Po 1.4.13 16:15, 17:30 KBELY Hoblina Jižák FC
Út 9.4.13 17:00, 18:15 BECH Orange Predators B
Út 9.4.13 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Digi Prague FC
Út 9.4.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Dynamit Vršovice
Út 9.4.13 18:30, 19:45 HRAB2 Speciál Bráník B
Pá 12.4.13 18:15, 19:30, 20:45 BECH Miminka AC
Pá 19.4.13 18:15, 19:30, 20:45 HANSP Tak dort jo
Pá 19.4.13 18:15, 19:30 HOSTI Miminka AC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy jen základní fakta. Do sedmé ligy postupuje z prvního místa suverénní Hoblina Jižák, která za celou sezónu neztratila ani bod. Doprovodí ji Speciál Bráník, na Pigs zbyla pouze třetí příčka, mají ale velkou naději na dodatečný postup. Na dně tabulky skončil Dynamit Vršovice, který neuhrál za celé jaro ani bod. Korunu krále střelců si za 19 gólů nasadil Břeska z Hobliny, soutěž gólmanů ovládl Váňa ze Speciálu.

17. 6. 13 20:30 SCBEC Tak dort jo 64! FC Kobylisy B 11. 2:4 (1:2)
Pěkný zápas. Hráno ofenzivně, hodně šancí na obou stranách. Napoleanová
Tak dort jo 64! FC Kobylisy B
Jakub Slavík – Jakub Harapát, František Hašpl, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Přemysl Vodička – David Brenner, Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Marek Mikulčík, Jakub Routner
11., 31. Jakub Němeček 17., 57. Tomáš Hric
28. Marek Mikulčík
35. David Brenner
17. 6. 13 20:15 MIKU1 Hoblina Jižák FC V.S.P.S.V.S. 11. 5:4 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Vojtěch Engelmann, Milan Světel
Hoblina Jižák FC V.S.P.S.V.S.
vs Stanislav Lipták – Miroslav Benda, Petr Jirsa, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk
10., 44., 58.
39.
53.
4., 32. Richard Vaněk
49., 54. Petr Jirsa
17. 6. 13 20:15 MIKU3 Orange Predators B Rošambo 11. 5:3 (2:2)
Velice slušně hrané utkání z obou stran. Oba týmy zaslouží obdiv za předvedený výkon ve velikém vedru. Jiří Jindra, Luděk Chmelík
Orange Predators B Rošambo
Štefan Huďagi – Martin Gregor, Martin Kocourek, Jiří Kundrata, Michal Němeček, Aleš Procházka, Roman Šedivý, Michael Trnka, Antonín Zajíček vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
27., 56. Martin Šamalík
17. 6. 13 20:15 MIKU4 Pigs FC Digi Prague FC 11. 4:3 (1:3)
Na 8.ligu velmi kvalitní utkání 2 rozdílných poločasů, zatímco v 1.půli lepší hosté, ale ve 2.půli se tým domácích neuvěřitelně zvednul a 2 góly během 1 minuty otočil skóre a v závěru zkušeně ohlídal své vítězství. Otomar Sláma, Milan Cibík
Pigs FC Digi Prague FC
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Václav Svatoch vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Stanislav Frána, Petr Hylan, Michal Jančář, Tomáš Lapšanský, Jan Martinovský, Jonáš Moc
20. Václav Svatoch
35., 46. Marián Bačinský
46. Jakub Marek
7., 27. Stanislav Frána
22. Jonáš Moc
17. 6. 13 20:15 MIKU2 Miminka AC Dynamit Vršovice 11. 6:1 (3:0)
Hosté pouze 4+1, přesto nic nevzdali. Zato vítězové podali velice laxní výkon. Robert Varyš, Aleš Michálek
Miminka AC Dynamit Vršovice
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Antonín Štěpnička, Jan Vacík vs Roman Smola – Roman Danda, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil
14. Jan Vacík
25., 40. Vít Chlup
27. Milan Šmídl
36., 54. Pavel Poustecký
32. Roman Danda
17. 6. 13 20:00 TEMPO Speciál Bráník B Admira 97 11. 11:1 (5:1)
Bráník rozstřílel Admiru rozdílem třídy. Byl pohyblivější a hlavně podstatně mladší. 3 hráči zaznamenali hattrick. Admiru navíc v mnoha případech držel gólman Zubík. Čapla J., Čapla Š.