Po 4.4.11 17:00, 18:15 zzZARUB VV Vokra VV
Čt 7.4.11 17:00, 18:15 ARIT Ekonom WT VET
Čt 7.4.11 17:00, 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET
Čt 7.4.11 19:30, 20:45 ARIT Flamengo CR VET
Út 12.4.11 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 PH Servis
Čt 14.4.11 17:00, 18:15 ARIT Ekonom WT VET
Čt 14.4.11 19:30, 20:45 ARIT Flamengo CR VET
Čt 14.4.11 19:30, 20:45 DEKAN Trops Old Boys 1.SK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

PH Servis nenechal nikoho na pochybách, že to s postupem do elitní veteránské ligy myslí vážně a v posledním kole završil úspěšnou sezónu vítězstvím nad Cormoranem. Druhá příčka patří Vokře, která finišovala výhrou v utkání s Dřevosprintem a svého soupeře nakonec v tabulce přeskočila. Zápas s Dřevorubci sice ještě není do Týdeníku doplněn, ale jeho remízový výsledek už nic podstatného nezmění. Sestupující Flamengo doplnil Kolotouš, který dostal na cestu do třetí ligy pořádný výprask od Dřevorubců a třetí "černý petr" zůstal v rukou Tropsu, i přes vítězství v posledním kole. Domácí potřeby si totiž záchranu pohlídaly díky hladké výhře nad týmem Malostranských.

20. 6. 11 19:00 P2 Malostranský SK Domácí potřeby VET 11. 1:5 (0:3)
Rozhodčí neuvedl nejlepší hráče ani komentář !!! Jan Davídek, Lukáš Krátký
Malostranský SK Domácí potřeby VET
Petr Deršák – Jiří Balcar, Rudolf Buchal, Pavel Čermák, Roman Čížek, Petr Kozel, Jan Šobr vs Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
55. Rudolf Buchal 16., 26., 46. Vlastimil Schwarz
29. Miroslav Kvasnička
52. Václav Zahradník
20. 6. 11 18:15 MIKU2 PH Servis Cormoran FC 11. 7:3 (1:1)
V klidu odehrané utkání, ve kterém domácí zaslouženě vyhráli. Procházka M.
PH Servis Cormoran FC
Roman Soukup – Petr Andreas, Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Čermák, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Jan Němec, Jiří Pejcha, Petr Škvařil vs Pavel Černý – Martin Duchek, Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jiří Vacík, František Vomáčka
25. František Vomáčka
20. 6. 11 18:15 zzANG Kolotouš FC Dřevorubci Modřany V 11. 3:12 (2:5)
Pískal rozhodčí z Dřevorupci SUP po dohodě kapitánů. Kolotouš hrál sympatický fotbal do posledních minut. Jednoduchá záležitost pro Dřevorubce.
Kolotouš FC Dřevorubci Modřany V
Pavel Jiroušek – Miroslav Chrástek, Petr Hýsek, Petr Mácha, Miloš Málek, Lukáš Poláček vs Ivan Moucha – Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
44., 53. Jindřich Müller
20. 6. 11 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Dřevosprint SC 11. 5:2 (2:0)
Vítězové byli po celý zápas lepší a jenom jejich slabší koncovka dávala Dřevosprintu v poločase jakousi naději na bodový zisk. Na začátku druhé půle dvakrát chyboval M.Procházka a důrazný Matějíček srovnal. Už za minutu však zdravě nabuzený hráč znovu strhl vedení na stranu Vokry a nakonec oslavil hattrick. Tomáš Robb, Jaňdourek
VV Vokra VV Dřevosprint SC
Pavel Vrkoslav – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, František Vondruška
4. Michal Bobysud
29., 34., 47. Michael Procházka
39. Tomáš Zmatlík
32., 33. Pavol Matejčík
20. 6. 11 18:15 ARIT Javorák Ekonom WT VET 11. 5:3 (3:1)
Zasloužené vítězství Javoráku, který byl o poznání fotbalovější a slušnější. Petr Vondráček
Javorák Ekonom WT VET
Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, David Jankovský, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Miloslav Maxa, Michael Rozbora vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina
5., 12., 55. Matouš Hilar
9. Miloslav Maxa
45. Michael Rozbora
17., 55. Tomáš Kubr
44. Tomáš Zvěřina
20. 6. 11 18:15 DEKAN Flamengo CR VET Trops Old Boys 1.SK 11. 2:4 (0:2)
Oslabený tým Flamengo dlouho hrál vyrovnanou hru s početným soupeřem, ale převaha šancí rozhodla. Petr Lukeš, Matej Buzgo