Futsal I. třída A

jaro 2021 / 2022

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 18.5.22 21:00 HAJE1 Rattamahatta FC A Anbesorry 7. 6:1
St 18.5.22 20:00 HAJE1 Minotaur Praha Benfika Hranice 7. 0:5
Út 17.5.22 20:00 ASTR2 PE3NY FC Real 8 FC 7. 1:3
Po 16.5.22 21:00 ASTR2 PedF Praha FT B Reservoir Dogs 7. 3:3
St 11.5.22 20:00 HAJE1 Real 8 FC Minotaur Praha 6. 6:2
St 11.5.22 20:00 HAJE2 Anbesorry PedF Praha FT B 6. 5:3
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. ČAFC Praha - Futsal 18 14 2 2 131:44 44
2. PE3NY FC 18 12 3 3 100:47 39
3. Reservoir Dogs 18 12 2 4 121:52 38
4. Benfika Hranice 18 11 1 6 66:48 34
5. Anbesorry 18 11 1 6 86:72 34
6. PedF Praha FT B 18 10 2 6 86:80 32
7. Rattamahatta FC A 18 8 2 8 72:81 26
8. Real 8 FC 18 7 1 10 60:71 22
9. Jemné a Solené 1.FC 18 5 2 11 65:82 17
10. Kobylisy FK B 18 5 1 12 56:127 16
11. Minotaur Praha 18 4 1 13 67:116 13
12. Újezd nad Lesy FK 18 0 0 18 0:90 0

Utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo
Po 23.5.22 19:00 ASTR2 Benfika Hranice PE3NY FC 8.
Po 23.5.22 19:00 HAJE2 ČAFC Praha - Futsal Minotaur Praha 8.
Po 23.5.22 20:00 HAJE1 Jemné a Solené 1.FC Kobylisy FK B 8.
Po 23.5.22 20:00 HAJE2 Real 8 FC PedF Praha FT B 8.
Út 24.5.22 21:00 ASTR2 Reservoir Dogs Rattamahatta FC A 8.
Po 30.5.22 20:00 ASTR2 PedF Praha FT B Benfika Hranice 9.
Po 30.5.22 20:00 ASTR1 Minotaur Praha Jemné a Solené 1.FC 9.
Po 30.5.22 21:00 ASTR1 PE3NY FC ČAFC Praha - Futsal 9.
Út 31.5.22 21:00 ASTR1 Anbesorry Reservoir Dogs 9.
St 1.6.22 21:00 HAJE1 Rattamahatta FC A Real 8 FC 9.
Po 6.6.22 19:00 ASTR2 Jemné a Solené 1.FC PE3NY FC 10.
Po 6.6.22 20:00 ASTR1 Kobylisy FK B Minotaur Praha 10.
Další utkání Barva dresů

Rozpis pískání

Datum Začátky Hřiště Tým
Po 23.5.22 19:00 HAJE1 Jemné a Solené 1.FC
Po 23.5.22 19:00 HAJE2 Real 8 FC
Po 23.5.22 20:00 HAJE2 ČAFC Praha - Futsal
Út 24.5.22 20:00 ASTR2 Reservoir Dogs
Po 30.5.22 19:00 ASTR2 PedF Praha FT B
Po 30.5.22 20:00 ASTR1 PE3NY FC
Po 30.5.22 21:00 ASTR2 Benfika Hranice
Po 30.5.22 21:00 ASTR1 Minotaur Praha
Út 31.5.22 20:00 ASTR1 Anbesorry
St 1.6.22 20:00 HAJE1 Rattamahatta FC A
Po 6.6.22 20:00 ASTR1 ČAFC Praha - Futsal
Po 6.6.22 20:00 ASTR2 Jemné a Solené 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Statistika skupiny za jaro

Poslední aktualizace 20. 5. 22, 22:35