Ne 25.3.18 16:15, 17:30 MIKU4 Studenti Praha FC VET
St 28.3.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Dejvický expres VET
St 4.4.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Touš KK
Čt 5.4.18 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Daltonové VET
St 11.4.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Touš KK
Po 16.4.18 19:15, 20:30 TEMPO Traktor humus VET B
Čt 26.4.18 19:00, 20:15 MOTO3 Stýbla Ďáblic VET
Čt 26.4.18 19:15, 20:30 TEMPO Studenti Praha FC VET
Ne 29.4.18 18:45, 20:00 BECH PFC Kodymka
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Až poslední kolo muselo rozřešit napínavou postupovou zápletku, o postup totiž bojovalo hned sedm týmů. První příčku nakonec udržela Křídla, která podle očekávání porazila předposlední Balabušku. Jasný favorit se sice trochu trápil a první poločas prohrál, jeho jasná herní převaha se pak ale projevila. Na druhou postupovou příčku vyskočil další tým z Ďáblic, Stýbla dokázala v rozhodujícím utkání sezóny těsně porazit Kodymku. Dlouho přitom měla vyloženě smůlu a pálila jednu šanci za druhou, nakonec si ale přece jen poradila a oslavila postup.

19. 6. 18 18:15 HOSTI Touš KK Dejvický expres VET 11. 0:9 (0:5)
Domácím nepřišli dva klíčoví hráči a to se podepsalo na průběhu i výsledku utkání. Některé góly hostů však byly pěkně vypracované a ukázkově zakončené. Fair play utkání. Rataj
Touš KK Dejvický expres VET
Radek Juriš – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Jiří Hejna, Petr Mára, Miroslav Pazderka, František Vladař, Filip Votava vs Norbert Rúček – Patrik Benda, Aleš Breburda, Josef Hisem, Petr Honka, Pavel Peterka, Petr Šmejkal, Pavel Strnad, Lukáš Švec
3., 20., 52. Aleš Breburda
6., 42., 45. Pavel Peterka
11. Josef Hisem
18. Lukáš Švec
50. Pavel Strnad
19. 6. 18 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Daltonové VET 11. 8:3 (5:0)
Od úvodních minut byli domácí pohyblivější a živější a již v prvním poločase rozhodli. Ve druhém poločase polevili a hosté alespoň zkorigovali stav.
Traktor humus VET B Daltonové VET
René Provazník – Daniel Dubec, Petr Kůna, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák vs Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
44. Jan Goll
19. 6. 18 18:00 KORAB Stýbla Ďáblic VET PFC Kodymka 11. 3:2 (0:0)
Stýbla v průběhu utkání spálila několik stoprocentních gólových šancí. Smůlu setřásla až v samém závěru a dvěma zásahy nakonec zápas otočila ve svůj prospěch. Voldán
Stýbla Ďáblic VET PFC Kodymka
Václav Friml – Michal Bartůněk, Jan Mach, Pavel Novák, Bohumil Pavlík, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
51., 59. Miroslav Weiner
59. Michal Bartůněk
36. Petr Coka
47. Josef Rožnovský
19. 6. 18 18:00 MALES Balabuška Old TJ Křídla Ďáblic VET B 11. 3:8 (3:2)
Hosté celý zápas jasně dominovali a proto také zvítězili jednoznačným rozdílem.
Balabuška Old TJ Křídla Ďáblic VET B
Karel Bouček – Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Pavel Černý, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Jiří Prokop, Jan Répal
51. Jan Répal
19. 6. 18 17:45 MIKU4 TBC Lachtan VET Felix club (seniors) 11. 3:1 (2:0)
Oba týmy předvedly na hřišti velice slušný výkon. Vyhrát může ale jen jeden a po zásluze berou oba body domácí, kteří působili kompaktnějším a v koncovce jistějším dojmem. Pavel Potměšil
TBC Lachtan VET Felix club (seniors)
Kiril Kirilov – Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Michal Krystín, Vladimír Mádr, Jiří Pavlík, Radek Pištora vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Alexandros Koranis, Milan Krch, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček, Jan Šrejma, Petr Švonc
22. Michal Krystín
29. Kiril Kirilov
34. Aleš Carmine
35. Milan Musil
5. 6. 18 20:30 SCBEC PFC Kodymka Studenti Praha FC VET 10. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání plné důrazu v koncovce i důsledného bránění. Dva góly hlavou a z nepřímého kopu dal tým Kodymka. Janča
PFC Kodymka Studenti Praha FC VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Petr Votruba – Michal Horváth, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek