Čt 6.9.12 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Torpédo Hulín FC
Po 10.9.12 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Sargas FC
Ne 16.9.12 16:15, 17:30 HANSP Kamikaze AbyDal LC
Po 17.9.12 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Sargas FC
Po 17.9.12 17:45, 19:00, 20:15 STER2 ALT 1.AK
Ne 23.9.12 13:45, 15:00 P2 Kamikaze AbyDal LC
Po 24.9.12 19:30, 20:45 MIKU4 Pyjavíce FK
Ne 14.10.12 15:00, 16:15, 17:30 MIKU2 Defect Praha
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Gólostroje na závěr zdolaly Šejka, ale k záchraně to nevedlo. Devátý Hulín totiž sice prohrál s Defectem, ale s Gólostroji má lepší vzájemný zápas. Poslední kolo potvrdilo i sestup Rosengartu, který podlehl Kamikaze, a Co je, které utrpělo s Pyjavíce čtvrtou porážku v řadě a padá po nadějně rozehrané sezóně. Postupové karty byly jasné už před tímto kolem a došlo jen ke kosmetickým úpravám. Z druhého na třetí místo spadl Sargas poté, co podlehl ALTu. První příčku pak uhájil Pradox vítězstvím nad Hagridem.

30. 11. 12 18:15 BECH Šejk Peterka Gólostroje FC 11. 5:7 (1:3)
Útočné, taktikou nesvázané utkání, což se odrazilo i na výši skóre.
Šejk Peterka Gólostroje FC
Michal Srnec – Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Žůrek vs Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
15., 37., 53., 59., 60. Lukáš Šalamoun 2. Jan Fiedler
17., 29., 41. Jakub Noha
43. Vojtěch Krobot
53. Jan Herych
58. Jiří Stuchlík
30. 11. 12 18:15 HANSP Sargas FC ALT 1.AK 11. 4:6 (3:2)
Utkání bylo ve velkém tempu, šance byly na každé straně, hosté v závěru utkání obrátili vývoj zápasu na svoji stranu. Jan Špinka
Sargas FC ALT 1.AK
Jan Navrátil – Josef Hora, Daniel Hylas, David Hylas, Tomáš Ouřada, František Synovec vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko
59. Jiří Bejček
30. 11. 12 18:15 HOSTI Rosengart FC Kamikaze AbyDal LC 11. 1:6 (0:5)
Klidné utkání skončilo zaslouženým vítězstvím hostů. Trnka
Rosengart FC Kamikaze AbyDal LC
Michal Petrov – Lukáš Němec, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Pavel Rams – David Brož, Pavel Brychta, Karel Pavlišín, Jan Žigmond, Pavel Zita
40. David Planka 6. David Brož
13., 30. Pavel Zita
20. Jan Žigmond
29., 55. Karel Pavlišín
30. 11. 12 18:15 DEKAN Torpédo Hulín FC Defect Praha 11. 1:4 (1:2)
Utkání začalo nevídaně- z prvního útoku hosté skórovali. Ke konci první půle hosté šli do vedení o dva góly, ale domácí se neustále snažili trefit branku hostů, což se jim v závěru první půle podařilo. Ve druhé půli se domácí snažili o obrat, ale hosté už nic nepřipustili. Zasloužené vítězství.
Torpédo Hulín FC Defect Praha
Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta vs Jan Korostenski – Filip Čech, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jaroslav Slavík, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner
29. Daniel Forman 1., 21. Filip Čech
44. Ján Somora
57. Marek Plojhar
30. 11. 12 18:00 SCBEC Pyjavíce FK Co je? 11. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání v duchu fair play, ve kterém technicky vyspělejší domácí zaslouženě vyhráli. Petr Brejcha, Lukáš Krasula
Pyjavíce FK Co je?
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec vs Jaroslav Kašpárek – Tomáš Horský, Jaromír John, Jiří Klůna, Karel Krčil, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Jiří Tůma, Petr Vorm
15. Michal Slabý
20. Karel Roubíček
38. Tomáš Tominec
57. Karel Šimek
30. 11. 12 18:00 ZAK Real Hagrid CF Pradox 1.FC 11. 0:3 (0:1)
Vítěze utkání určil um a štěstí v koncovce, když hráči Realu nastřelili 3x tyč. Utkání by skončilo daleko vyšším skóre nebýt excelentních gólmanů na obou stranách. Jiří Uher, Jakub Gottwald
Real Hagrid CF Pradox 1.FC
Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Lukáš Matera, Michal Novák, Vít Pavelka, Jakub Šimsa, Petr Šimsa, Damián Vondrášek vs Radek Sahula – Ondřej Hatina, Marek Hettner, Tomáš Hettner, Pavel Houžvička, Josef Melen, Michal Roháč, Daniel Růžička