Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 2.12.13 | 20:45 | MIKU3 | Akta - rez Boston HS | 11. | 2:2 |
Po 2.12.13 | 20:45 | MIKU2 | Saens 1.FC A Santa Dominica | 11. | 3:12 |
Po 2.12.13 | 20:45 | TEMPO | Audi United FC Smutný potapěči | 11. | 8:2 |
Po 2.12.13 | 20:45 | MIKU4 | Úterní hosté Ski FC A Erko Kbely | 11. | 6:2 |
Po 2.12.13 | 20:45 | MIKU1 | Rowdies HFC Trops 1.SK | 11. | 11:3 |
Po 2.12.13 | 20:15 | ZABEH | Borcibalona FC A Restaurace U Pecků A | 11. | 2:15 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutný potapěči | 11 | 8 | 0 | 3 | 72:50 | 16 |
2. | Audi United FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:30 | 16 |
3. | Boston HS | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:32 | 16 |
4. | Akta - rez | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:35 | 14 |
5. | Restaurace U Pecků A | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:27 | 13 |
6. | Santa Dominica | 11 | 6 | 1 | 4 | 54:41 | 13 |
7. | Rowdies HFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 52:51 | 11 |
8. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 47:50 | 8 |
9. | Trops 1.SK | 11 | 2 | 4 | 5 | 34:54 | 8 |
10. | Borcibalona FC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:57 | 8 |
11. | Erko Kbely | 11 | 2 | 3 | 6 | 22:38 | 7 |
12. | Saens 1.FC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 30:63 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 5.9.13 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Boston HS |
Út 10.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Restaurace U Pecků A |
St 18.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Audi United FC |
Ne 22.9.13 | 17:30, 18:45 | ARIT | Úterní hosté Ski FC A |
Út 24.9.13 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Boston HS |
Čt 26.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Borcibalona FC A |
Ne 29.9.13 | 16:15, 17:30 | HANSP | Erko Kbely |
Ne 29.9.13 | 18:45, 20:00 | MIKU1 | Akta - rez |
St 2.10.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Rowdies HFC |
Čt 3.10.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Smutný potapěči |
Ne 6.10.13 | 11:15, 12:30 | P3 | Erko Kbely |
Ne 6.10.13 | 18:45, 20:00 | P2 | Santa Dominica |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Kounovský | Smutný potapěči | 19 |
2. | Petr Dedek | Smutný potapěči | 18 |
3. | Stanislav Hřebeček | Audi United FC | 17 |
4. | Jiří Žalud | Smutný potapěči | 16 |
5. | Stanislav Mařík | Santa Dominica | 15 |
6. | Petr Bartejs | Vojenské lesy A | 14 |
7. | Roman Alba | Břewnow boys KMK | 13 |
8. | Jakub Slunéčko | Restaurace U Pecků B | 12 |
9. | Václav Socher | Flyers Jinonice FC | 11 |
10. | Jakub Hejret | Juggernauts | 11 |
11. | Michael Leibl | Kbelské vosy B | 10 |
12. | Michal Uhlíř | Santa Dominica | 10 |
13. | Jan Kahuda | Restaurace U Pecků B | 10 |
14. | Aleš Deré | Klokan Brightbox club | 9 |
15. | David Pozníček | Santa Dominica | 9 |
16. | Josef Marc | Bulánci | 9 |
17. | Petr Pecinovský | Trops 1.SK | 8 |
18. | Jakub Slezáček | Akta - rez | 8 |
19. | Tomáš Drbal | Úterní hosté Ski FC A | 7 |
20. | Martin Kubeš | HS Praha | 7 |