Čt 12.9.13 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Borcibalona FC B
Pá 13.9.13 19:30, 20:45 HANSP Tamu Pua 1.FC A
Po 16.9.13 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC
Po 16.9.13 18:15, 19:30, 20:45 BECH Imidin Opatov FC
Út 17.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 M - Bubo A
Čt 19.9.13 18:15, 19:30, 20:45 BECH Tycho de Brahe FC A
Po 23.9.13 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Hlavonožci na niti FC
Út 24.9.13 19:00, 20:15 P2 Kojots United
Čt 3.10.13 17:00, 18:15 DEKAN Speciál Bráník A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do čtvrté ligy postupuje z prvního místa nováček Pneuservis-Bartoušek, který za celou sezónu prohrál pouze s Bábou. Jeho přemožitel ho ale nedoprovodí, horší vzájemný zápas se Speciálem Bráník ho odsoudil až ke třetímu místu. Mezi týmy z pátých lig jsou sice nejlepší, ale naděje na dodatečný postup je přesto velmi malá. Naopak o patro klesá Imidin Opatov jako nejhorší z tria celků s osmibodovým ziskem, spolu s ním padají Bratři v triku a Borcibalona B, která s jistotou sestupu v zádech neodpískala přidělený blok zápasů a do šestky si odveze nulu na bodovém kontě. Korunu krále střelců získal za 21 vstřelených branek Jindra z Pneuservisu, brankářům kraloval jeho spoluhráč Greshnyakov.

27. 11. 13 19:00 STOD Imidin Opatov FC Merck stars 11. 0:2 (0:1)
Hosté otevřeli skóre v 7. minutě a tím tak bylo o průběh utkání postaráno. Poté hosty famózními zákroky zachránil brankář Kašpar. Hosté se z toho dokázali oklepat a v 52. minutě zvýšili na 2:0. Symon
Imidin Opatov FC Merck stars
Radek Sahula – Martin Balvín, Karel Jindrák, Pavel Růžička, Václav Růžička, Lukáš Vacíř vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Pavel Fuchs, Miloslav Gaube, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Petr Smolka, Jaroslav Štolfa
7., 52. Petr Klusák
27. 11. 13 18:15 P2 Speciál Bráník A Bába FC 11. 4:3 (1:2)
Krásný zápas, který ve velké zimě zahřál všechny účastníky. Dlouho to vypadalo, že v přímém souboji o postup budou bouchat šampaňské hráči hostů, ale domácí v posledních minutách zápasu nejprve srovnali a dvě minuty před koncem dokonali obrat zápasu. Gratulace k postupu do 4. ligy! Pavel Dufek, Jaroslav Příbrský
Speciál Bráník A Bába FC
Zdeněk Stratil – Michal Baroch, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Jiří Kotáb, Roman Matoušek, Tomáš Nováček, Michael Pokorný, Michal Šálený vs Kamil Stojaspal – Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Eduard Polášek, Marek Starý
18., 54. Tomáš Nováček
54. Michal Baroch
58. Štěpán Černušák
13. Tomáš Mertha
19. Eduard Polášek
33. Martin Brož
27. 11. 13 18:15 P3 Tycho de Brahe FC A Borcibalona FC B 11. 4:2 (2:1)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím týmu Tycho de Brahe. Trnka
Tycho de Brahe FC A Borcibalona FC B
Milan Dvonč – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Aleš Netolický, Jan Oplt, Josef Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek vs Lukáš Hora – Marek Adamec, Ondřej Hora, Michal Košťál, Petr Máša, Ondřej Pecha, Petr Zeman
3. Adriano Brugioni
8. Jan Oplt
50., 53. Rudolf Růžek
20. Marek Adamec
55. Petr Zeman
33. Marek Adamec
27. 11. 13 18:15 P1 M - Bubo A Bratři v triku 11. 1:5 (1:1)
Z počátku vyrovnané utkání, které rozhodla možnost střídat větší počet hráčů  na straně vítězů. Miroslav Pecháček, Milan Matoušek
M - Bubo A Bratři v triku
František Roub – Jan Bartoň, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Maděra, Jindřich Štok vs Miroslav Kastner – Michal Bocek, Jan Galeta, Lukáš Ježek, Martin Pác, Marek Švarc, Pavel Svátek, Milan Tuláček, Ondrej Vajda
14. Jan Bartoň 16., 35. Ondrej Vajda
32. Martin Pác
40. Lukáš Ježek
42. Marek Švarc
27. 11. 13 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Tamu Pua 1.FC A 11. 1:4 (1:1)
Zasloužené vítězství hostů. Husák, Mleziva
Hlavonožci na niti FC Tamu Pua 1.FC A
Petr Komárek – Tomáš Bohuslávek, Hynek Černý, Jakub Ferjenčík, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek, Marek Školud vs Vladimír Petira – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Luboš Mlejnek, Pavel Synek, Petr Učík, Petr Záhorský
24. Tomáš Bohuslávek 17., 34., 37. Pavel Holan
34. Pavel Synek
27. 11. 13 17:45 ZABEH Kojots United Pneuservis-Bartoušek 11. 4:4 (2:1)
Parádní fotbalová podívaná hraná ve vysokém tempu, plná fotbalovosti, ale i bojovnosti a nasazení, skončila spravedlivou remízou. Šťástka
Kojots United Pneuservis-Bartoušek
Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Libor Řebíček, Jiří Říha, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores