Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.12 | 19:30 | ARIT | Orange Predators A Borussia Bubeneč | 11. | 3:4 |
Po 3.12.12 | 19:30 | MIKU4 | Scarface AC Borussia Dortšpunt B | 11. | 1:6 |
Po 3.12.12 | 19:30 | MIKU2 | Pražská legie 2000 Důchodci | 11. | 7:1 |
Po 3.12.12 | 19:00 | STER3 | Oratoř Kobylisy Ferri FC | 11. | 3:1 |
Po 3.12.12 | 19:00 | P2 | Homogen 1.FC B Ujde to 1980 SK | 11. | 6:6 |
Po 3.12.12 | 19:00 | ZABEH | Tatra 04 Borcibalona FC A | 11. | 6:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borcibalona FC A | 11 | 10 | 0 | 1 | 77:32 | 20 |
2. | Scarface AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:36 | 16 |
3. | Orange Predators A | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:27 | 14 |
4. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 7 | 0 | 4 | 30:17 | 14 |
5. | Ujde to 1980 SK | 11 | 4 | 5 | 2 | 56:41 | 13 |
6. | Ferri FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:35 | 11 |
7. | Borussia Bubeneč | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:54 | 10 |
8. | Homogen 1.FC B | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:33 | 9 |
9. | Oratoř Kobylisy | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:48 | 9 |
10. | Tatra 04 | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:43 | 9 |
11. | Pražská legie 2000 | 11 | 1 | 3 | 7 | 31:47 | 5 |
12. | Důchodci | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:63 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 10.9.12 | 17:00, 18:15 | ARIT | Borussia Bubeneč |
Út 11.9.12 | 17:00, 18:15 | zzNOVOB | Důchodci |
Út 11.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Borussia Dortšpunt B |
Út 18.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Tatra 04 |
Út 18.9.12 | 19:00, 20:15 | P3 | Pražská legie 2000 |
St 19.9.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Borussia Bubeneč |
Čt 20.9.12 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Borussia Dortšpunt B |
Čt 20.9.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Důchodci |
Čt 20.9.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Scarface AC |
Po 24.9.12 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Pražská legie 2000 |
Po 24.9.12 | 19:00, 20:15 | ZABEH | Orange Predators A |
Po 24.9.12 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Tatra 04 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Pospíšil | Blázinec 2 | 36 |
2. | Jan Malypetr | Ujde to 1980 SK | 28 |
3. | Martin Löwe | Orange Predators A | 18 |
4. | Eduard Formáček | Sparta Pankrác | 15 |
5. | Radek Vodička | Oratoř Kobylisy | 13 |
6. | Tomáš Sloup | Tatra 04 | 12 |
7. | Josef Turek | Orange Predators A | 11 |
8. | Petr Zavadil | Scarface AC | 10 |
9. | Petr Moučka | Ujde to 1980 SK | 9 |
10. | Marek Kóňa | Holosmetky FC B | 9 |
11. | Martin Skopka | Homogen 1.FC B | 9 |
12. | Ondřej Vachulka | Borussia Dortšpunt B | 9 |
13. | Marek Uhlárik | Ujde to 1980 SK | 8 |
14. | Michal Slavík | Úterní hosté Ski FC A | 8 |
15. | Tomáš Novák | Ferri FC | 8 |
16. | Jan Samec | Scarface AC | 8 |
17. | Jan Franc | Real TIDE XXL | 8 |
18. | Michal Preisler | Úderka Žižkov junioři | 8 |
19. | Jan Svoboda | Ferri FC | 7 |
20. | Martin Bednář | Ferri FC | 7 |