St 20.9.17 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B
Pá 22.9.17 18:15, 19:30, 20:45 BECH Alténa ST
Čt 28.9.17 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Perpetis
Čt 5.10.17 17:45, 19:00, 20:15 P1 Válcovny plechu MS FC
Po 9.10.17 18:00, 19:15 HRAB3 4 TD Ala Bundy B
Po 9.10.17 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Alténa ST
Po 9.10.17 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB Pražský axiom
Po 9.10.17 19:00, 20:15 P1 Rosengart FC
St 11.10.17 18:00, 19:15 HRAB2 FELace FK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Hned dva nervy drásající souboje si pro nás připravilo jedenácté kolo skupiny E a oba duely skončily nerozhodně. V zápase o titul mezi Válcovnami a OrangeBoom měly z plichty podstatně větší radost Válcovny a v utkání o postup stačil bod třetímu Alu Bundovi, který se tak spolu s Válcovnami a Boomem podívá do sedmičky. Pátou příčku stvrdila vysokým vítězstvím na hřišti Axiomu FELace. Ve zbylých zápasech se hrálo především o čest a alespoň trochu úspěšné zakončení sezony, které se podařilo Rosengartu proti Forejtovi i Alténě proti Kačerům. Body si pak na závěr rozdělili Perpetis s Kolíky.

5. 12. 17 18:15 MIKU1 OrangeBoom Válcovny plechu MS FC 11. 2:2 (1:0)
Domácí byli o něco lepší a vedli 2:0. Po snížení Válcoven se začal hrát opravdu zajímavý fotbal s bojem o každý metr hřiště. Hosté v závěru vyrovnali, přesto mohli ještě o bod přijít, jenže OrangeBoom v poslední minutě neproměnil velkou šanci. Šťástka
OrangeBoom Válcovny plechu MS FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Lukáš Mach, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Martin Plíhal, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Jiří Ston vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Petr Adámek, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Štefan Kacanos, Matěj Lhoťan, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
10., 34. Filip Kadlec 50 Jakub Malý 42. Josef Štěpánek
57. Matěj Paluska
50. Matěj Paluska
5. 12. 17 18:15 MIKU4 Šílení kačeři Alténa ST 11. 2:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. V prvním poločase měli domácí víc štěstí, po přestávce Alténa zabrala a utkání otočila.
Šílení kačeři Alténa ST
Petr Vodička – Jan Abel, Jan Abel, Jan Abraham, Jaroslav Benda, Jan Chalupecký, Michal Kopčan, Matouš Koranda, Jan Šmídl, Libor Viták, Martin Vlček vs Martin Ouředníček – Matyáš Horák, Viktor Květoň, Karel Pecl, Pavel Štern, Tomáš Verner
12. Jan Abel
30. Michal Kopčan
37., 58. Viktor Květoň
53. Matyáš Horák
5. 12. 17 18:15 MIKU3 Pražský axiom FELace FK 11. 1:7 (0:4)
Hosté se v 15. minutě ujali vedení a v jejich režii byly oba poločasy. Zaslouženě zvítězili. Husák
Pražský axiom FELace FK
Pavel Janeček – Ondřej Doubrava, Filip Krechan, Jan Sodomka, Mikuláš Starý, Jakub Vaněček vs Jiří Kubeš – Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
52. Mikuláš Starý 15., 22., 58. Miloš Zerzán
25., 36., 48. Petr Klička
29. Ladislav Trejtnar
5. 12. 17 18:15 MIKU2 Perpetis Kolíci 11. 1:1 (1:1)
Utkání mužstev ze spodku tabulky přineslo klidný průběh. Hrálo se pro radost.
Perpetis Kolíci
Petr Nezbeda – Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk vs Petr Hanek – Eva Bartoňková, Tomáš Charvát, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Martin Hůlka, Michal Král, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát
8. Michal Vlk 30. Michal Král
5. 12. 17 18:15 ZAK Rarach FC 4 TD Ala Bundy B 11. 4:4 (2:4)
Útočné utkání s řadou šancí na obou stranách. Nakonec spravedlivá remíza.
Rarach FC 4 TD Ala Bundy B
Josef Novotný – Karel Heřman, Petr Hořínek, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček vs Vladimír Nedvídek – Jan Albrecht, Peter Brťka, Adam Kulík, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček
16., 41. Pavel Vízdal
26. Zdeněk Švajda
46. Karel Heřman
8., 9., 15. Jan Albrecht
24. Adam Kulík
5. 12. 17 18:00 MALES Rosengart FC Forejt FC 11. 3:2 (1:0)
Domácí předváděli pěkné kombinace a byli i klidnější v zakončení. Janča
Rosengart FC Forejt FC
Michal Petrov – Jiří Charousek, David Planka, Marek Vojáček, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Antonín Gottwald, Matyáš Jirčík, Daniel Mádle, Jakub Plíhal, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Matyáš Tatíček, Jakub Werner