Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 26.11.17 | 11:15 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Athletico Spořilov | 11. | 2:2 |
Ne 26.11.17 | 11:15 | DEKAN | Los Niňos M.B. Talent Praha FC | 11. | 4:6 |
Ne 26.11.17 | 11:15 | TEMPO | Potíže Levá fuska | 11. | 2:12 |
Ne 26.11.17 | 11:15 | BECH | Sedmikráskov Čimice Basta fidli B | 11. | 0:6 k. |
Ne 26.11.17 | 11:15 | HOSTI | Sarmat FC Legion Aliena A | 11. | 3:9 |
Ne 19.11.17 | 17:30 | TEMPO | Stodůlecký piráti Mall 1.FC | 11. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Legion Aliena | 11 | 9 | 0 | 2 | 60:26 | 18 |
2. | Talent Praha FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:33 | 16 |
3. | Stodůlecký piráti | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:26 | 14 |
4. | Athletico Spořilov | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:24 | 14 |
5. | Los Niňos M.B. | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:30 | 14 |
6. | Levá fuska | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:16 | 12 |
7. | Basta fidli B | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:20 | 11 |
8. | Mall 1.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:27 | 11 |
9. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 3 | 4 | 4 | 26:29 | 10 |
10. | Potíže | 11 | 3 | 0 | 8 | 26:42 | 6 |
11. | Sarmat FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:45 | 2 |
12. | Sedmikráskov Čimice | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 9.9.17 | 08:45, 10:00, 11:15 | ZAK | Potíže |
So 9.9.17 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Stodůlecký piráti |
Ne 17.9.17 | 11:15, 12:30 | P2 | Mall 1.FC |
Ne 17.9.17 | 11:15, 12:30 | P1 | Athletico Spořilov |
So 30.9.17 | 08:45, 10:00 | ZAK | Levá fuska |
So 30.9.17 | 10:00, 11:15 | KBELY | Basta fidli B |
Ne 8.10.17 | 16:00, 17:15 | HOSTI | Legion Aliena A |
Ne 8.10.17 | 18:30, 19:45 | HOSTI | Mall 1.FC |
So 14.10.17 | 08:45, 10:00, 11:15 | TEMPO | Talent Praha FC |
So 21.10.17 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Levá fuska |
So 21.10.17 | 10:00, 11:15 | LITVI | Basta fidli B |
Ne 29.10.17 | 13:45, 15:00 | P3 | Athletico Spořilov |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Černý | Stodůlecký piráti | 15 |
2. | Jaroslav Hojer | Talent Praha FC | 14 |
3. | Jakub Mirovský | Stodůlecký piráti | 12 |
4. | Robert Jelen | Los Niňos M.B. | 11 |
5. | Vasyl Karaslai | Legion Aliena A | 11 |
6. | Antonín Kec | Athletico Spořilov | 10 |
7. | Andrei Cucenic | Legion Aliena B | 9 |
8. | Ondřej Dub | Basta fidli B | 8 |
9. | Denis Kisel | Mall 1.FC | 7 |
10. | Petr Kuna | Sokol V.-Notorax B | 7 |
11. | Rostyslav Chernyshov | Legion Aliena A | 7 |
12. | Filip Dohnal | Pětapůl TJ | 6 |
13. | Jiří Květoň | Athletico Spořilov | 6 |
14. | Tomáš Hes | HNK Praha FC | 6 |
15. | Adam Stuchel | Talent Praha FC | 6 |
16. | Adam Lovecký | Los Niňos M.B. | 6 |
17. | Sztaniszlav Sztan | Legion Aliena A | 6 |
18. | Petr Hejkal | Talent Praha FC | 6 |
19. | Egor Pastukhov | Sarmat FC | 5 |
20. | Marek Šmíd | Potíže | 5 |