Pá 15.4.11 17:00, 18:15 zzZARUB Slavoj Legends
Čt 21.4.11 19:30, 20:45 ARIT Pragoflora TJ
Út 26.4.11 18:15, 19:30 zzPODVI Modrý Svině A
Út 3.5.11 19:00, 20:15 P3 Atlanta Žižkov FC
Pá 6.5.11 17:00, 18:15 zzZARUB Samson Bonella B
Ne 8.5.11 17:30, 18:45, 20:00 HANSP Kalparta Kids
Ne 15.5.11 17:30, 18:45 ZAK Kanálpucers PL
So 21.5.11 08:45, 10:00 zzZARUB Slavoj Legends
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Junior Motol se vítězstvím nad Sviněmi dostal z už takřka bezvýchodné pozice, navíc měl dobře rozjetou i dohrávku s Kalpartou. Jenže tento zápas nakonec k vítězství nedovedl a před posledním kolem tak nemá situaci ve svých rukou, narozdíl právě od Sviní, kterým stačí jakákoliv výhra. Bez šance nejsou ani Kanálpucers, těm ale nemusí stačit ani výhra nad už zachráněnými Tutto bene (jejich výhra na Samsonem Bonellou ve výčtu výsledků chybí). Atanta pouze potvrdila svou dominanci dalším vítězstvím nad Pragoflorou a s pouhými sedmi obdrženými brankami je jasně nejlépe bránícím týmem. Střelecké tabulce vévodí Chuchle, ta ale ještě nemá postup jistý, neboť překvapivě prohrála s Prokaryotou. V posledním kole tak Chuchle bude svou pozici bránit proti dotírajícímu Slavoji, který je díky vítězství nad Tutto bene zpět ve hře, musí ale vzájemný zápas vyhrát.

24. 6. 11 20:45 MIKU1 Kanálpucers PL Tutto bene A 11. 3:1 (1:1)
Zajímavý zápas. Libor Hošek
Kanálpucers PL Tutto bene A
Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Michael Děd, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň vs Martin Řádek – Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka
25. Michael Děd
40. Vojtěch Kumšta
55. Martin Kotaška
15. Pavel Kubal
24. 6. 11 20:15 TEMPO Slavoj Legends Chuchle 11. 2:6 (1:1)
Utkání nadprůměrné úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh i skóre, druhý poločas jasně patřil hostům z Chuchle. Jan Zelenka
Slavoj Legends Chuchle
Vojtěch Piatak – Tomáš Čáp, Karel Dvořáček, Pavel Dvořáček, Tomáš First, Jakub Jandus, Petr Kolář, Dušan Novák, Daniel Piatak, Michal Pospíšil, Jaroslav Stonawski, Tomáš Zemina vs Pavel Harvánek – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Vladimír Hlaváč, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Lang, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., David Vrbík
58. David Vrbík
24. 6. 11 20:15 P3 Pragoflora TJ Junior Motol 11. 6:2 (2:1)
Pohledný zápas s množstvím šancí. Michal Vrátný, Vojtěch Noha
Pragoflora TJ Junior Motol
Pavel Chlapec – Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Fischl, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora vs Jiří Macháček – Daniel Behina, David Hora, Petr Josef, Miloš Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Jiří Petřík
16., 56. Tomáš Cavalieri
17., 51., 52. David Černý
50. Jan Cavalieri
27. Jiří Macháček
55. Ludvík Marek
24. 6. 11 20:15 HOSTI Modrý Svině A Samson Bonella B 11. 4:3 (1:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Hosté vedli pět minut před poločasem už 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže Svině nastartoval gól do šatny a druhou půli už měly hru pevně ve své moci. Bonella se po přestávce herně úplně vytratila a v posledních minutách nedokázala zabránit soupeři v otočení výsledku. Čapla
Modrý Svině A Samson Bonella B
Pavel Řeháček – Otakar Duben, Jiří Dymák, Petr Gregor, Matěj Kuncíř, Michal Malý, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Josef Cílek – Matěj Kaštánek, Lukáš Pařízek, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský
24. Lukáš Pařízek
24. 6. 11 20:15 P1 Lynx Kalparta Kids 11. 3:3 (2:3)
Hráči si utkání užili. Zasloužená remíza o kterou se zasloužil výborným výkonem Feitl z Lynxu. Lukáš Mrňavý, Michal Kalina
Lynx Kalparta Kids
Petr Vítek – Jan Dvořák, Jiří Feitl, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Petr Šíma vs Rudolf Roubíček – Emiliano Caroti, Libor Kubelka, Jiří Kunce, Petr Pekař, Roman Šperker
11., 15., 53. Jiří Feitl 6., 26. Petr Pekař
23. Roman Šperker
19. 6. 11 17:30 zzZARUB Samson Bonella B Lynx 10. 7:5 (3:2)
Zápas ovlivnil fakt, že hosté neměli nikoho na střídání, přesto si za předvedený výkon zaslouží uznaní. Radek Šulc, Adam Brtna
Samson Bonella B Lynx
Josef Cílek – Ondřej Fitz, Matěj Kaštánek, Pavel Kubeček, Jakub Pařízek, Lukáš Pařízek, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský vs Petr Vítek – Jiří Feitl, Josef Kovář, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Petr Šíma