Hanspaulská liga 8N

jaro 2016

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Ne 26.6.16 16:15 TEMPO Sestra Sojka The Rabbit Hole 11. 6:0 k.
Ne 19.6.16 12:30 TEMPO Old Mosquitos FC Praha 07 11. 1:2
Ne 19.6.16 12:30 ZAK Krabice Stříbrný hroch C 11. 0:0
Ne 19.6.16 12:30 P3 Stodůlecký piráti Alvarez D.C. 11. 5:6
Ne 19.6.16 12:30 BECH Morna to zařídí FC Jedna noha netleská 11. 5:5
Ne 19.6.16 12:30 P1 Sedmikráskov Čimice Digi Prague FC 11. 3:0
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Alvarez D.C. 11 8 2 1 45:18 18
2. Krabice 11 8 1 2 43:10 17
3. Digi Prague FC 11 7 0 4 35:23 14
4. Stodůlecký piráti 11 6 1 4 49:21 13
5. Sedmikráskov Čimice 11 5 3 3 36:22 13
6. Jedna noha netleská 11 4 4 3 29:35 12
7. Morna to zařídí FC 11 5 1 5 28:28 11
8. FC Praha 07 11 5 1 5 22:24 11
9. Sestra Sojka 11 5 0 6 30:32 10
10. Stříbrný hroch C 11 4 1 6 21:42 8
11. Old Mosquitos 11 1 2 8 13:30 4
12. The Rabbit Hole 11 0 0 11 0:66 -4

Komentář

Léto se chýlí ke konci a s příchodem podzimu se o slovo hlásí i Hanspaulka - nejpopulárnější amatérská soutěž v Praze vstupuje už do své 89. sezony. Od druhého hracího týdne vaší skupiny najdete na tomto místě pravidelné krátké shrnutí kola. Své podněty, komentáře a případné žádosti o opravy v

Zobrazit celý text
zápisech můžete posílat na adresu vedouci@psmf.cz.

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
26. 6. 16 16:15 TEMPO Sestra Sojka The Rabbit Hole 11. 6:0 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 6. 16 12:30 TEMPO Old Mosquitos FC Praha 07 11. 1:2 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Velmi vyrovnané utkání, které rozhodl náhodný gól v samém závěru utkání.
Old Mosquitos FC Praha 07
Petr Havel – Josef Hervert, Adam Hospodarz, Lukáš Koranda, Ondřej Mika, Zdeněk Schlibener, Marek Svoboda, Jiří Vávra vs Tomáš Růžička – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Radek Hlaváček, Jan Hospodka, Filip Košťál, Ondřej Matula, Václav Růžička
Góly Karty Góly Karty
45. Zdeněk Schlibener 39 Marek Svoboda 54. Radek Hlaváček
59. Václav Růžička
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 6. 16 12:30 ZAK Krabice Stříbrný hroch C 11. 0:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Pekárek
Krabice Stříbrný hroch C
Jiří Krofta – Lukáš Bucek, Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Petr Zikmunda vs Vlastimil KesnerJiří Církva, Martin Cyrner, Jiří Horák, Marek Kupka, Václav Novotný, František Přaslička, Přemysl Přaslička, Martin Sazma
Góly Karty Góly Karty
42 Filip Loužecký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 6. 16 12:30 P3 Stodůlecký piráti Alvarez D.C. 11. 5:6 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Slušné utkání, ve kterém bylo k vidění mnoho šancí a gólů na obou stranách. O gól šťastnější nakonec byli hosté.
Stodůlecký piráti Alvarez D.C.
Martin Malina – Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, Lukáš Černý, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Matěj Spálenka vs Petr Procházka – Tomáš Čejna, Maroš Job, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Martin Šmíd, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský
Góly Karty Góly Karty
20., 39., 41., 58. Ondřej Baleka
43. Lukáš Černý
3. Jiří Mrázek
12., 35. Ladislav Vamberský
26. Róbert Szántó
33. Maroš Job
55. Roman Kovařík
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 6. 16 12:30 BECH Morna to zařídí FC Jedna noha netleská 11. 5:5 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Slušné utkání v rychlém tempu. Rajniš, Dreksler
Morna to zařídí FC Jedna noha netleská
Jan Valenta – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Adam Levý, Lukáš Malina, Jakub Pleiner, Vojtěch Poskočil, Jiří Valenta vs Michal Stezka – Jan Abraham, Petr Kanta, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Matěj Šifta, Jiří Žambera
Góly Karty Góly Karty
4., 54. Jan Dus
35. Martin Hofrajtr
44. Jakub Pleiner
47. Adam Levý
7. Matěj Šifta
22. OG
33. Petr Kanta
37. Jan Abraham
42. Jiří Žambera
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 6. 16 12:30 P1 Sedmikráskov Čimice Digi Prague FC 11. 3:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
V pohledném a klidném utkání byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sedmikráskov Čimice Digi Prague FC
Vít UlrichMartin Danielovský, Jan Kubáň, Jan Šmucr, Vojtěch Strnad, Jan Šulc vs Michal Bartoušek – Petr Hylan, Zdeňka Kabeláčová, Ladislav Kejmar, Silvie Kloubková, Jiří Kříž, Tomáš Procházka, Martin Švehla
Góly Karty Góly Karty
11. Jan Kubáň
33. Vít Ulrich
59. Jan Šulc

Statistika skupiny za jaro

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Filip Jurkovič Krabice 16
2. Lukáš Černý Stodůlecký piráti 15
3. Róbert Szántó Alvarez D.C. 12
4. Ondřej Baleka Stodůlecký piráti 11
5. František Kolský Hustec 9
6. Ladislav Vamberský Alvarez D.C. 8
7. Jiří Mrázek Alvarez D.C. 8
8. Jan Abraham Šílení kačeři 8
9. Vít Ulrich Sedmikráskov Čimice 8
10. Dominik Ježek Sedmikráskov Čimice 7
11. Ondřej Vála Sestra Sojka 7
12. Martin Dvořák Krabice 7
13. Pavel Kafka Krabice 5
14. Zdeněk Maier Stodůlecký piráti 5
15. Michal Žák Sestra Sojka 5
16. Jan Kubáň Sedmikráskov Čimice 5
17. Michal Matouš FC Praha 07 5
18. Lukáš Kučera Jedna noha netleská 5
19. Martin Hofrajtr Morna to zařídí FC 5
20. Michal Bartoušek Digi Prague FC 4
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 15:35