Po 2.4.12 18:00, 19:15, 20:30 zzSTRE Canary FC
Út 3.4.12 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Admira 97
Út 10.4.12 19:30, 20:45 zzNOVOB Druhá fáze
Čt 19.4.12 17:00, 18:15 zzNOVOB Druhá fáze
Čt 19.4.12 18:15, 19:30, 20:45 BECH TIP IZOL - Homidlo KK
Po 30.4.12 18:30, 19:45 HRAB1 Dynamit Vršovice
St 2.5.12 17:00, 18:15 DEKAN Tigers Kobylisy RL
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy jen základní fakta. Z prvního místa postupuje do 7. ligy suverénní Druhá fáze, která za celou sezónu neprohrála. Na druhé příčce skončilo H.K. 12, postupují ale i třetí Bullets. Korunu krále střelců získal za 15 přesných zásahů Opava z Bullets, soutěž gólmanů ovládl Mirvald z H.K. 12.

18. 6. 12 20:45 zzNOVOB Druhá fáze Admira 97 11. 2:1 (2:0)
Utkání průměrné úrovně v němž si domácí v závěru prvního poločasu vytvořili rozhodující náskok, hosté po změně stran dokázali pouze snížit. Trnka
Druhá fáze Admira 97
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Škoda, Adam Šťastný, Martin Voldřich, Ladislav Zvolský vs Tomáš Podval – Robert Kovařík, Jan Kratochvíl, Pavel Martínek, Pavel Nový, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller
25. Ladislav Zvolský
29. Martin Voldřich
50 Aleš Kocour 40. Jan Kratochvíl
18. 6. 12 20:45 BECH Tigers Kobylisy RL Bullets FC 11. 2:12 (1:6)
Hrál se klidný pohodový fotbálek. Paleček
Tigers Kobylisy RL Bullets FC
Jiří Toman – Václav Coufal, Vojtěch Hamm, Václav Jícha, Jiří Kotalík, Martin Kotoun, Ladislav Šťástka vs Štěpán Seliger – David Borovička, Pavel Borovička, Ondřej Kulka, Štěpán Opava, Tomáš Petr, Marek Svoboda, Martin Weiser
30. Vojtěch Hamm
52. Martin Kotoun
2., 12., 29., 51., 54. Marek Svoboda
19., 21., 35. Martin Weiser
28., 41., 44., 45. Štěpán Opava
18. 6. 12 20:45 MIKU2 H.K. 12 Canary FC 11. 5:1 (2:0)
Hosté se sešli k utkání pouze ve 4 hráčích do pole a podle toho zápas vypadal. Od 1.minuty bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem a řešil se pouze brankový rozdíl. Domácí nedali x šancí a proto vyhráli "pouze" 5:1. Pavel Dufek, Martin Matějka
H.K. 12 Canary FC
Patrik Mirvald – Michal Černý, David Franěk, Václav Havránek, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jakub Skočovský, Petr Štáb vs Martin Plichta – Eloy Fernández, Jan Kypta, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Rolando Pitti ml., Michael Plichta
16., 35., 48. Josef Hochman
29. Václav Havránek
52. Martin Pelant
39. Rolando Pitti ml.
18. 6. 12 20:45 DEKAN Unnamed Shooters FC Dynamit Vršovice 11. 1:5 (0:1)
Oboustranně aktivní a férový zápas, kde domácí byli běhavější, ale jednoznačně lepším týmem byli hosté a jednoznačně vyhráli. Petr Šrámek, Jiří Havelka
Unnamed Shooters FC Dynamit Vršovice
David Smorádek – Tomáš Fejt, Jan Koubík, Martin Koubík, Vojtěch Krejcar, Ondřej Lukáš, Matouš Novák vs Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, Michal Král, Daniel Mlynář, Václav Mlynář, Milan Musil
55. David Smorádek 23. Tomáš Hendrych
32. Roman Danda
35., 45., 56. Michal Král
18. 6. 12 20:45 ARIT Rošambo Zelení študáci 11. 2:2 (1:0)
Hostům skoro 50 minut trvalo než začali hrát fotbal. Vůbec se nemohli dostat do tempa, ale nakonec i přesto vyválčili remízu. Klail
Rošambo Zelení študáci
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Stanislav Krejčí, Jaromír Petrtýl, Jan Židlický vs Pavel Fiala – Michal Gertner, Martin Knoška, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Tomáš Vích
11. Stanislav Krejčí
43. Lukáš Kadleček
49. Michal Gertner
56. Zbyněk Svoboda
18. 6. 12 20:15 P2 TIP IZOL - Homidlo KK Prtzalona C.F. 11. 1:1 (0:1)
Typické utkání 8.ligy, bojovné, plné osobních soubojů, skončilo zaslouženou remízou. Ladislav Kovács, Petr Žižka
TIP IZOL - Homidlo KK Prtzalona C.F.
Jiří Boček – Jiří Albl, Michal Augusta, Josef Berger, Otakar Ditz, Martin Formánek, Jiří Jelínek, Pavel Okapal, Jan Paluska, Jan Simmerl, Karel Soukup vs David SedliskýOndřej Bartoš, Marek Beneš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Filip Kebrt, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, Filip Sedliský