Čt 16.9.21 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Traktor Humus SUP A
Ne 26.9.21 16:15, 17:30 ZAK Sokol Vysočany SUP
Ne 26.9.21 16:15, 17:30 BECH PFC Kodymka SUP A
Ne 26.9.21 18:45, 20:00 ZAK Real Prd SUP
Po 27.9.21 18:00, 19:15 HRAB3 Gente supvet
Út 28.9.21 19:15, 20:30 MOTO1 JIP FC SUP
Ne 3.10.21 18:45, 20:00 ZAK Real Prd SUP
Ne 24.10.21 15:00, 16:15 ZAK Sokol Vysočany SUP
Út 26.10.21 19:00, 20:15 MIKU4 Ladronka
Čt 28.10.21 19:00, 20:15 MIKU2 Gente supvet
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve stínu znovu sílící pandemie koronaviru skončila 39. sezona superveteránské ligy. I tato skupina přinesla triumf jednoho z nováčků a také jako jediná i pořádné drama. Domácí potřeby díky zlepšení v druhém poločase jasně přehrály Ladronku, které pokus o návrat do druhé ligy vůbec nevyšel, a musely čekat, jak se povede soupeřům. JIPka rozstřílela Traktor Humus 9:0 a jak se nakonec ukázalo, byla pouhé dvě minuty od toho, aby celou skupinu vyhrála. Klíčem k zamotanému čelu tabulky, kde čtyři týmy dělil kolo před koncem jen bod, bylo utkání mezi Gente a Kodymkou. Ta šla rychle do vedení, což v tu chvíli znamenalo její vítězství ve skupině a postup společně s Domácími potřebami. Gente těsně před půlí vyrovnalo, čímž se dostalo na druhou příčku za JIP a černý Petr držely v rukou Domácí potřeby. Nakonec rozhodl jediný gól v druhém poločase. Gente by remíza stačila, Kodymka musela skórovat, a jak to tak bývá, stal se pravý opak. Petr Hladík dvě minuty před koncem vstřelil rozhodující gól, který nováčkovi zajistil první místo a rozradostnil Domácí potřeby, které skončily na vzájemný zápas druhé před JIP. Na Kodymku zbyly jen brambory. Smolařem skupiny se stal Kolotouš, po předchozím sestupu kvůli nepískání tentokrát sezonu vůbec nedokončil. Jeho vyloučení vliv na skupinu nemělo, body do té doby získal jen proti týmům z druhé poloviny tabulky. Korunu krále střelců si za 10 gólů nasadil Vlastimil Schwarz z Domácích potřeb, brankářům vévodil Ladislav Sedláček z JIP. Redakce Týdeníku Hanspaulka přeje všem fotbalistům klidné prožití vánočních svátků, pokud možno ve zdraví, a co nejlepší vstup do nového roku.

18. 11. 21 19:30 ZAK Real Prd SUP Sokol Vysočany SUP 9. 0:2 (0:0)
Zápas nebyl moc pohledný. Nakonec hosté zaslouženě zvítězili. Dvořák
Real Prd SUP Sokol Vysočany SUP
Ladislav Jacko – Pavel Drinka, Jan Enökl, Roman Faltýn, Martin Plšek, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Jiří Hrnčíř – Karel Chládek, Milan Doruška, Petr Hrabal, Václav Klement, Tomáš Kučera, Petr Regal st., Richard Urban
47. Karel Chládek
58. Richard Urban
18. 11. 21 19:15 KORAB Ladronka Domácí potřeby SUP 9. 1:5 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězilo lepší mužstvo. Krajči
Ladronka Domácí potřeby SUP
Tomáš Kutal – Jaroslav Dvořák, Vlastimil Hrdlička, Luboš Kubelka, Petr Maňas, Karel Poláček, Petr Přikryl, Luboš Rudiš vs Tomáš Kvasnička – Martin Jiráň, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
32. Tomáš Kutal 26., 51., 58. Vlastimil Schwarz
41. Michal Louda
46. Luboš Urban
18. 11. 21 19:15 MOTO1 Traktor Humus SUP A JIP FC SUP 9. 0:9 (0:4)
Utkání bylo jen otázkou skóre. Melíšek
Traktor Humus SUP A JIP FC SUP
Václav MeisnerTomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Martin Ulrich, Robert Varyš, Roman Vavro vs Ladislav Sedláček – Václav Chrbolka , Štěpán Hladík, Radim Hocek, Pavel Krbec, Richard Krejčí, Radek Líbal, Tomáš Novák, Jiří Procházka, Tomáš Procházka , Jiří Vyhnal
13. Richard Krejčí
14. Radek Líbal
23., 34., 41. Štěpán Hladík
26., 43., 51. Jiří Vyhnal
39. Pavel Krbec
18. 11. 21 19:00 P2 PFC Kodymka SUP A Gente supvet 9. 1:2 (1:1)
Bylo znát, že v utkání o něco šlo. Odpovídající by byla remíza, ale štěstí se v závěru usmálo na hosty. Smetana