Čt 2.4.15 17:00, 18:15 ZAK Dynamo R.U.M. A
Út 7.4.15 19:00, 20:15 MOTO2 MC Blázinec
St 15.4.15 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Petřiny 09 FC
Čt 16.4.15 19:00, 20:15 P2 Vibromax 1985
St 22.4.15 18:30, 19:45 HRAB2 Real Sharks
Ne 26.4.15 11:15, 12:30 P3 Dynamo R.U.M. A
Po 27.4.15 19:00, 20:15 MOTO3 MC Blázinec
Čt 30.4.15 17:00, 18:15, 19:30 HANSP H.K. 12
Pá 1.5.15 08:45, 10:00, 11:15 P3 Merck stars
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Závěrečné kolo nepřineslo na postupových ani sestupových místech žádnou změnu. Z první příčky si pětku vykopal J.R.Club, který se rozloučil výhrou nad Petřinami. Do vyšší ligy ho doprovodí MC Blázinec, byť v posledním kole s Vibromaxem prohrál. Praga Calcio sice na závěr zvítězilo, ale před sestupem ho to už nezachránilo. Do sedmičky ho doprovodí Real Sharks, kteří na rozloučenou dostali poměrně slušnou zásobu gólů. Z posledního místa sestupuje K.K.K., které se remízou s Merck stars dostalo na nulu. Holt absence při pískání bodově hodně bolí…

23. 6. 15 18:15 CESMI MC Blázinec Vibromax 1985 11. 1:2 (1:0)
Pěkné, slušně hrané utkání, kterému by více slušela remíza. Otta
MC Blázinec Vibromax 1985
Dominik Šaržík – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Petr Mikeš, Tomáš Mikulů, Jiří Švec, Patrik Vágner vs Milan Fischer – Ondřej Freml, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Robert Volník
4. Patrik Vágner 54. Jiří Jantač
58. Patrik Hudec
23. 6. 15 18:15 BECH Real Sharks Dynamo R.U.M. A 11. 4:8 (3:3)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, David Pšenica
Real Sharks Dynamo R.U.M. A
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Aleš Hanibal – Adam Hanibal, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Jakub Pokorný, Martin Říha, Michal Šelmeci, Radek Šmída, Roman Zdvořák
59. Roman Zdvořák
23. 6. 15 18:15 HOSTI D.G.Team TBC Lachtan A 11. 3:1 (0:0)
Utkání plné nepřesností a zahozených šancí. Čapla,Hofman
D.G.Team TBC Lachtan A
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba, Jakub Svoboda vs Antonín Příkaský – Abdulaziz Al Rasheed, Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Jan Zeman
42. David Kafuněk
44. Roman Barcal
60. Michal Kafuněk
51. OG
23. 6. 15 18:15 ARIT Petřiny 09 FC J.R.Club A 11. 2:5 (0:2)
Dramatické utkání solidní úrovně dokázali pro sebe získat hráči J.R.Clubu, kteří využili brejkové šance. Husák
Petřiny 09 FC J.R.Club A
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Ondřej Čechák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Pavel Šplíchal – Václav Blažek, Marek Lidmila, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Alessio Scarano
32. Lukáš Vaněček
59. Oldřich Kopecký
10. Jiří Němeček
15. David Matouš
36., 58. David Mička
57. Marek Lidmila
23. 6. 15 18:00 MALES Praga Calcio CC H.K. 12 11. 1:0 (0:0)
1.poločas oboustraně opatrná a nevýrazná hra. Ve 2.poločase vynikly oba golmani. Paleček, Giertli
Praga Calcio CC H.K. 12
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jiří Lacina, Stanislav Mazouch, Jan Tržil vs Josef Hochman – David Franěk, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Michal Polčák, Martin Štětka
45. Stanislav Mazouch
23. 6. 15 18:00 SCBEC Merck stars K.K.K. 11. 3:3 (3:1)
KKK začali pouze 4+1, ale dokázali i s menším počtem hráčů držet krok. Po příchodu pátého hráče však polevili a dvakrát inkasovali. Druhá část začala snahou KKK o minimálně vyrovnání stavu. R se povedlo v 59. minutě. Oba týmy byly s remízou spokojeny. Martoš
Merck stars K.K.K.
Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa vs Jan Koška – Libor Jelen, Milan Melišík, Lukáš Michetschläger, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd