Út 10.9.19 19:30, 20:45 CESMI Klika CFA SUP
Pá 20.9.19 18:00, 19:15 P2 Podolka FC SUP
Pá 27.9.19 18:45, 20:00 TEMPO Real Prd SUP
Ne 29.9.19 18:45, 20:00 BECH PFC Kodymka SUP A
Út 15.10.19 17:30, 18:45 ZAK Sokol Vysočany SUP
Út 22.10.19 17:30, 18:45 ZAK Sokol Vysočany SUP
St 30.10.19 19:00, 20:15 P1 Podolka FC SUP
Čt 7.11.19 19:30, 20:45 DEKAN Houbaři
Čt 14.11.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Trops 1.SK SUP
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Dramatické závěrečné kolo nakonec vyneslo na piedestal dva týmy, se kterými se tak nějak počítalo už před sezonou. Kodymka se do vyšší soutěže vrací po půlroční pauze, postup z prvního místa stvrdila jedenácti brankami do sítě Sedmi zbabělých. Na druhou příčku se na poslední chvíli vyšvihla Stará garda, ta zase nedala šanci Sokolu Vysočany. Do cílové rovinky přitom vbíhali z nejlepší výchozí pozice Houbaři, poslední krok ale totálně nezvládli. Klíčovu, který byl přitom před zápasem na poslední pozici, nedokázali dát gól a po porážce 0:1 tak končí smolně třetí. Naděje na dodatečný postup samozřejmě existuje vždy, je ale opravdu jen teoretická. I tak je to ale pro Houbaře veliký progres oproti jarní sezoně, kdy vybojovali pouhé dvě výhry a ve své skupině byli devátí. Trochu zklamáním skončila sezona pro Podolku, která chtěla bojovat o návrat do druhé ligy, přes závěrečnou vysokou výhru nad Realem Prd je z toho ale jen čtvrté místo s velkým odstupem na týmy před sebou. A propadákem jsou jednoznačně výkony Trops, z patnácti jarních bodů klesnout na šest se jinak nazvat nedá. Jejich zápasy navíc nebyly ani příliš atraktivní, vyjma jasné výhry nad posledními Zbabělými byly gólově hodně dietní a výsledné skóre 16:17 to potvrzuje.

21. 11. 19 19:30 ZAK Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP 9. 0:4 (0:1)
Hrálo se klidné, průměrné utkání.
Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP
Miroslav Konečný – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Daniel Mautska, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Josef Jurásek, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek, Tomáš Vodička
6. Tomáš Vodička
41., 60. Štěpán Kedlický
50. Josef Jurásek
21. 11. 19 19:30 BECH Trops 1.SK SUP Klika CFA SUP 9. 2:4 (1:0)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém domácí přidali na obrátkách a měli herní převahu. Výsledek zasloužený, zápas průměrný. Jedlička
Trops 1.SK SUP Klika CFA SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Krča, Igor Minařík, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda vs Miloslav Špaček – Patrik Benda, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jindřich Joo, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda
39. Lukáš Karlec
21. 11. 19 19:30 ARIT Real Prd SUP Podolka FC SUP 9. 1:7 (1:5)
Hosté byli jasně lepší, celý zápas kontrolovali a zaslouženě zvítězili.
Real Prd SUP Podolka FC SUP
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Petr Sysel, Jiří Tomášek vs Daniel Mlynář – Petr Baštář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Petr Miler, Paolo Silva, Aleš Vrana
10. Petr Janoušek 2., 8., 28., 58. Petr Baštář
12. Aleš Vrana
24. OG
42. Michal Bedrna
21. 11. 19 19:00 MIKU4 Houbaři Garáže Klíčov 9. 0:1 (0:0)
Hosté dokázali ubránit drtivý tlak domácích v závěru utkání a tak berou oba body. Boubín
Houbaři Garáže Klíčov
Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta vs Jiří Pecka – Marcel Doman, Václav Jonák, Petr Kalfiřt, Petr Křemenák, Daniel Slepička, Radek Štěpán
36. Daniel Slepička
21. 11. 19 19:00 MIKU3 Sedm zbabělých SUP PFC Kodymka SUP A 9. 3:11 (2:6)
Zajímavé utkání skončilo vítězstvím týmu Kodymka SUP, který měl od začátku lepší a fotbalovější projev.
Sedm zbabělých SUP PFC Kodymka SUP A
Jiří Bohuslav – Jan Černý, Pavel Ježek, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Václav Stuchl vs Jiří Škarvada – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Martin Varga, Jan Wierzbicki
4., 13. Robert Pojer
51. Martin Sehnal
57 Robert Pojer 7., 9., 12., 21. Bohuslav Langer
14., 18., 48., 50. Jan Kupr
34., 49. Richard Kejval
45. Martin Varga
7. 11. 19 19:30 ZAK Klika CFA SUP Sedm zbabělých SUP 8. 1:0 (0:0)
První půle přinesla spoustu hezkých šancí, střel, ale i neproměněných šancí. Ani jeden ze soupeřů neprolomil střeleckou smůlu. Druhá půle přinesla aktivnější fotbal, hlavně domácí byli aktivnější a v 49. minutě dali jediný gól. Hosté se snažili srovnat, ale nešlo to. Janča
Klika CFA SUP Sedm zbabělých SUP
Miloslav Špaček – Patrik Benda, Libor Formánek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Martin Sehnal, Aleš Skřivan, Václav Stuchl