Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.16 | 19:30 | MIKU2 | La Famiglia Footside | 11. | 4:2 |
Út 14.6.16 | 19:30 | MIKU3 | MC Blázinec Dromedarians Praha | 11. | 2:6 |
Út 14.6.16 | 19:30 | MIKU4 | Notorkros FK Albuquerque tuplaks | 11. | 4:5 |
Út 14.6.16 | 19:30 | MIKU1 | Koloušci AK Fugas CF A | 11. | 3:6 |
Út 14.6.16 | 19:30 | BECH | Inter Bubeneč Tatran Válec | 11. | 5:1 |
Út 14.6.16 | 19:15 | MALES | Parní válec AG team | 11. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Bubeneč | 11 | 10 | 1 | 0 | 47:11 | 21 |
2. | Fugas CF A | 11 | 8 | 0 | 3 | 57:34 | 16 |
3. | La Famiglia | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:31 | 16 |
4. | Footside | 11 | 7 | 0 | 4 | 38:26 | 14 |
5. | Koloušci AK | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:34 | 14 |
6. | Dromedarians Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:37 | 9 |
7. | Parní válec | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:48 | 9 |
8. | Tatran Válec | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:38 | 8 |
9. | Albuquerque tuplaks | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:48 | 8 |
10. | AG team | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:57 | 7 |
11. | MC Blázinec | 11 | 3 | 0 | 8 | 39:49 | 4 |
12. | Notorkros FK | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:50 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | MC Blázinec |
Út 29.3.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Dromedarians Praha |
Čt 31.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Tatran Válec |
Út 5.4.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Notorkros FK |
Čt 7.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Albuquerque tuplaks |
Čt 14.4.16 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | AG team |
Čt 14.4.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Footside |
Po 18.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Dromedarians Praha |
Út 19.4.16 | 19:00, 20:15 | P2 | Fugas CF A |
Út 19.4.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Fugas CF A |
Út 19.4.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Fugas CF A |
St 20.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Inter Bubeneč |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Šváb | Fugas CF A | 17 |
2. | Jaroslav Šamánek | Fugas CF A | 15 |
3. | Jiří Švec | Blázinec 2 | 15 |
4. | Jan Klozar | Fugas CF A | 13 |
5. | Jaroslav Teplan | Koloušci AK | 13 |
6. | Jaroslav Radovnický | Inter Bubeneč | 13 |
7. | Martin Šimoník | Albuquerque tuplaks | 13 |
8. | Martin Kožár | Dromedarians Praha | 12 |
9. | Matěj Zuna | La Famiglia | 11 |
10. | Jan Novotný | Efficenza AC | 11 |
11. | Michal Koval | Dromedarians Praha | 10 |
12. | Martin Bednařík | Footside | 10 |
13. | Adam Narwa | AG team | 9 |
14. | Karel Pohan | Inter Bubeneč | 9 |
15. | Pavel Kalandra | Inter Bubeneč | 9 |
16. | Jan Zuna | La Famiglia | 9 |
17. | Vojtěch Šafránek | Footside | 9 |
18. | Petr Ondřejíček | Tatran Válec | 8 |
19. | Petr Mikeš | Amfora restaurant | 8 |
20. | Patrik Vágner | Blázinec 2 | 8 |