Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 2.12.17 | 12:30 | TEMPO | Pivson a Pofel Devils of Zderaz | 11. | 5:0 |
So 2.12.17 | 12:30 | P1 | Sen Černý Most II PG Plameňáci 1.FC A | 11. | 3:1 |
So 2.12.17 | 12:30 | P3 | Tus Pelotas Atomový veverky A | 11. | 1:4 |
So 2.12.17 | 12:30 | ZAK | Šachťor Praha CF Torpédo Řepy | 11. | 4:6 |
So 2.12.17 | 12:30 | HANSP | Šotgani ABCOM | 11. | 0:2 |
So 25.11.17 | 11:15 | TEMPO | ABCOM Tus Pelotas | 10. | 8:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivson a Pofel | 11 | 9 | 0 | 2 | 48:10 | 18 |
2. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 46:11 | 18 |
3. | Sen Černý Most II PG | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:13 | 17 |
4. | Šotgani | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:24 | 13 |
5. | Torpédo Řepy | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:36 | 13 |
6. | Devils of Zderaz | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:24 | 12 |
7. | Sananim FC A | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:22 | 11 |
8. | Atomový veverky A | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:33 | 11 |
9. | ABCOM | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:39 | 9 |
10. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:33 | 8 |
11. | Šachťor Praha CF | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:76 | 2 |
12. | Liguére FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 10.9.17 | 15:00, 16:15, 17:30 | P3 | Torpédo Řepy |
Ne 10.9.17 | 15:00, 16:15, 17:30 | P1 | Šotgani |
Ne 10.9.17 | 16:15, 17:30 | MIKU2 | Pivson a Pofel |
Ne 17.9.17 | 11:15, 12:30, 13:45 | ZAK | Plameňáci 1.FC A |
Ne 17.9.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU3 | Šachťor Praha CF |
Ne 24.9.17 | 16:15, 17:30 | LITVI | Atomový veverky A |
Ne 24.9.17 | 18:45, 20:00 | P1 | Tus Pelotas |
Ne 1.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU4 | Torpédo Řepy |
Ne 1.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU2 | ABCOM |
Ne 1.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU1 | Šotgani |
Ne 1.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | ZAK | Sananim FC A |
Ne 8.10.17 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU2 | Devils of Zderaz |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Richard Kulík | Real Holyně | 14 |
2. | Martin Mihalík | Plameňáci 1.FC A | 10 |
3. | Lukáš Dajčar | Plameňáci 1.FC A | 10 |
4. | Lukáš Hamouz | Sen Černý Most II PG | 9 |
5. | Oldřich Sedlák | Pivson a Pofel | 9 |
6. | David Böhm | Šotgani | 9 |
7. | Matouš Bém | Pivson a Pofel | 8 |
8. | Jiří Kacovský | Sananim FC A | 7 |
9. | Tomáš Hůlovec | Šotgani | 7 |
10. | Petr Kolář | Sen Černý Most II PG | 6 |
11. | Patrik Turan | Sananim FC A | 6 |
12. | Josef Pospíšil | Plameňáci 1.FC A | 6 |
13. | Zdeněk Kasalý | Plameňáci 1.FC A | 6 |
14. | Martin Prachař | Šotgani | 5 |
15. | Lukáš Markvart | Sen Černý Most II PG | 5 |
16. | Tomáš Rusý | Pivson a Pofel | 5 |
17. | Aleš Pernický | ABCOM | 5 |
18. | Štefan Božik | Tus Pelotas | 5 |
19. | Michal Borecký | ABCOM | 5 |
20. | Jan Kovács | Torpédo Řepy | 5 |