Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.13 | 11:15 | P1 | Lokomotiva DP Sporting Luka | 11. | 1:3 |
Ne 1.12.13 | 11:15 | P2 | Old Mosquitos F.R.F. mit vocet | 11. | 1:5 |
Ne 1.12.13 | 11:15 | ZAK | Krabice Airconquest F.F.C. | 11. | 5:4 |
Ne 1.12.13 | 11:15 | TEMPO | Potíže City Lhotka FC | 11. | 5:6 |
Ne 1.12.13 | 11:15 | P3 | Sestra Sojka Blizzard ZM | 11. | 2:3 |
Ne 1.12.13 | 11:00 | BECH | Morna to zařídí FC Fernet team Říčany | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | F.R.F. mit vocet | 11 | 10 | 1 | 0 | 77:14 | 21 |
2. | Morna to zařídí FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:24 | 15 |
3. | Sporting Luka | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:30 | 14 |
4. | City Lhotka FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:33 | 13 |
5. | Krabice | 11 | 6 | 0 | 5 | 25:34 | 12 |
6. | Sestra Sojka | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:30 | 10 |
7. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 0 | 6 | 19:26 | 10 |
8. | Potíže | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:26 | 9 |
9. | Airconquest F.F.C. | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:38 | 9 |
10. | Blizzard ZM | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:49 | 8 |
11. | Old Mosquitos | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:39 | 7 |
12. | Lokomotiva DP | 11 | 2 | 0 | 9 | 14:39 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 7.9.13 | 11:15, 12:30 | ZAK | Sestra Sojka |
So 7.9.13 | 11:15, 12:30 | zzNOVOB | Lokomotiva DP |
So 7.9.13 | 11:15, 12:30 | P2 | F.R.F. mit vocet |
Ne 8.9.13 | 13:45, 15:00 | P2 | Krabice |
So 14.9.13 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Old Mosquitos |
So 14.9.13 | 11:15, 12:30 | zzNOVOB | F.R.F. mit vocet |
So 21.9.13 | 08:45, 10:00, 11:15 | P2 | Blizzard ZM |
So 21.9.13 | 10:00, 11:15, 12:30 | TEMPO | Fernet team Říčany |
So 21.9.13 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Potíže |
So 28.9.13 | 08:45, 10:00 | BECH | Potíže |
So 28.9.13 | 11:15, 12:30 | P2 | Sestra Sojka |
So 28.9.13 | 12:30, 13:45 | zzNOVOB | Airconquest F.F.C. |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Dus | Morna to zařídí FC | 18 |
2. | Ján Pavlík | F.R.F. mit vocet | 18 |
3. | Lukáš Šebesta | F.R.F. mit vocet | 14 |
4. | Ondřej Vála | Sestra Sojka | 13 |
5. | Miroslav Landa ml. | City Lhotka FC | 11 |
6. | Jan Krejčí | Tutto bene B | 11 |
7. | Ladislav Bořecký | Sporting Luka | 10 |
8. | Jaroslav Dolejší | Potíže | 9 |
9. | Tomáš Černý | City Lhotka FC | 9 |
10. | David Kubalík | City Lhotka FC | 8 |
11. | Lukáš Vondra | F.R.F. mit vocet | 8 |
12. | Jan Dus | Morna to zařídí FC | 8 |
13. | Michal Šeda | Krabice | 7 |
14. | Marek Soukup | Rychlí banáni | 7 |
15. | Martin Šorma | Čanda bůráků | 7 |
16. | Jan Polák | F.R.F. mit vocet | 7 |
17. | Jan Kapciug | Old Mosquitos | 6 |
18. | Milan Haramule | Blizzard ZM | 6 |
19. | Michal Havránek | Fernet team Říčany | 6 |
20. | Jiří Verner | City Lhotka FC | 6 |