Po 31.3.14 18:15 ARIT Ekonom WT VET Santa Tranta VET   (VL1A)
Po 31.3.14 19:30 ARIT Sedm zbabělých A Houbařův Ráj   (HL8B)
Ne 1.6.14 17:30 zzNOVOB Kapr tým 86 A Veleslavín Viktoria   (HL3D)
Ne 1.6.14 18:45 zzNOVOB Los Gigoalos VET Old Bayern Prag   (VL4E)
Po 9.6.14 19:00 METE1 Celtic THK Pajzovna FC   (HL3A)
Po 9.6.14 20:15 METE1 Gambrinus VH VET Prapražačka A   (VL2A)

15. 6. 14 17:30 P3 Těžká demence Atomovej brouk B 11. 1:3 (1:1)
Domácí pouze 4+1, kdyby byli v plném počtu tak by mohli i bodovat. Jan Svoboda, Jan Štrauf
Těžká demence Atomovej brouk B
Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Ondřej Vokurka vs Lukáš Martinkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jiří Sova
27. Jan Bárta 11. Tomáš Autrata
55. Jiří Sova
60. Tomáš Reiter
30. 5. 14 19:15 P1 Améby AFC A Těžká demence 10. 2:1 (0:1)
Zápas bohatý na šance, ale málo gólů.
Améby AFC A Těžká demence
Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Ondřej Vokurka
54. Pavel Voska
59. Jakub Marek
16. Ondřej Vokurka 59. Matěj Kracík
23. 5. 14 19:15 P2 Těžká demence Bohemia Roztyly 9. 1:2 (1:0)
Klidné utkání, kdy hosté se štěstím na konci utkání zvítězili. Kaňok, Solich
Těžká demence Bohemia Roztyly
Matěj Kracík – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Ondřej Vokurka vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Pavel Schiller, Jan Šterner, Martin Zeman
11. Ondřej Vokurka 50. Jan Šterner
51. OG
18. 5. 14 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Těžká demence 8. 5:0 (1:0)
Zápas byl ze strany Vysočanského béčka veden šikovně. V 16. minutě šli do vedení a až se soupeř vrhl do útoku tak přidali další branky.
Sokol Vysočany B Těžká demence
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Miloš Hrdlička, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Jakub Sýkora vs Jakub Procházka – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál
16., 33. Ondřej Kracman
45., 60. Pavel Blažek
58. Jiří Kočovský
11. 5. 14 16:00 BECH Zimbru Olymp A Těžká demence 7. 7:2 (1:1)
Hosté začali dobře a nepouštěli favorita na dostřel vlastní branky, ke své smůle ovšem inkasovali gól do šatny. Druhá půle však byla o něčem úplně jiném, Zimbru po hřišti doslova létalo a zaslouženě vysoko vyhrálo. David Kabát, Eduard Skramuský
Zimbru Olymp A Těžká demence
Eugeniu Marandici – Igor Costandoi, Andrei Pazeniuc, Denis Pazeniuc, Roman Pupkov, Vladimir Šarapanovschi, Yauheni Vasilyeu vs Jakub Procházka – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Ondřej Vokurka
30., 53., 57. Roman Pupkov
31., 52. Igor Costandoi
44., 54. Andrei Pazeniuc
11. Jan Bárta
50. Ondřej Vokurka
4. 5. 14 20:00 P3 Těžká demence Lord Mayor Idiot 6. 2:2 (2:2)
Výborné rychlé utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Procházka M, Procházka T
Těžká demence Lord Mayor Idiot
Jakub Procházka – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Stanislav Futera – Pavol Bendík, Petr Burget, Jakub Junek, František Křesťan, Michal Pinka, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha
5. Ondřej Vokurka
18. Lukáš Bláha
7. OG
11. Jakub Junek
27. 4. 14 16:15 P3 Havri Havri Těžká demence 5. 2:1 (1:1)
Herně podprůměrné utkání, které ovlivnilo nejdříve zranění gólmana hostů po kontaktu s protihráčem a následně zbytečná červená karta pro jeho spoluhráče na konci poločasu, kterou hráči Těžké demence příliš neunesli. Domácí si za "výkon" v půlhodinové přesilovce nezasloužili ani bod, nakonec mají po ojedinělé chybě obrany oba dva. Těžká demence v druhé půli viděla v každém rozhodnutí rozhodčích křivdu a po závěrečném hvizdu zejména v osobě jejího náhradního brankáře vskutku dostála svému jménu. Rosenberger
Havri Havri Těžká demence
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Michal Macek, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Matěj Kracík, Petr Sládek, Ondřej Vokurka
28. Viliam Valúch
53. Jan Hejda
30 Viliam Valúch 13. Jan Bárta 16. Petr Sládek
30. Petr Sládek
60. Matěj Kracík
21. 4. 14 17:30 P3 Těžká demence Dynamo UK 4. 1:2 (0:2)
Hezké utkání, ve kterém vyhrálo o něco lepší mužstvo hostů. Hošek,Plucar
Těžká demence Dynamo UK
Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Yosyp Kovaliv – Yakiv Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ihor Kostyshyn, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Volodymyr Mula, Oleksii Ostafiichuk, Volodymyr Parakhonyak
50. Ondřej Vokurka 12. Ivan Krechun
16. Dmytro Kyprych
11. 4. 14 19:15 P2 Youngsters FC Těžká demence 3. 4:1 (2:0)
Youngsters FC Těžká demence
Jan Nováček – Martin Charvát, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Michal Šaněk, Jan Šneberk vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
23., 47. Martin Charvát
29. Jakub Maršoun
41. Jan Šneberk
40. Jan Bárta 37. Petr Řeřicha
47. Pavel Korček
4. 4. 14 19:15 P1 Těžká demence Borussia Dortšpunt B 2. 3:4 (1:3)
Nudný zápas, hosté berou oba body. Husák
Těžká demence Borussia Dortšpunt B
Adam Bystřický – Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka vs Jakub Andres – Martin Denovský, Matěj Holeček, Ladislav Ježek, Michal Kučera, Jiří Lopata, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý
28., 39. Pavel Korček
40. Lukáš Bláha
1., 45. Jan Šrepl
23. Ondřej Vachulka
29. Michal Kučera
29. 3. 14 10:00 TEMPO Bum bar PV B Těžká demence 1. 3:3 (1:2)
Velmi dobré, bojovné utkání se zaslouženou dělbou bodů. Milan Šebek
Bum bar PV B Těžká demence
Ondřej Sladký – Zdeněk Bajan, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Lukáš Bláha, Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Pavel Korček, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Sládek, Ondřej Vokurka