Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 20.6.18 | 18:15 | DEKAN | 4077 DUCKS Kliďas FC | 11. | 5:7 |
St 20.6.18 | 18:15 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Rumpra Praha FC | 11. | 6:2 |
St 20.6.18 | 18:00 | ZAK | Spirit bar FC B GFC Regent A | 11. | 1:6 |
St 20.6.18 | 17:45 | MIKU2 | Výtržník HFC Pavilon 8 AHC | 11. | 1:2 |
St 20.6.18 | 17:45 | MIKU3 | PAPE Dejvice Santa Tranta PC C | 11. | 0:6 k. |
St 20.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Pneuservis-Bartoušek Pajzovna FC | 11. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:28 | 18 |
2. | Kliďas FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:26 | 17 |
4. | The Penguins 6:5 B | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:35 | 15 |
5. | PAPE Dejvice | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:32 | 13 |
6. | Santa Tranta PC C | 11 | 5 | 2 | 4 | 49:36 | 12 |
7. | Pavilon 8 AHC | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:45 | 10 |
8. | 4077 DUCKS | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:42 | 9 |
9. | Výtržník HFC | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:34 | 6 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 32:44 | 5 |
11. | Rumpra Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:54 | 5 |
12. | Spirit bar FC B | 11 | 0 | 1 | 10 | 18:65 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 19.3.18 | 19:00, 20:15 | P1 | Kliďas FC |
Čt 22.3.18 | 19:00, 20:15 | MOTO1 | The Penguins 6:5 B |
Po 26.3.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | GFC Regent A |
Po 26.3.18 | 19:00, 20:15 | P1 | Kliďas FC |
Čt 29.3.18 | 17:45, 19:00 | MIKU1 | Pneuservis-Bartoušek |
Út 3.4.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | 4077 DUCKS |
Čt 12.4.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | PAPE Dejvice |
Po 16.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | GFC Regent A |
Út 17.4.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Rumpra Praha FC |
Ne 22.4.18 | 16:15, 17:30 | P1 | Pneuservis-Bartoušek |
Čt 26.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Výtržník HFC |
Po 30.4.18 | 19:00, 20:15 | MOTO1 | The Penguins 6:5 B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Roman Alba | Břewnow boys KMK | 26 |
2. | Lukáš Rom | Kliďas FC | 16 |
3. | Aleš Hořický | MVS Penguins 6:5 | 14 |
4. | Lukáš Salachna | PAPE Dejvice | 13 |
5. | Martin Bláha | Akta-Devils of Zderaz | 12 |
6. | Petr Hakl | 4077 DUCKS | 12 |
7. | Robert Mariotti | PAPE Dejvice | 11 |
8. | Jiří Doležel | Harum Praha | 10 |
9. | Tomáš Platil | Santa Tranta PC C | 9 |
10. | Martin Bělčický | PAPE Dejvice | 9 |
11. | Daniel Kabeláč | Pneuservis-Bartoušek | 9 |
12. | Lukáš Jiráň | Santa Tranta PC C | 8 |
13. | Václav Klán | Pajzovna FC | 8 |
14. | Jan Buchtík | Pneuservis-Bartoušek | 8 |
15. | Antonín Valášek | MFK Klokan A | 7 |
16. | David Hladík | Pneuservis-Bartoušek | 7 |
17. | Kamil Moudrý | Spirit bar FC B | 7 |
18. | Stanislav Griscenko | MVS Penguins 6:5 | 7 |
19. | Vladimír Grešnjakov | Pneuservis-Bartoušek | 7 |
20. | David Čejka | Santa Tranta PC C | 7 |