Po 7.9.20 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Medvídkova tlapička
Po 7.9.20 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Pendula Bona AC
Po 14.9.20 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Medvídkova tlapička
Út 15.9.20 18:15, 19:30 SLIVE Lachtánci 1.WC
Čt 17.9.20 18:00, 19:15 HRAB2 STS Chvojkovice - Brod
Po 21.9.20 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Pendula Bona AC
Út 22.9.20 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Torpedo Cannabis
Čt 1.10.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Dirty Bastards
Čt 1.10.20 19:00, 20:15 MIKU2 Vládci Prahy
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezona Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. Tato "podivná" sezóna nakonec přinesla nejvíc radosti Dirty Bastards, kteří byli naprosto suverénní. Jedinou porážku si připsali už v prvním kole, a to pouze kvůli tomu, že v duelu s Vládci Prahy nastoupili s hráčem, který ještě neměl hotový přestup. Do cílové rovinky vbíhaly na druhém místě Chvojkovice, ale v nováčkovském souboji s GE Teamem, který už měl jisté poslední místo, střelecky zkolabovaly. Porážkou 2:5 nabídly postupovou šanci Mystique Dynamu a zkušený konkurent toho bez problémů využil. Vedle GE Teamu sestupují Lachtánci, spíše veteránská sestava už tentokrát tempu mladších soupeřů nestačila. Doplní je Torpedo Cannabis, pro které je to už druhý sestup za sebou. V posledním kole mělo přetěžkou úlohu porazit první Bastardy, což se nepovedlo. Konkurenční Palouček sebral dva body zdarma od Medvídkovy tlapičky a odskočil na dvoubodový rozdíl, takže jediným konkurentem zůstal Homunculus, ten ovšem měl lepší vzájemný zápas, díky čemuž se zachránil. Korunu krále střelců si za 18 gólů nasadil Josef Kurka z Dirty Bastards, brankářům vévodil Tomáš Moravec z Mystique Dynama.

30. 6. 21 20:30 MOTO1 Mystique Dynamo CF Vládci Prahy 11. 5:0 (2:0)
Domácí skvěle bránili, soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli. Dvořák
Mystique Dynamo CF Vládci Prahy
Tomáš Moravec – Michal Burda, Petr Cikaník, Marek Daněček, Jan Janík, Michal Lampír, Jan Lenz, Aleš Moravec, Lukáš Smetana vs Karel Erben – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Lukáš Koutský, Martin Kovář, David Sváček, Jan Vosátka
3., 55. Lukáš Smetana
14. Michal Lampír
34. Aleš Moravec
60. Jan Lenz
30. 6. 21 20:30 MOTO4 Torpedo Cannabis Dirty Bastards 11. 1:4 (0:3)
Hlavně ve druhé půli měli domácí místy až drtivý tlak, dokázali ale dát jen jeden gól. Janda
Torpedo Cannabis Dirty Bastards
Dominik Matušinský – Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Lukáš Sklenka vs Petr Šujan – Jiří Fajt, Rudolf Kojma, Josef Kurka, Jan Lanhaus, Martin Špaček
33. Ján Labant 13., 53. Jan Lanhaus
17., 27. Josef Kurka
30. 6. 21 20:15 P3 STS Chvojkovice - Brod GE Team 11. 2:5 (0:0)
Domácí měli celý zápas převahu, ale neproměnili spousty šancí a soupeř je ztrestal z brejků.
STS Chvojkovice - Brod GE Team
Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Ondřej Poláček, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Davide Ricciardi – Boris Freso, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Marek Líška, Nadeem Meghji, Philip Maximilian Overhage, Nicolas Riabsameu, Nischal Rokka, Benjamin Vezin
51. Jan Modlík
58. Jakub Hrubeš
37., 57. Nadeem Meghji
42. Sebastian Gross
55., 60. Philip Maximilian Overhage
30. 6. 21 20:15 ARIT Pendula Bona AC Lachtánci 1.WC 11. 6:0 (5:0)
Rozhodčí se nedostavil. Utkání bylo v poločase předčasně ukončeno kvůli zranění tří hráčů hostů.