Čt 12.9.19 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Víťazný február FK
St 18.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 El Barto
Po 23.9.19 19:15, 20:30 MOTO3 Kehar Club FC
St 25.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 El Barto
Čt 3.10.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Tak dort jo
St 9.10.19 19:00, 20:15 P2 Bylo nás pět plus jedna
St 9.10.19 19:15, 20:30 MOTO1 Petřiny 09 FC
Čt 10.10.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Smíchov PSK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Smíchov po další mizerné sezoně směřoval k druhému sestupu za sebou, nakonec ale sezonu nedokončil, když byl po třetí kontumaci ze soutěže vyloučen. Vyjma střeleckých statistik to ale naštěstí nic zásadního neovlivnilo, jeho jediná výhra byla kontumační a bod navíc si tak na konto připsalo pouze Sorry, které by ovšem skončilo čtvrté i bez toho. Jinak sestupuje dvojice nováčků, Petřiny ani Bylo nás pět plus jedna na svoje jarní výkony ve vyšší soutěži navázat nedokázaly a rychle se vrací zpátky. Bajza boys sice bojovali o udržení až do posledního kola, proti Tak dort jo se ale v rozhodujícím zápase nedokázali střelecky prosadit. Prvenství ve skupině vybojoval Pivson a Pofel, který za celý podzim prohrál pouze jednou a v přímém souboji o postup udolal 3:2 Vítězný február, nejúspěšnější z nováčků se tak musel spokojit se třetím místem. Pivsoni excelovali zejména v obranné fázi, inkasovali nejméně gólů a brankáře Matěj Pokorný udržel čisté konto více než 180 minut. Po více než třech letech se do vyšší soutěže vrací Kříženeček, zkušený tým si druhou pozici pojistil vítězstvím nad Serfy. Trochu zklamáním jsou výkony Keharu, ten se po sestupu pohyboval celou sezonu jen ve středu tabulky a do umístění na předních příčkách neměl reálnou šanci promluvit.

3. 12. 19 20:45 HOSTI Serfy.cz Kříženeček 11. 2:5 (0:4)
První půle jasně v dominanci hostů, kteří vstřelili čtyři hezké góly a první půli jasně vyhráli. Domácí se snažili, ale bez úspěchu. Druhá půle přinesla i góly domácího týmu, ale na remízu anebo výhru to nestačilo. Janča
Serfy.cz Kříženeček
David Štípek – Jakub Hrbáček, Karel Knaf, Milan Kympl, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Ján Bujdoš – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Marcel Němec, Tomáš Růžička, Martin Vlasák, Jan Zeman