Ne 9.4.17 16:15, 17:30 DEKAN Paradentol 1990
Ne 9.4.17 18:45, 20:00 SCBEC UTS Vršovice VET
Čt 20.4.17 19:00, 20:15 MOTO3 Kulišáci CF VET
Po 24.4.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Frankie
St 26.4.17 18:45, 20:00 BIHOR TBC Lachtan VET
Čt 4.5.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Frankie
Po 8.5.17 16:15, 17:30 ZABEH Estudiantes VET B
Čt 11.5.17 19:30, 20:45 DEKAN Legends a Veterans
Pá 12.5.17 18:45, 20:00 TEMPO Tamu Pua 1.FC VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Máme za sebou poslední kolo jarní sezóny, Legendy v něm již o postup přijít nemohly. Jejich zápas se Slawojem Břevnov tak bohužel neměl žádný náboj. I tak se ale bylo na co dívat, suverén skupiny začal dobře a rychle vedl, hlavně ve druhém poločase ale polevil, čehož jeho soupeř dokázal využít. Legendy tak sice postupují s přesvědčivým náskokem, bohužel ale přišly o neporazitelnost. Dva týmy byly k sestupu odsouzeny již dříve, Kulišáci ale ještě bojovali o záchranu. To se jim také nakonec podařilo, proti poslednímu Lachtanovi neměli se ziskem dvou bodů sebemenší problém. Třetím sestupujícím týmem se tak stali Estudiantes, kteří navzdory nadějnému začátku nezvládli rozhodující střet s Trenhosem.

27. 6. 17 20:45 DEKAN Paradentol 1990 UTS Vršovice VET 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 6. 17 20:45 PRKOP Slawoj Břevnov Legends a Veterans 11. 4:3 (1:3)
Hned od začátku Legendy šlapaly na plné obrátky a vedly 2:0. Po poločase jen dohrávaly utkání, a tak Slawoj dokráčel pohodlně k výhře. Janča
Slawoj Břevnov Legends a Veterans
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Jan Krůta – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Luboš Rybár, Jan Sekanina, Radek Švarc
26., 28. Juraj Jaborník
27. 6. 17 20:45 BECH TBC Lachtan VET Kulišáci CF VET 11. 1:8 (1:4)
Velmi slušně hrané utkání v tempu a nasazení rozhodla větší produktivita Kulišáků. Lachtan hrál po zranění jednoho hráče skoro celý zápas pouze ve čtyřech hráčích.
TBC Lachtan VET Kulišáci CF VET
Vladimír Mádr – Jiří Balla, Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka vs Petr Vyhnal – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Michal Trojan, Miloš Vladyka, Martin Volf
24. Jiří Pavlík 8., 12., 42. Tomáš Kříž
9. Martin Volf
30. Petr Pištěk
37. OG
49. Jiří Sýkora
50. David Kácl
27. 6. 17 20:45 HOSTI Trenhos VET Estudiantes VET B 11. 5:3 (1:2)
Estudiantes zápas dobře rozehráli a vedli 3:1. Domácí zaveleli k velkému obratu a v poslední desetiminutovce vývoj duelu otočil.
Trenhos VET Estudiantes VET B
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Novák vs Miloš Princ – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
26., 53., 58. Karel Holeček
41. Václav Novák
54. Miroslav Dlouhý
19. Michal Plicka
28. Daniel Kopec
35. Vilém Hodulák
27. 6. 17 20:45 ARIT Tamu Pua 1.FC VET Frankie 11. 1:1 (1:0)
Vynikající fotbal. Zpočátku měli více šancí Frankie, nevyužil je ale, a tak se vedení ujala Tamu Pua. Frankie tak alespoň stihl v závěru vyrovnat. Husák
Tamu Pua 1.FC VET Frankie
Jan Blažek – Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Lukáš Hrubý, František Jílek, Jaroslav Mutl, Karel Raděj, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Radek Tůma, Michal Vlk
21. Lukáš Hrubý 51. Radek Tůma
27. 6. 17 20:45 LITVI Turman VET Deko VET 11. 1:8 (1:0)
Domácí, hrající v oslabení, vedli po gólu brankáře přes celé hřiště a heroicky drželi svůj náskok až do poločasu. Pak už se Deko prosadilo. Boubín
Turman VET Deko VET
Daniel Říha – Rudolf Kašpar, Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán