Ne 4.9.16 16:15, 17:30, 18:45 MALES S.N.F. A
Ne 4.9.16 18:45, 20:00 DEKAN Bamboocha City
Ne 4.9.16 18:45, 20:00 MIKU1 Youngsters FC
Po 5.9.16 18:00, 19:15, 20:30 MALES Debakl FC
So 10.9.16 08:45, 10:00, 11:15 LITVI Balbín FC
Ne 11.9.16 15:00, 16:15, 17:30 DEKAN Erko Kbely
Ne 18.9.16 15:00, 16:15 HANSP Zimbru Olymp A
So 24.9.16 08:45, 10:00, 11:15 LITVI Botič FC
So 24.9.16 11:15, 12:30 TEMPO Youngsters FC
Ne 25.9.16 16:00, 17:15 HOSTI Hosthunters
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Erko stoprocentní bilanci nakonec neudrželo, v posledním kole překvapivě podlehlo sestupujícímu Zimbru Olymp 3:4. nezanedbatelný podíl na tom ovšem měl fakt, že lídr tabulky a už jistý postupující do druhé ligy nastoupil jen v pěti hráčích. Přímý souboj o druhé místo dopadl ve prospěch Torpeda Barrandov, to přehrálo Balbín 6:4 a má velkou naději se dodatečně prokousat o patro výš coby tým s nejlepší bilancí celků na druhých místech třetích lig. Stejným výsledkem dopadl i souboj Nočních dravců s Debaklem, "Sovám" ale ani tento výsledek do první trojky nepomohl. Další dva nešťastníci vedle Zimbru se rozloučili bez bodu, S.N.F. nestačil na Bamboochu a Alej podlehla v přestřelce Youngsters.

4. 12. 16 18:45 HANSP Youngsters FC Alej FK A 11. 7:4 (2:2)
Ačkoli bez střídání, tak Youngsters byli celý zápas v lepší kondici. Hosté nebyli schopni eliminovat nezastavitelného Maršouna. Tomáš Axler
Youngsters FC Alej FK A
Michal Šaněk – Martin Charvát, Filip Jíša, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Filip Žbodák vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karol, Lukáš Krix
9., 13., 32., 52. Jakub Maršoun
36., 51., 55. Lukáš Mihula
23., 46., 56. Lukáš Krix
29. Vladimír Bernát
4. 12. 16 18:45 HOSTI Hosthunters Botič FC 11. 2:2 (2:1)
Začátek a konec se domácím povedl. Remíza byla spravedlivá.
Hosthunters Botič FC
Ondřej Hašlar – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil
20., 23. Martin Petružálek 7., 58. Tomáš Voděsil
4. 12. 16 18:45 P3 S.N.F. A Bamboocha City 11. 3:6 (3:2)
Pohledné utkání, ve kterém domácí po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali, zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch a zvítězili. Hošek,Plucar
S.N.F. A Bamboocha City
Lukáš Dvořáček – Pavel Čech, Kryštof Sahula, Alexandr Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal vs Vojtěch ŘehořMichal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek
2. Vít Zukal
4. Přemysl Sůva
26. Pavel Čech
17., 34., 41. Petr Junek
30. Zdeněk Kouba
47., 53. David Richter
4. 12. 16 18:45 DEKAN Torpedo Barrandov Balbín FC 11. 6:4 (3:2)
Utkání výborné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se v závěru utkání prosadili domácí a rozhodli o svém vítězství.
Torpedo Barrandov Balbín FC
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Ondřej Kulíček, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
13. Radek Levora
19., 46., 50., 52. Petr Šístek
22. Ondřej Novák
6., 29., 42. Ondřej Kulíček
33. Tomáš Panýrek
4. 12. 16 18:45 ZAK Noční dravci Debakl FC 11. 6:4 (4:1)
Pohledné utkání, ve kterém byli domácí o něco lepším týmem a svého soupeře přestříleli. Čapla
Noční dravci Debakl FC
Maroš Škvara – Milan Karas, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Michal Šíma, Ondřej Staněk vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň