Zastupitelé městské části Praha 4 podporují realizaci nové multifunkční haly na pozemku Základní školy Plamínkové a skvělá zpráva pro nás je, že celý projekt je doslova „šitý na míru“ právě pro potřeby Pražského svazu malého fotbalu.

„Než v nové hale poprvé uslyšíme jásot fanoušků a zvuk píšťalky rozhodčího, čeká nás ještě dlouhá cesta, ale věřím, že se nám podaří projekt prosadit a v rámci svých pravomocí učiním vše, aby byl zařazen do investičního plánu již na rok 2015,“ odpověděl nám na dotaz, kdy bude hala stát, ing. Jiří Bodenlos, místostarosta Prahy 4 a doplnil: „radnice Prahy 4 dlouhodobě podporuje sportovní i ostatní volnočasové aktivity Pražanů a Hanspaulská liga je nejen svou historií ale i počty hráčů doslova rodinným stříbrem našeho hlavního města. Maximální možná podpora malé kopané je tak jasnou volbou.“

A to je skvělá zpráva, protože studie haly, kterou městská část zadala u projekčního atelieru Palová, slibuje opravdu komfortní prostředí, zahrnující umělou trávu 4. generace, tribuny až pro 400 diváků, výsledkové tabule s časomírou, stoly pro rozhodčí, střídačky, denní i umělé osvětlení, moderní sociální zázemí. Dokonalou tečkou tohoto výčtu je vybrané místo! Jak uvidíte na ukázce zasazení haly na pozemek, hned vedle ní jsou totiž další dvě venkovní hřiště. K dispozici tak bude nejen samotná krytá a zateplená hala, ale doslova areál zasvěcený Hanspaulce, pouhých 300 metrů od stanice metra Pankrác! A než si tam poprvé zahrajeme, podívejme se, na co se můžeme těšit.

Vizualizace jsou převzaty ze zmíněné studie. Autor: Projekční ateliér Palová, Zlín.

 


příčný řez halou

náhled zasazení haly na pozemek Základní školy