Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 16.6.11 | 18:15 | MIKU1 | Vyvolený béčka Albuquerque tuplaks | 11. | 6:1 |
Čt 16.6.11 | 18:15 | DEKAN | Viktoria Bítovská TJ Bohemia Chips 1980 | 11. | 7:3 |
Čt 16.6.11 | 18:15 | MIKU3 | Suchá dáseň AC Kolíci | 11. | 4:3 |
Čt 16.6.11 | 17:45 | STER2 | The Wall Pneuservis-Bartoušek | 11. | 6:0 k. |
Čt 16.6.11 | 17:45 | STER3 | Sculpturo FC Repeťáci Praha | 11. | 2:0 |
Čt 16.6.11 | 17:45 | STER1 | Rošambo Zoufalci | 11. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | The Wall | 11 | 9 | 2 | 0 | 51:14 | 20 |
2. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:22 | 18 |
3. | Viktoria Bítovská | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:26 | 13 |
4. | Albuquerque tuplaks | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:41 | 12 |
5. | Sculpturo FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:27 | 11 |
6. | Vyvolený béčka | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:17 | 9 |
7. | Suchá dáseň AC | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:29 | 9 |
8. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:33 | 9 |
9. | Repeťáci Praha | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:27 | 8 |
10. | Rošambo | 11 | 3 | 1 | 7 | 15:37 | 7 |
11. | Zoufalci | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:80 | 3 |
12. | Kolíci | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:39 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 29.3.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Viktoria Bítovská |
Po 11.4.11 | 17:45, 19:00, 20:15 | STER3 | Viktoria Bítovská |
St 13.4.11 | 17:00, 18:15 | zzPANK2 | Kolíci |
Čt 14.4.11 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Zoufalci |
Pá 29.4.11 | 17:45, 19:00 | STER2 | Vyvolený béčka |
Po 2.5.11 | 17:45, 19:00, 20:15 | STER1 | Suchá dáseň AC |
St 4.5.11 | 17:00, 18:15 | zzPANK1 | Albuquerque tuplaks |
St 4.5.11 | 17:00, 18:15 | zzPANK2 | The Wall |
Čt 5.5.11 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Zoufalci |
Čt 5.5.11 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Sculpturo FC |
St 11.5.11 | 17:00, 18:15 | zzANG | Rošambo |
Čt 12.5.11 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Pneuservis-Bartoušek |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Jindřich | The Wall | 25 |
2. | Lukáš Srb | TJ Bohemia Chips 1980 | 15 |
3. | Jan Holý | Albuquerque tuplaks | 14 |
4. | Tomáš Sláma | Squadra Azzurra | 12 |
5. | Jakub Charvát | Sculpturo FC | 10 |
6. | Jan Patka | Viktoria Bítovská A | 9 |
7. | Štěpán Marek | Sculpturo FC | 9 |
8. | Martin Šašek | Suchá dáseň AC | 9 |
9. | Martin Šimoník | Albuquerque tuplaks | 8 |
10. | Tomáš Král | Kolíci | 7 |
11. | Jonáš Kučera | Rošambo | 7 |
12. | Martin Kunz | Suchá dáseň AC | 7 |
13. | Lukáš Kadleček | Rošambo | 7 |
14. | Michael Mařík | Dromedarians Praha | 7 |
15. | Boleslav Kristián | Vyvolený béčka | 7 |
16. | Tomáš Přibyl | Repeťáci Praha | 7 |
17. | Dalibor Dráb | Youngsters FC B | 6 |
18. | Jakub Jindra | Sokol Picasso B | 6 |
19. | Vladan Vachalec | Viktoria Bítovská A | 6 |
20. | Stanislav Kadlec | Zoufalci | 6 |