Út 15.9.20 18:00, 19:15, 20:30 ZAK MTPCH
Ne 20.9.20 15:00, 16:15, 17:30 P3 Hoptajch team
Ne 20.9.20 18:45, 20:00 MIKU1 Crossed sausages FC
Ne 4.10.20 18:45, 20:00 ZABEH Herbal Fusion
Ne 13.12.20 15:00, 16:15, 17:30 ZABEH Tus Pelotas
Ne 13.12.20 15:00, 16:15 TEMPO MC Sarmat A
Ne 13.12.20 17:15, 18:30, 19:45 HOSTI Sen Černý Most II PG
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezóna Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. A bohužel se to týkalo i jednoho z týmů v této skupině, do jarních dohrávek už nenastoupil Troll, který se tak stal prvním sestupujícím. Regulérnost soutěže to ale nijak nenarušilo, protože do té doby získal jediný bod. "Podivná" sezóna přinesla nakonec nejvíc radosti týmu Sarmat, který může slavit čtvrtý postup za sebou. Sarmat byl v sezoně naprosto suverénní a prohrál až v posledním kole s SAS fans, kteří si tím zajistili záchranu. Osud ve svých rukou měli i Tus Pelotas, jenže k zápasu s OOO se nedostavili a propadli se na předposlední místo. Závěrečné dějství přineslo zklamání i Strážcům pomeranče, s Herbal Fusion museli být rádi za remízu, která jim ale v konečném účtování nestačila, jelikož Crossed sausages brali body zdarma od Trollu a na vzájemný zápas se na poslední chvíli udrželi právě na úkor Strážců. Souboj dvou dlouholetých běchovických souputníků skončil úspěchem Hoptajch teamu, který si po výhře 7:2 nad Snem Černý Most zajistil druhou postupovou příčku o bod před OOO. Korunu krále střelců si za 16 gólů nasadil Anatolie Rusu ze Sarmatu, brankářům vévodil jeho spoluhráč Mykhaylo Zozulynets.

26. 6. 21 12:30 ZAK SAS fans MC Sarmat A 11. 2:1 (1:1)
Bojovný a vyrovnaný zápas. Domácí bojovali do poslední minuty a zaslouženě urvali body.
SAS fans MC Sarmat A
Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Richard Šubrt, Václav Tejml vs Mykhaylo Zozulynets – Andriy Bazyuk, Oleksandr Desyk, Mykola Landiak, Maksym Mashyr, Roman Nedzelskyi, Volodymyr Paliukh, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn
10. Václav Tejml
49. Peter Giertli
25. Oleksandr Desyk
26. 6. 21 12:30 P1 OOO FC Tus Pelotas 11. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
OOO FC Tus Pelotas
Edward Kneen – Karol Danko, Jakub Dluhy-Smith, Petr Morong, Vojtěch Řehák, Rupert Vans Agnew vs
26. 6. 21 12:30 TEMPO Strážci Pomeranče Herbal Fusion 11. 6:6 (4:4)
Velmi bojovné utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Petr
Strážci Pomeranče Herbal Fusion
Richard Zandt – Jakub Crha, Jan Novák, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Petr Tinka, David Zatkal vs Daniel Rosenheim – Daniel Bartoň, David Bílek, Luboš Cidlinský, Matyáš Heinzel, David Holub, Martin Holub, Tomáš Loukota, Adam Novotný