St 26.3.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Farkáň 92 1.FC
Čt 27.3.14 17:00, 18:15 DEKAN Dejnámbůra FC
Čt 27.3.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 AG team
Pá 28.3.14 18:15, 19:30, 20:45 HANSP Demínka A
St 2.4.14 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Orgasmico L.S.D.
St 2.4.14 18:15, 19:30 BIHOR Les Miserables
Út 8.4.14 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Farkáň 92 1.FC
St 9.4.14 17:45, 19:00, 20:15 STOD Lucián FC B
St 9.4.14 18:15, 19:30 BIHOR Tatran Válec
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Gratulujeme Les Miserables, pětkou se prohnali jako kulový blesk a s jedenácti výhrami hrdě postupují z prvního místa do čtyřky a navíc ovládli všechny statistiky skupiny. Jejich poslední soupeř F.C.K. ale takové štěstí nemá, prohra ho stála záchranu a musí se smířit se sestupem. Díky jeho prohře se podařilo zachránit Luciánu, kterému stačila remíza se sestupující Demínkou. Trojici propadlíků uzavírá Milenium, které bohužel nezvládlo za celou sezonu ulovit ani bod. Druhým postupujícím se stala Pražská legie, která těsně vyhrála nad Tatranem. Měla smůlu na to, že se ve skupině sešla s Bídníky, jinde by se svými výsledky postupovala do vyšší ligy z první místa.

23. 6. 14 18:15 MIKU4 Orgasmico L.S.D. AG team 11. 0:4 (0:3)
Zasloužená výhra hostů, nicméně ani soupeř neodehrál špatný zápas, branka vítězů však pro něj byla ten den zakletá. Tomáš Voldán
Orgasmico L.S.D. AG team
Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Dominik Šír
10., 16. Dominik Šír
13., 45. Lukáš Ceé
23. 6. 14 18:15 HOSTI Lucián FC B Demínka A 11. 6:6 (3:3)
V první půli na balonu více Lucián, ale 3x se z branky radovala Demínka. Lucián však do poločasu vyrovnal. Krásný fotbal pokračoval i ve druhém pol. Přetahovaná skončila smírně. Český, Husák
Lucián FC B Demínka A
Jan Dovolil – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, Adam Kraus, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
21., 30., 37., 59. Adam Kraus
27., 35. Pavel Mrňa
13., 20., 55. Jiří Harazim
15., 49. Marian Zikmund
47. Tomáš Velinský
23. 6. 14 18:15 MIKU1 Pražská legie 2000 Tatran Válec 11. 5:4 (1:3)
Hezké utkání, které svým průběhem bylo napínavé až do konce. Šťastnou trefou o výhře domácích rozhodl Slezák. Kučera
Pražská legie 2000 Tatran Válec
Karel Roskowetz – Rostislav Drtina, Alexander Jász, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Tomáš Slezák vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Jan Maštalíř, David Michajlov, Jakub Novotný, Pavel Pastorčák