Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.12 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka FC 1869 | 11. | 4:4 |
Pá 22.6.12 | 20:45 | DEKAN | Torpédo Hulín FC Eukaryota 2.LKW | 11. | 1:4 |
Pá 22.6.12 | 20:15 | P2 | Pragoflora TJ Žlutá křídla | 11. | 3:5 |
Pá 22.6.12 | 20:15 | TEMPO | xPěstební dělnice Los Bimbananos | 11. | 2:6 |
Pá 22.6.12 | 20:15 | P1 | Sparta Pivaři AC Rosengart FC | 11. | 5:5 |
Pá 22.6.12 | 20:15 | P3 | Tutto bene A Dromedarians Praha | 11. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Los Bimbananos | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:25 | 17 |
2. | Žlutá křídla | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:29 | 15 |
3. | Dromedarians Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 27:21 | 15 |
4. | FC 1869 | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:32 | 13 |
5. | Pragoflora TJ | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:28 | 12 |
6. | Eukaryota 2.LKW | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:34 | 12 |
7. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:36 | 12 |
8. | Tutto bene A | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:37 | 12 |
9. | xPěstební dělnice | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:35 | 11 |
10. | Šejk Peterka | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:43 | 7 |
11. | Torpédo Hulín FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 20:39 | 4 |
12. | Rosengart FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 22:45 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 9.4.12 | 14:45, 16:00 | BECH | Šejk Peterka |
Ne 15.4.12 | 12:30, 13:45 | DEKAN | Eukaryota 2.LKW |
Út 24.4.12 | 18:15, 19:30 | SLIVE | xPěstební dělnice |
St 25.4.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Pragoflora TJ |
Ne 29.4.12 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW |
St 2.5.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Sparta Pivaři AC |
St 2.5.12 | 19:00, 20:15 | P2 | Žlutá křídla |
Čt 3.5.12 | 19:30, 20:45 | BECH | Šejk Peterka |
Ne 13.5.12 | 16:15, 17:30 | DEKAN | Eukaryota 2.LKW |
Út 15.5.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Dromedarians Praha |
Čt 17.5.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Tutto bene A |
Pá 18.5.12 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Torpédo Hulín FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Kafka | Žlutá křídla | 17 |
2. | Lukáš Novák | FC 1869 | 16 |
3. | Jan Kuchař | Los Bimbananos | 15 |
4. | Lukáš Horár | Sparta Pivaři AC | 15 |
5. | Jan Zavadil | Los Bimbananos | 14 |
6. | Rostislav Starý | Los Bimbananos | 11 |
7. | Michal Příbaň | Eukaryota 2.LKW | 10 |
8. | Martin Kožár | Dromedarians Praha | 10 |
9. | Pavel Kubal | Zkama FC | 9 |
10. | Tomáš Cavalieri | Pragoflora TJ | 9 |
11. | Michal Urbančík | Šejk Peterka | 9 |
12. | Michal Koval | Dromedarians Praha | 8 |
13. | Radek Frýdl | Pragoflora TJ | 8 |
14. | Radovan Chalupka | Žlutá křídla | 8 |
15. | David Planka | Rosengart FC | 7 |
16. | Lukáš Šalamoun | Šejk Peterka | 7 |
17. | Tomáš Rousek | Žlutá křídla | 7 |
18. | Tomáš Bahník | Pragoflora TJ | 7 |
19. | Petr Procházka | Tutto bene A | 6 |
20. | Jan Cavalieri | UTS Vršovice | 6 |