Ne 6.9.20 17:30, 18:45, 20:00 SCBEC Šnek FC A
Út 8.9.20 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Ross Crock
Ne 13.9.20 16:15, 17:30 TEMPO Prague United
Ne 13.9.20 17:30, 18:45, 20:00 MIKU2 Pivní draci
Čt 17.9.20 18:15, 19:30, 20:45 ZAK Ross Crock
Ne 20.9.20 16:15, 17:30 LITVI Brazzers Praha FC B
Ne 4.10.20 13:30, 14:45 PLAM FBC KFC
Ne 4.10.20 17:30, 18:45, 20:00 MIKU1 Prague United
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezona Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. Bohužel se to týkalo i jednoho týmu z této skupiny – do jarních dohrávek se sice přihlásila, ale následně se ze dvou utkání v řadě omluvila Alej, která se tak stala prvním sestupujícím. Pádu jen tak tak v posledním kole unikla Nulová šance, které k tomu stačila remíza se Sportingem Luka. Ten vyrovnávací gól v poslední minutě nijak nerozházel, postup ze třetího místa měl jistý, KFC nemělo šanci ani přes výhru nad Profesory. Do sestupové skupiny se tak místo Nulové šance propadl Ross Crock, který se navíc z posledního utkání omluvil. Třetím sestupujícím je Hashlerka, která neměla s lídrem tabulky Brazzers příliš šanci. Do šestky kromě Brazzers a Sportingu postupuje nováček HeyMed, kterému výrazně pomohl i výkon brankáře Lukáše Cipryse. V horní části tabulky se mohli umístit i Pivní draci, to by však nesměli přijít o šest bodů kvůli absenci rozhodčích. Nejlepším střelcem skupiny je s 16 góly Pavel Nosek ze Šneka a mezi gólmany kraloval Tomáš Vlček z Brazzers, který udržel nulu po dobu 122 minut.

26. 6. 21 11:15 TEMPO Prague United HeyMed 11. 3:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, které nakonec vyhrál šťastnější tým. Petr
Prague United HeyMed
Roman Jireš – Antonín Borák, Jan Borák, Patrik Majer, Radim Tichý, Petr Uchytil vs Lukáš Ciprys – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Aner Hadžič, Haris Hadžič, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Vojtěch Novák, Jan Řeháček
25., 44. Petr Uchytil
55. Patrik Majer
3. Jan Hubáček
5., 57. Aner Hadžič
50. Vojtěch Novák
59. OG
26. 6. 21 11:15 ZAK Hashlerka THC 1993 A Brazzers Praha FC B 11. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kdy domácí bohužel neproměňovali svoje šance a proto líp zakončující hosté nakonec vyhráli.
Hashlerka THC 1993 A Brazzers Praha FC B
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Daniel Hofman, Ondřej Kouba, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Jan Žežulka – Matyáš Babiak, Pavel Hampl, Luke Anthony Racca, Jan Rykl, Josef Tomášek
33. Matyáš Babiak
36. Luke Anthony Racca
26. 6. 21 11:15 P1 Ross Crock Pivní draci 11. 0:6 k.
Domácí se ze zápasu omluvili.
26. 6. 21 11:15 P2 Sporting Luka Nulová šance 11. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo jasnou remízou. Svoboda
Sporting Luka Nulová šance
Jiří Janota – Ladislav Bořecký, Michal Foferka, Stanislav Frána, Jakub Janota, Jaroslav Kriebel, Dominik Merfait vs Tomáš Axler – David Borovička, Filip Hartmann, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Ondřej Švec, Michal Věchet
3. Ladislav Bořecký
11. Dominik Merfait
34. Michal Foferka
20 Michal Foferka 14. Lukáš Švec
56. David Borovička
60. Michal Věchet
26. 6. 21 11:15 BECH Profesoři FBC KFC 11. 2:5 (0:2)
Hosté byli celý zápas pohyblivější a zvítězili zcela zaslouženě.
Profesoři FBC KFC
Milan Vojtěch – Michal Auxt, Jan Brabenec, Jan Charbuský, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Ivan Lipták vs Tadeáš Hejnic – Ondřej Čech, Adam Hromas, Václav Obhlídal, Jaroslav Poděbradský, David Sgall, Jakub Vaníček, Lukáš Vilt
37. Michal Auxt
45. Ivan Lipták
18. Ondřej Čech
23., 43., 54. Jakub Vaníček
40. Adam Hromas
19. 6. 21 11:15 P1 Nulová šance Ross Crock 10. 1:1 (1:1)
Utkání nenabídlo příliš fotbalové krásy, ani gólových šancí. Mužstva si byla vědoma svého postavení a svou hru postavila na důkladné obranné fázi, I proto se diváci dočkali pouze dvou gólů a spravedlivé remízy. Andrle