Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.16 | 20:15 | MOTO1 | Miminka AC VET Vyprahlo FC VET | 11. | 6:0 k. |
Po 5.12.16 | 20:15 | MOTO3 | Věčná žízeň FC VET Balabuška Old TJ | 11. | 2:0 |
Po 5.12.16 | 20:15 | P3 | Kikina bar 1.FC VET Blue devils VET | 11. | 0:6 k. |
Po 5.12.16 | 20:15 | P1 | PFC Kodymka Eukaryota 2.LKW VET | 11. | 2:3 |
Po 5.12.16 | 20:15 | P2 | Rychlé pípy VET Touš KK | 11. | 5:3 |
Po 5.12.16 | 20:15 | MOTO2 | Torzoo VET Daltonové VET | 11. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Věčná žízeň FC VET | 11 | 10 | 1 | 0 | 53:11 | 21 |
2. | Vyprahlo FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:21 | 18 |
3. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:27 | 13 |
4. | Balabuška Old TJ | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:27 | 13 |
5. | Blue devils VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 35:30 | 12 |
6. | Miminka AC VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:23 | 11 |
7. | PFC Kodymka | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:32 | 11 |
8. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:39 | 10 |
9. | Daltonové VET | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:33 | 6 |
10. | Rychlé pípy VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 23:66 | 4 |
11. | Torzoo VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:35 | 3 |
12. | Touš KK | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:38 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 5.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Daltonové VET |
Út 6.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Torzoo VET |
St 14.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Touš KK |
Po 19.9.16 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Kikina bar 1.FC VET |
Ne 25.9.16 | 12:30, 13:45 | P2 | Blue devils VET |
Út 27.9.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Eukaryota 2.LKW VET |
St 28.9.16 | 19:15, 20:30 | STER1 | Rychlé pípy VET |
Čt 29.9.16 | 18:15, 19:30 | zzNOVOB | Vyprahlo FC VET |
Po 3.10.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Torzoo VET |
St 5.10.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Touš KK |
St 5.10.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Balabuška Old TJ |
Út 11.10.16 | 18:15, 19:30 | SLIVE | Miminka AC VET |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Čipera | Věčná žízeň FC VET | 17 |
2. | Jaroslav Cígler | Vyprahlo FC VET | 14 |
3. | Jaroslav Pešek | Vyprahlo FC VET | 12 |
4. | Miroslav Bartoš | Miminka AC VET | 11 |
5. | Daniel Joska | Vyprahlo FC VET | 11 |
6. | Jan Goll | Daltonové VET | 9 |
7. | Pavel Horký | Kikina bar 1.FC VET | 9 |
8. | Miloslav Nergl | Blue devils VET | 9 |
9. | Miroslav Jančok | Eukaryota 2.LKW VET | 8 |
10. | Jaroslav Lehovec | Blue devils VET | 8 |
11. | Pavel Ducháček | Věčná žízeň FC VET | 8 |
12. | Tomáš Sýkora | Balabuška Old TJ | 7 |
13. | Ondřej Mach | Eukaryota 2.LKW VET | 7 |
14. | František Chval | Kikina bar 1.FC VET | 7 |
15. | Pavel Majer | Vyprahlo FC VET | 7 |
16. | Richard Kejval | PFC Kodymka | 6 |
17. | Václav Jílek | Torzoo VET | 6 |
18. | Stanislav Bednář | Torzoo VET | 6 |
19. | Roman Čečák | Věčná žízeň FC VET | 6 |
20. | Pavel Viktoryn | Balabuška Old TJ | 6 |