Út 26.9.17 19:00, 20:15 P1 Jawa-Suprtechno A
St 27.9.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Traktor Humus SUP A
Út 17.10.17 19:30, 20:45 DEKAN Jawa-Suprtechno A
Pá 3.11.17 18:15, 19:30 HOSTI Bílý lev CF SUP
Čt 9.11.17 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Houbaři
Út 14.11.17 18:00, 19:15 HRAB3 Socra SUP
St 22.11.17 19:30, 20:45 MIKU1 Vibromax 2012
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo podzimní sezóny sice ještě mohlo pořadím v čele tabulky pořádně zamíchat, nic takového se ale nakonec nestalo. Vedoucí Traktor neměl proti Nejisté sezóně moc práce, od začátku byl jasně lepší a s přehledem uhájil celkové prvenství. S ještě s větší jistotou si počínala druhá Socra, která podle očekávání porazila poslední Enzian a udržela druhou postupovou příčku. Ani Berušky neměly proti Vibromaxu problém se ziskem dvou bodů, stačilo to ale jen na třetí místo, o postup budou muset bojovat zase na jaře. Právě jejich útok byl přitom nejvýkonnější, čtyřicet vstřelených branek ale ve vyrovnané skupině nestačilo.

27. 11. 17 18:15 DEKAN Socra SUP Enzian 9. 9:0 (4:0)
I přes občasné náznaky Enzianu si technicky vyspělejší Socra pohlídala vysoké vítězství až do konce.
Socra SUP Enzian
Václav Kaiser – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, František Hubr vs Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
3. František Hubr
4., 13., 33., 53. Jan Adámek
10., 32., 54. Petr Bačovský
59. Pavel Buchta
27. 11. 17 18:15 MIKU1 Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP 9. 7:0 (3:0)
Jasná převaha týmu Traktor humus SUP. Janda
Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs František Brejcha – Milan Dedera, Miroslav Hybner, Jiří Šmat, František Šťasta, Martin Ullmann
6., 26. Robert Varyš
24. Petr Mládek
44. Roman Vavro
47. Roman Veleba
52. Vladimír Rožánek
57. OG
27. 11. 17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Houbaři 9. 2:3 (1:1)
Od začátku zápasu byli hosté v převaze. Rozhodující byl první gól v 19. minutě, který vše odstartoval. Beneš
Bílý lev CF SUP Houbaři
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Petr Šulc, Martin Urbanec vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp
24., 34. Petr Šulc 19. Miroslav Pětník
36. Roman Hlinák
36. Jiří Šíp
27. 11. 17 18:15 MIKU4 Vibromax 2012 Berušky B 9. 3:7 (1:2)
Utkání v přátelské atmosféře dopadlo lépe pro slunéčka sedmitečná, která více běhala.
Vibromax 2012 Berušky B
Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek vs Tomáš Zima – Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Martin Opatřil, Robert Zemánek
38., 49., 55. Vlastimil Křelina
20. 11. 17 18:15 MIKU2 Houbaři Vibromax 2012 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli po poločase o jednu branku. Ve druhé půli však domácí zabrali a zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch. Husák
Houbaři Vibromax 2012
Miroslav Pětník – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek
42. Roman Hlinák
52. Jiří Šíp
30. Petr Burian
16. 11. 17 18:00 MALES Berušky B Traktor Humus SUP A 8. 4:1 (2:0)
Hezké utkání. Traktor ve druhém poločase utkání zdramatizoval, ve snaze vyrovnat zapomněl na zadní vrátka a góly v posledních minutách rozhodly duel ve svůj prospěch Berušky.
Berušky B Traktor Humus SUP A
Tomáš Zima – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Roman Vavro, Roman Veleba