Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 20:45 | LITVI | Namo FC Gobi dezert | 11. | 4:0 |
St 22.6.16 | 20:30 | STER1 | Kolíci Virtus Praha FK | 11. | 5:2 |
St 22.6.16 | 20:30 | SCBEC | Pětapůl TJ Continental FC | 11. | 0:2 |
St 22.6.16 | 20:30 | STER2 | Kozlové FC Holota FC | 11. | 3:4 |
St 22.6.16 | 20:30 | STER3 | Velký klády FC Ansámbl | 11. | 3:1 |
St 22.6.16 | 20:30 | ZAK | Gangbeng Botostroj SK | 11. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Namo FC | 11 | 10 | 1 | 0 | 37:6 | 21 |
2. | Holota FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 40:19 | 16 |
3. | Velký klády FC | 11 | 6 | 4 | 1 | 27:18 | 16 |
4. | Continental FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:10 | 15 |
5. | Kolíci | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:29 | 13 |
6. | Virtus Praha FK | 11 | 5 | 1 | 5 | 18:25 | 11 |
7. | Ansámbl | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:35 | 9 |
8. | Gangbeng | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:32 | 9 |
9. | Pětapůl TJ | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:15 | 8 |
10. | Kozlové FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 13:31 | 7 |
11. | Botostroj SK | 11 | 1 | 4 | 6 | 15:23 | 6 |
12. | Gobi dezert | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:38 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 24.3.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Velký klády FC |
Čt 31.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Ansámbl |
Pá 1.4.16 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Kolíci |
Út 5.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Pětapůl TJ |
Po 11.4.16 | 19:00, 20:15 | METE2 | Continental FC |
Po 11.4.16 | 19:00, 20:15 | zzSANC4 | Botostroj SK |
Út 12.4.16 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Gobi dezert |
St 13.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Namo FC |
St 13.4.16 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Holota FC |
Čt 14.4.16 | 19:15, 20:30 | STER1 | Velký klády FC |
Po 18.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Ansámbl |
Út 19.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Kozlové FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Matěj Vondra | Břewnow boys KMK | 13 |
2. | Filip Dvořák | Namo FC | 10 |
3. | Ondřej Krpata | Namo FC | 10 |
4. | Jan Koza | Velký klády FC | 9 |
5. | Pavel Kiš | Holota FC | 8 |
6. | Petr Zazvonil | Namo FC | 7 |
7. | Jiří Herrmann | Gangbeng | 7 |
8. | Martin Vybíral | Kolíci | 7 |
9. | Miloš Kačírek | Kozlové FC | 6 |
10. | Jiří Štamfest | JKL | 6 |
11. | Martin Hanek | Catchers SC | 6 |
12. | Jan Cemper | Kolíci | 6 |
13. | Aleš Rejchrt | Virtus Praha FK | 5 |
14. | Jiří Havel | Virtus Praha FK | 5 |
15. | Michal Král | Kolíci | 5 |
16. | Michal Burda | Ansámbl | 5 |
17. | Jakub Grafnetter | Gangbeng | 5 |
18. | Lukáš Veltruský | Continental FC | 5 |
19. | Miroslav Petrásek | Virtus Praha FK | 5 |
20. | Petr Grätzer | Botostroj SK | 5 |