Ne 8.9.13 18:45, 20:00 HANSP Xichties FC
Ne 22.9.13 17:30, 18:45 TEMPO Athletico Spořilov
Ne 29.9.13 12:15, 13:30, 14:45 zzHABR Rychlá rota
Ne 29.9.13 15:00, 16:15, 17:30 MIKU4 Corleone
Ne 29.9.13 18:45, 20:00 MIKU4 Xichties FC
Ne 6.10.13 16:15, 17:30 P1 All Blacks
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy pouze základní fakta. Do šesté postupuje z prvního místa Athletico Spořilov, které za celou sezónu prohrálo pouze se Šnekem, doprovodí ho Badíci a nejlepší z trojice na 15 bodech, nováček Mal Wall. Čtvrtí Parádníci ale nemusí smutnit, dodatečný postup by je neměl minout. Naopak o patro níž míří All Blacks, nejhorší z nováčků Rychlá rota a Dýně, která sestupuje podruhé za sebou. Korunu krále střelců si za 17 branek nasadil Kec z Athletika, gólmanům vévodil Hradecký z Mal Wallu.

1. 12. 13 10:00 P3 Šnek FC B Basta fidli B 11. 1:2 (0:0)
První poločas neměl s fotbalem nic společného, v druhém poločase už se konečně začalo hrát a vyhráli lepší hosté. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Šnek FC B Basta fidli B
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jan Slepička, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk vs Pavel Brožík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Jan Ungerman, Daniel Waňka
55. Miroslav Neubauer 32. Tomáš Hájek
40. Jan Ungerman
1. 12. 13 10:00 P2 Dýně AC A Xichties FC 11. 0:2 (0:1)
Vyhrál lepší tým.
Dýně AC A Xichties FC
Petr Skalický – Tomáš Horvát, Michal Mach, Petr Přerovský, Ondřej Vancl, Tomáš Zeman vs Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Tom Jankovec, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek
14. Vít Jankovec
40. Luboš Dlouhý
1. 12. 13 10:00 ZAK Horsis heads Corleone 11. 4:3 (1:1)
Vítězný tým si vytvořil více šancí a zaslouženě vyhrál.
Horsis heads Corleone
Zdeněk Kricner – Jan Burda, Vilém Fiala, Jan Havelka, Vladimír Němeček, Ondřej Sýkora, Michal Zvolánek vs Marcel Zanusso – Jaroslav Kolanda, Ondřej Kudláček, Miroslav Sajfert, Daniel Sokolíček, Michal Suchopár
21. Vladimír Němeček
39. Jan Havelka
41., 53. Jan Burda
18. Ondřej Kudláček
51. Miroslav Sajfert
52. Daniel Sokolíček
1. 12. 13 10:00 TEMPO Parádníci Athletico Spořilov 11. 5:5 (4:0)
Domácí ovládli první půli, ale hosté ve druhé půli vstali z mrtvých a zápas dokázali vyrovnat. Hosek,Bartunek
Parádníci Athletico Spořilov
Robin Erde – Luboš Černý, Vladimír Faktor, Tair Iminov, Lukáš Moravec, Martin Moravec, Marcel Patěk, Tomáš Peroutka, Viet Anh Vu vs Lukáš BartoňJiří Bareš, Jan Bartoň, Milan Bartoň, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Petr Olha, Martin Šabat, Zdeněk Šabat, Ondřej Žáček
5., 9., 14., 48. Lukáš Moravec
19. Marcel Patěk
37., 53., 56. Antonín Kec
42. Daniel Černý
45. Jiří Květoň
1. 12. 13 10:00 P1 Mal Wall FC Badíci 11. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které vyhráli zaslouženě hosté. Domácí neunesli porážku a byli velmi vzteklí. Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík
Mal Wall FC Badíci
Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Lukáš Kostečka, Michal Koudelka, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann vs Martin Bašta – Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Roman Tumpach, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček
26. Michal Koudelka 55 Zdeněk Hradecký 37. Lukáš Veselý
43. Daniel Knespl
1. 12. 13 09:45 BECH Rychlá rota All Blacks 11. 3:4 (1:1)
Velice pohledné utkání, které bylo dramatické až do závěrečného hvizdu, nakonec vyhráli šťastnější hosté. Martin Pašek, Pavel Hradílek
Rychlá rota All Blacks
Pavel Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman vs Václav Duda – Jaroslav Daneš, Jiří Janoušek, Vojtěch Losman, Dominik Pražák, Jan Šramota