Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.13 | 20:45 | MIKU2 | SK Elet V.S.P.S.V.S. | 11. | 4:6 |
Po 25.11.13 | 20:15 | METE1 | Tak dort jo Houbařův Ráj | 11. | 8:3 |
Po 25.11.13 | 20:15 | P3 | Weekend Warriors FC Fugas CF B | 11. | 1:4 |
Po 25.11.13 | 20:15 | METE2 | Parta AC Hell Avalanche | 11. | 2:2 |
Po 25.11.13 | 20:15 | MOTO2 | Prosím, nesmějte se Zodyhyd P.N.P. | 11. | 6:0 k. |
Po 25.11.13 | 20:15 | MOTO3 | Sporčestr City FC Kulva PVC | 11. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tak dort jo | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:20 | 19 |
2. | Sporčestr City FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 43:19 | 17 |
3. | Fugas CF B | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:28 | 16 |
4. | Kulva PVC | 11 | 6 | 2 | 3 | 28:27 | 14 |
5. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:27 | 13 |
6. | Hell Avalanche | 11 | 4 | 4 | 3 | 28:38 | 12 |
7. | Houbařův Ráj | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:25 | 11 |
8. | SK Elet | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:32 | 8 |
9. | Parta AC | 11 | 2 | 3 | 6 | 21:31 | 7 |
10. | Zodyhyd P.N.P. | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:27 | 6 |
11. | Prosím, nesmějte se | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:57 | 4 |
12. | Weekend Warriors FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 29:40 | -1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 3.9.13 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Zodyhyd P.N.P. |
Út 3.9.13 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Prosím, nesmějte se |
Út 3.9.13 | 19:00, 20:15 | METE2 | Hell Avalanche |
Čt 5.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | SK Elet |
Pá 6.9.13 | 18:00, 19:15 | P2 | Hell Avalanche |
Pá 6.9.13 | 18:00, 19:15 | P1 | Prosím, nesmějte se |
Pá 6.9.13 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Houbařův Ráj |
St 11.9.13 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Sporčestr City FC |
St 18.9.13 | 19:00, 20:15 | P1 | Fugas CF B |
St 18.9.13 | 19:00, 20:15 | P3 | Fugas CF B |
St 18.9.13 | 19:00, 20:15 | P2 | Fugas CF B |
Út 24.9.13 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Weekend Warriors FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Procházka | Kapr tým 86 B | 14 |
2. | Václav Jůza | Sporčestr City FC | 13 |
3. | Michal Bílý | Zodyhyd P.N.P. | 12 |
4. | Tomáš Špaček | Hell Avalanche | 11 |
5. | Jakub Němeček | Tak dort jo | 10 |
6. | Jan Charvát | Houbařův Ráj | 10 |
7. | Lukáš Kreuz | Fugas CF B | 10 |
8. | Aleš Veselý | Weekend Warriors FC | 10 |
9. | Josef Marx | Pfefrs FC | 9 |
10. | Milan Kováč | Fugas CF B | 9 |
11. | Jaroslav Řezníček | V.S.P.S.V.S. | 7 |
12. | Petr Csémi | Parta AC | 7 |
13. | Tomáš Coufal | Sporčestr City FC | 7 |
14. | Tomáš Kapusta | Houbařův Ráj | 7 |
15. | Mikuláš Komárek | Tak dort jo | 6 |
16. | Stanislav Smola | Parta AC | 6 |
17. | Jan Bednář | Speciál Bráník B | 6 |
18. | Ondřej Červený | Weekend Warriors FC | 6 |
19. | Jan Endlicher | Sananim FC A | 6 |
20. | Jan Hrubeš | V.S.P.S.V.S. | 6 |