Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 23.11.14 | 18:45 | TEMPO | Borussia Predators FK Old Mosquitos | 11. | 3:3 |
Ne 23.11.14 | 18:45 | P3 | Terron AC Bozi B Lobotomici | 11. | 4:2 |
Ne 23.11.14 | 18:45 | ZAK | Palmeiras Prosek Zimbru Olymp B | 11. | 2:1 |
Ne 23.11.14 | 18:45 | P1 | Rumové pralinky FC Sestra Sojka | 11. | 1:6 |
Ne 23.11.14 | 18:45 | P2 | Bad Boys FC Fiasko | 11. | 1:2 |
Ne 23.11.14 | 18:30 | HOSTI | Stodůlecký piráti Fernet team Říčany | 11. | 0:13 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sestra Sojka | 11 | 8 | 2 | 1 | 43:25 | 18 |
2. | Terron AC Bozi B | 11 | 8 | 2 | 1 | 34:18 | 18 |
3. | Zimbru Olymp B | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:17 | 15 |
4. | Rumové pralinky FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:23 | 13 |
5. | Fernet team Říčany | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:28 | 12 |
6. | Palmeiras Prosek | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:40 | 11 |
7. | Borussia Predators FK | 11 | 5 | 4 | 2 | 38:25 | 10 |
8. | Lobotomici | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:35 | 10 |
9. | Bad Boys FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:23 | 8 |
10. | Old Mosquitos | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:34 | 6 |
11. | Stodůlecký piráti | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:56 | 4 |
12. | Fiasko | 11 | 1 | 1 | 9 | 15:48 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.9.14 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Bad Boys FC |
Ne 7.9.14 | 08:45, 10:00 | HANSP | Fernet team Říčany |
So 13.9.14 | 11:15, 12:30 | HANSP | Terron AC Bozi B |
So 4.10.14 | 08:45, 10:00 | DEKAN | Old Mosquitos |
So 4.10.14 | 10:00, 11:15 | HOSTI | Zimbru Olymp B |
Ne 5.10.14 | 08:45, 10:00 | HANSP | Rumové pralinky FC |
So 11.10.14 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Old Mosquitos |
So 11.10.14 | 11:15, 12:30 | KBELY | Palmeiras Prosek |
Út 14.10.14 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Sestra Sojka |
Út 14.10.14 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Terron AC Bozi B |
Út 14.10.14 | 19:00, 20:15 | METE2 | Rumové pralinky FC |
So 18.10.14 | 08:45, 10:00 | zzNOVOB | Fernet team Říčany |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Sergiu Miron | Co je? | 15 |
2. | Michal Šafařík | Fernet team Říčany | 12 |
3. | Petr Dvořák | Lobotomici | 12 |
4. | Jan Špinka | Borussia Predators FK | 11 |
5. | Ondřej Vála | Sestra Sojka | 11 |
6. | Stepan Lungu | Steaua FC | 9 |
7. | Zdeněk Sekavec | Palmeiras Prosek | 9 |
8. | Lukáš Horák | Dirty Bastards | 9 |
9. | Filip Dlabola | Palmeiras Prosek | 8 |
10. | Max Hornof | Vemex | 8 |
11. | Iurie Fodor | Zimbru Olymp B | 8 |
12. | Jáchym Štorek | Lucián FC B | 8 |
13. | Aureliu Secara | Steaua FC | 8 |
14. | Ondřej Boháč | Lobotomici | 7 |
15. | Tomáš Kučera | Fernet team Říčany | 7 |
16. | Tomáš Řápek | Real Motion SG | 7 |
17. | Michal Petrželka | Lobotomici | 6 |
18. | Victor Vicol | Zimbru Olymp B | 6 |
19. | Evgheni Grigoreanu | Zimbru Olymp B | 6 |
20. | Radek Barták | Lobotomici | 6 |