Ne 15.9.13 08:45, 10:00 HANSP Partizan Praha
Ne 15.9.13 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Atomový veverky A
Ne 15.9.13 14:45, 16:00 BECH Hyens United
Ne 15.9.13 18:45, 20:00 MIKU3 Hustá pěna FC
Ne 22.9.13 14:45, 16:00 BECH Bránický tank
Ne 22.9.13 15:00, 16:15 TEMPO Prague United
Ne 22.9.13 16:15, 17:30 P2 Hoptajch team
Ne 22.9.13 18:45, 20:00 HANSP Hyens United
Ne 22.9.13 18:45, 20:00 P2 Partizan Praha
Ne 22.9.13 18:45, 20:00 P1 S.N.F. B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do páté ligy postupuje z prvního místa Partizan Praha, který za celou sezónu prohrál pouze s posledním Gulášem, doprovodí ho nejlepší z nováčků Bránický tank a také Atomové Veverky, které se tak v nižší soutěži zdržely pouze sezónu. Naopak o patro níž klesá už zmiňovaný Guláš, spolu s ním padá další nováček Hustá pěna a také Hyens United. Korunu krále střelců získal za 17 vstřelených branek Pospíšil z Partizanu, brankářům vévodil jeho spoluhráč Kahovec.

30. 11. 13 11:15 P2 Partizan Praha Hoptajch team 11. 7:1 (5:1)
Utkání ovládli domácí zcela suverénním způsobem. Klail
Partizan Praha Hoptajch team
Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Adam Kůrka, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Pavel Vojta vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Martin Vacka
2., 13., 17., 20., 46. Ondřej Pospíšil
23. Pavel Kopřivík
41. Adam Kůrka
35 Miroslav Ilušák 30. Petr Fridrich
30. 11. 13 11:15 BECH Sen Černý Most II PG Atomový veverky A 11. 3:3 (2:3)
Po 20 minutách se zdálo, že není oč hrát. Nicméně SČM se ztopořili a utkání dokázali, a to i bez možnosti střídání, zremizovat. Český
Sen Černý Most II PG Atomový veverky A
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Peter Kukura vs Daniel Dusl – Roman Čech, Vladimír Ferjenčik, Roman Husek, Vladimír Junek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
21., 46. Lukáš Hamouz
24. František Hamouz
5., 9., 19. Viktor Máchal
30. 11. 13 11:15 P1 S.N.F. B Guláš FC 11. 2:1 (1:0)
Korektně odehrané utkání dlouho výsledkově kontrolovali domácí, nicméně hosté ve strhujícím záběru byli blízko vyrovnání, které by odpovídalo průběhu hry. Domácí se v poslední minutě za pomocí tyče se štěstím ubránili a radovali se ze dvou bodů. Procházka
S.N.F. B Guláš FC
Jan Brabec – Jan Černohaus, Josef Gál, Michal Kaplan, Vladimír Kuzmik, Jiří Pazderec, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs David Petr – Petr Beneš, Vít Bockstefel, Jan Jiráň, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič
6. Dominik Zukal
38. Michal Kaplan
58. Lukáš Paulů
30. 11. 13 11:15 TEMPO Hyens United Bránický tank 11. 6:6 (2:3)
Zápas otevřených obran nakonec skončil remízou zejména díky hráči Vukadinovičovi a kvůli slabým obranám. Filip Kotek, Roman Volák
Hyens United Bránický tank
Petr Venzara – Jan Hovorka, Štěpán Hovorka, Tadeáš Peřina, Luboš Rodak, Marko Vukadinovič vs Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Martin Havel, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Pavel Roubíček, Ludvík Stoulil, Jan Vydra, Tomáš Wünsch
48. Pavel Roubíček
30. 11. 13 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC A GoGo 1.NC 11. 0:4 (0:0)
Zápas vedený v pohodovém duchu, hezký fotbal, útočná hra obou týmů. Filip Jerhot, Vojtěch Hála
Plameňáci 1.FC A GoGo 1.NC
Jiří Maroušek – Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Jan Malý, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Milan Syrový vs Jiří Brožík – Moreno Fenezani, Pavel Kolář, Radovan Král, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
39. Radovan Král
42. Pavel Kolář
44. Aleš Zmeškal
50. Petr Orlowski
30. 11. 13 11:15 P3 Prague United Hustá pěna FC 11. 3:5 (2:3)
Téměř celý 1. poločas byli domácí hráči lepším týmem a to potvrzoval i výsledek. Jenže hostům se povedlo snížit na rozdíl jedné branky a v závěru poločasu nevyužili hned několik jasných šancí na vyrovnání. Ve 2. poločase bušili ve snaze o vyrovnání a do 49. minuty soupeře k ničemu nepustili. Vyrovnat se však nepodařilo, a tak domácí ztrestali jejich slabou koncovku brankou na 4:2 ze své první možnosti ve 2. poločase. Hustá pěna již zápas pohlídala a nakonec zvítězila 5:3. Kohout
Prague United Hustá pěna FC
Martin Hašek – Pavel Baroch, Roman Jireš, Jan Lukeš, Patrik Majer, Jan Makal, Radim Tichý vs Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Michal Divíšek, David Gregora, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich