Út 5.4.22 19:15, 20:30 SANC1 Trops 1.SK UVL
St 6.4.22 18:15, 19:30 PRKOP Santa Dominica UVL
Út 19.4.22 19:00, 20:15 METE1 Nejistý Felix UVL
Po 25.4.22 19:15, 20:30 MOTO4 Radouč FC UVL A
Ne 8.5.22 16:15, 17:30 TEMPO Klokan club UVL
Po 9.5.22 19:15, 20:30 SANC2 Nejistý Felix UVL
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Klokan tentokrát získal mistrovský hattrick díky prvenství ve všech veteránských kategoriích, a mezi ultraveterány to bylo nejpřesvědčivější. Byť tedy rozhodovalo se až v posledním kole, když přehrál obhájce prvenství Santa Dominicu 3:0. Chloubou úřadujícího mistra byla defenzíva, inkasoval jediný gól a brankář Kamil Kyral udržel čisté konto 229 minut. Překonat ho dokázal jen Milan Škoda z Radouče, což není až takové překvapení, neboť šlo s 18 zásahy o nejlepšího střelce skupiny. Radouč sice po podzimním stříbru brala tentokrát třetí místo, ale v téhle konkurenci je další pódium rozhodně úspěch. Neztratil se ani Indus. V posledním kole se spolu utkali také nováčci. Překvapivě lepší výkony podával v sezoně Valník a prokázal to i ve vzájemném měření sil. Estudiantes podlehli 2:5 a na cestu zpět do druhé ligy si nepřibalili jediné vítězství. Spolu s nimi padají Trops, kterým se nepovedlo navázat na solidní nováčkovskou sezonu. Oblouci se už podruhé za sebou těsně udrželi, uvidíme, jestli se ucho brzo neutrhne.

16. 6. 22 19:00 MIKU1 Oblouci 81 AFC UVL Klokan club UVL 9. 0:8 (0:1)
Domácí si gólové šance taky dokázali vytvořit, ale na rozdíl od hostů je neproměnili. Jiří Smetana
Oblouci 81 AFC UVL Klokan club UVL
Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Pavel Prokop, Josef Skopal, Michal Šolc, Jiří Svoboda, Josef Vilčko, Petr Vlasák, Rudolf Zuman vs Michal Vokáč – Jiří Činovec, Radislav Houška, Jaroslav Klíma, Kamil Kyral, Petr Mácha, Milan Makovec, Petr Pohnán
24., 34., 44. Jaroslav Klíma
41. Jiří Činovec
45. Petr Pohnán
52., 53., 57. Petr Mácha
16. 6. 22 19:00 ARIT Santa Dominica UVL AGČV UVL 9. 6:4 (2:3)
Santa Dominica měla s houževnatě bojujícím soupeřem docela starosti. O poločase prohrávala 2:3, nakonec ve druhém poločase otočila vývoj utkání ve svůj prospěch. Pěkný fotbal díky oběma týmům. Milan Husák, Jan Liška
Santa Dominica UVL AGČV UVL
Václav Chmel – Aleš Bažant, Jan Hubínek, Miroslav Königsmark, Miloslav Lev, Jiří Sklenář, Vladimír Vobořil vs Zdeněk Koller – Petr Janoušek, Miroslav Matlas, Miloslav Moc, Matěj Pánek, Libor Tůma
14., 53., 56. Jiří Sklenář
14. Vladimír Vobořil
32. Aleš Bažant
47. Miroslav Königsmark
6. Petr Janoušek
18., 24., 55. Miloslav Moc
16. 6. 22 19:00 ZAK Estudiantes UVL Valník UVL 9. 2:5 (1:2)
Nervózní zápas lépe zvládli hosté.
Estudiantes UVL Valník UVL
Jiří Fiala – Petr Burian, Tomáš Kostroun, Petr Koutník, Lubomír Kubička, Jiří Mužíček, Milan Vlček, Petr Walter vs Radek Matoušek – Bohuslav Bára, Vilém Král, Petr Mengler, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Richard Toman