, Jan Štoncner vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Jan Mach, Jiří Tůma, Jiří Vlach, Petr Zienert