Pá 15.9.17 18:15, 19:30 STOD Prtzalona C.F.
Čt 21.9.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Killing power FC
Čt 21.9.17 19:15, 20:30 MOTO1 Horoušany FC
Po 25.9.17 18:15, 19:30, 20:45 BECH Nova LFC B
Po 25.9.17 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Netopýr TFC
St 4.10.17 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Parta AC
St 4.10.17 18:45, 20:00 BIHOR Prtzalona C.F.
Čt 5.10.17 17:00, 18:15, 19:30 HANSP El Barto
Pá 6.10.17 18:15, 19:30 DEKAN Viktor 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

A je dobojováno. Orosený Paragraf sice na závěr podlehl Horoušanům přišel o první příčku, ale do šestky i tak postupuje s přehledem, stejně jako jeho pokořitel. Z prvního místa je doprovodí Sorry, které si poradilo s Viktorem. Reálnou šanci na dodatečný postup má ale i čtvrtý Netopýr. Na druhém konci tabulky ke změnám také nedošlo, i když VZ se alespoň rozloučilo výhrou nad poslední Partou. Trojici sestupujících uzavírá Killing power, která se také rozloučila vítězně. Těsně si díky výhře nad El Bartem setrvání v lize pojistila Prtzalona, která to naplno gólově rozjela ve druhém poločase.

28. 11. 17 18:15 MIKU4 Nova LFC B Netopýr TFC 11. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráče Jandečky. Martin Šimek, Vitalij Kravcov
Nova LFC B Netopýr TFC
Jan Kroj – Adam Jablonský, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek
8., 20. Tomáš Jandečka 32. Petr Exler
28. 11. 17 18:15 BECH Orosený Paragraf Horoušany FC 11. 2:4 (2:0)
Domácí měli lepší start do zápasu, kdy se dostali po zásluze do dvoubrankového vedení. Poté ale přenechali otěže zápasu hostům, kteří své šance proměnili až ve druhé půli, kdy domácí přehrávali.
Orosený Paragraf Horoušany FC
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Petr PirošJakub Bednář, František Bouda, David Horák, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
11. Milan Vrchotka
15. Pavel Bret
31. Petr Procházka
34., 57. Jakub Bednář
38. Tomáš Růžička
28. 11. 17 18:15 MIKU1 Viktor 1.FC Sorry FC 11. 2:6 (0:3)
Hosté byli produktivnější.
Viktor 1.FC Sorry FC
Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda
36. Daniel Žížala
57. Ondřej Šváb
1., 50. Karol Peterčík
6., 43., 54. Michal Šístek
30. Michal Mertl
28. 11. 17 18:15 MIKU3 Parta AC VZ 11. 3:6 (1:2)
Nádherný zápas. Dva body by si zasloužily oba týmy. Český
Parta AC VZ
Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Max Pížl, Jan Sihelník, Jakub Vokatý vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Tomáš Hájek, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Juraj Liška, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
23., 44. Jakub Vokatý
52. David Bakalář
11., 31., 54. Jakub Petráček
30., 40., 46. Juraj Liška
28. 11. 17 18:15 MIKU2 Black mamba IBD Killing power FC 11. 1:3 (1:0)
Hráči Black Mamby hráli po celý čas 4+1 a kontrolovali utkání. Hráči Killing power dvakrát utekli a přečíslili Black Mambu a padly z toho dva góly. Utkání by slušela spíše remíza. Jiří Šebesta
Black mamba IBD Killing power FC
Jiří Mastný – Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Jan Hulvert, Milan Lukáš, Stanislav Šmerda vs Miloš Malec – Pavel Buřil, Jan Hrdina, Milan Hromas, Daniel Preis, Petr Tomáš
11. Stanislav Šmerda 38., 60. Pavel Buřil
52. Milan Hromas
28. 11. 17 18:00 KORAB Prtzalona C.F. El Barto 11. 6:0 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se Prtzalona rapidně zlepšila, což vedlo k debaklu. Procházka
Prtzalona C.F. El Barto
David Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal, Michal Vojta vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Josef Piškula, Jan Zdrálek