Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 25.6.16 | 12:30 | ZAK | Pivnice U Zpěváčků Deportivo bez Coruna B | 11. | 0:6 |
So 25.6.16 | 12:30 | BECH | K+K Fotbal Team Horníci FC | 11. | 2:2 |
So 25.6.16 | 12:30 | HOSTI | Sarmat FC Ak-Bars | 11. | 6:0 k. |
So 25.6.16 | 12:30 | TEMPO | Hustá pěna FC Šnek FC B | 11. | 3:4 |
So 25.6.16 | 12:30 | LITVI | Lohy Boys Gremio | 11. | 0:6 k. |
So 25.6.16 | 12:30 | ZABEH | Luver FC Brazzers Praha FC A | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustá pěna FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:13 | 18 |
2. | Šnek FC B | 11 | 9 | 0 | 2 | 50:20 | 18 |
3. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 6 | 3 | 2 | 46:24 | 15 |
4. | K+K Fotbal Team | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:29 | 14 |
5. | Brazzers Praha FC A | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:31 | 12 |
6. | Pivnice U Zpěváčků | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:40 | 10 |
7. | Ak-Bars | 11 | 5 | 3 | 3 | 43:25 | 9 |
8. | Sarmat FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:30 | 9 |
9. | Gremio | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:39 | 9 |
10. | Luver FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:37 | 9 |
11. | Lohy Boys | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Horníci FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 15:67 | -1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 23.3.16 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Horníci FC |
Ne 3.4.16 | 13:45, 15:00 | P3 | Deportivo bez Coruna B |
Ne 3.4.16 | 13:45, 15:00 | P2 | Luver FC |
Ne 3.4.16 | 17:30, 18:45 | ARIT | Brazzers Praha FC A |
Ne 3.4.16 | 17:30, 18:45 | LITVI | Šnek FC B |
Ne 10.4.16 | 12:30, 13:45 | HANSP | K+K Fotbal Team |
Ne 10.4.16 | 16:15, 17:30, 18:45 | ZABEH | Gremio |
Ne 10.4.16 | 16:15, 17:30 | P1 | Hustá pěna FC |
Ne 10.4.16 | 17:30, 18:45 | HANSP | Ak-Bars |
Ne 10.4.16 | 18:45, 20:00 | MIKU4 | Sarmat FC |
Ne 10.4.16 | 19:15, 20:30 | DABLI | Lohy Boys |
Ne 17.4.16 | 10:00, 11:15, 12:30 | P3 | Pivnice U Zpěváčků |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Miroslav Neubauer | Šnek FC A | 18 |
2. | David Faber | K+K Fotbal Team | 13 |
3. | Ali Zinullin | Ak-Bars | 12 |
4. | Robert Solanský | Pivnice U Zpěváčků | 12 |
5. | Jiří Uchytil | Deportivo bez Coruna B | 11 |
6. | Michael Papadakis | Pivnice U Zpěváčků | 10 |
7. | Michal Lupínek | Gremio | 10 |
8. | Niyaz Aktanov | Ak-Bars | 9 |
9. | Vasyl Karaslai | Legion Aliena A | 8 |
10. | David Hlaváček | Kalich club Žižkov | 8 |
11. | Zdeněk Ševčík ml. | Deportivo bez Coruna B | 8 |
12. | David Gregora | Hustá pěna FC | 7 |
13. | Nazariy Shukatka | Legion Aliena A | 7 |
14. | Daniel Biderman | Deportivo bez Coruna B | 7 |
15. | Lumír Stuchlý | Hustá pěna FC | 7 |
16. | Tomáš Königsmark | Šnek FC B | 7 |
17. | Rostyslav Chernyshov | Legion Aliena A | 6 |
18. | Michal Stáňo | Hustá pěna FC | 6 |
19. | Jakub Voldřich | Hustá pěna FC | 6 |
20. | Rinat Akhmetov | Bruins FC | 6 |