Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 23.6.13 | 17:30 | DEKAN | Strážci Pomeranče A.Č.A.B. FC | 11. | 2:4 |
Ne 23.6.13 | 17:30 | TEMPO | Parukářka FC Bröndby codein IF | 11. | 2:4 |
Ne 23.6.13 | 17:30 | MIKU1 | Komety FC A Hustá pěna FC | 11. | 2:3 |
Ne 23.6.13 | 17:30 | MIKU2 | Kanálpucers PL Budvarka B | 11. | 2:6 |
Ne 23.6.13 | 17:30 | MIKU3 | MoKo 2.FC England Praha | 11. | 4:7 |
Ne 23.6.13 | 17:30 | MIKU4 | Periferie United Blesk VK B | 11. | 8:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | A.Č.A.B. FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 52:23 | 17 |
2. | Strážci Pomeranče | 11 | 8 | 1 | 2 | 59:39 | 17 |
3. | Komety FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 44:24 | 17 |
4. | Hustá pěna FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 55:35 | 16 |
5. | Periferie United | 11 | 5 | 2 | 4 | 39:28 | 12 |
6. | Kanálpucers PL | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:35 | 11 |
7. | England Praha | 11 | 5 | 0 | 6 | 45:45 | 10 |
8. | Budvarka B | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:54 | 10 |
9. | Bröndby codein IF | 11 | 3 | 2 | 6 | 47:48 | 8 |
10. | Parukářka FC | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:30 | 4 |
11. | Blesk VK B | 11 | 1 | 1 | 9 | 32:60 | 3 |
12. | MoKo 2.FC | 11 | 0 | 1 | 10 | 20:58 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 25.3.13 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Budvarka B |
Út 26.3.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | DEKAN | Bröndby codein IF |
So 6.4.13 | 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Periferie United |
So 6.4.13 | 12:30, 13:45 | TEMPO | England Praha |
St 10.4.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Hustá pěna FC |
So 13.4.13 | 08:45, 10:00 | P2 | Blesk VK B |
So 13.4.13 | 11:15, 12:30 | P2 | A.Č.A.B. FC |
St 17.4.13 | 19:30, 20:45 | DEKAN | MoKo 2.FC |
So 4.5.13 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Komety FC A |
Ne 5.5.13 | 09:45, 11:00, 12:15 | BECH | Strážci Pomeranče |
Ne 5.5.13 | 13:45, 15:00 | P2 | Kanálpucers PL |
Ne 5.5.13 | 13:45, 15:00 | P1 | England Praha |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Lelek | Hustá pěna FC | 19 |
2. | Petr Tinka | Strážci Pomeranče | 17 |
3. | Matouš Vacík | Bröndby codein IF | 15 |
4. | Martin Sklenář | A.Č.A.B. FC | 14 |
5. | Chacik Gevorkjan | Komety FC B | 14 |
6. | Martin Štěrba | Periferie United | 12 |
7. | Josef Skořepa | England Praha | 11 |
8. | Jan Čuřín | Kanálpucers PL | 11 |
9. | Libor Štohanzl | SAS fans | 11 |
10. | Václav Krček | England Praha | 11 |
11. | Michal Stáňo | Hustá pěna FC | 10 |
12. | Stanislav Pýcha | Parukářka FC | 10 |
13. | Slavomír Stárek | Strážci Pomeranče | 9 |
14. | Daniel Ochman | Periferie United | 9 |
15. | Adam Kubišta | Budvarka B | 8 |
16. | Jakub Javůrek | A.Č.A.B. FC | 8 |
17. | David Chott | Strážci Pomeranče | 8 |
18. | Harry Löwit | Strážci Pomeranče | 8 |
19. | Tomáš Prokš | Strážci Pomeranče | 8 |
20. | Daniel Beneš | Hustá pěna FC | 8 |