2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 0 3 59:35 16
4. Restaurace U Pecků A 11 6 2 3 36:19 14
5. Úderka Žižkov junioři 11 5 1 5 39:38 11
10. Audi United FC 11 3 2 6 42:46 8
11. Saens 1.FC A 11 4 0 7 22:58 8
12. Akta - rez 11 2 0 9 28:40 4

Komentář

O titulu se sice rozhodovalo až v posledním kole, karty byly ale rozdány poměrně jasně. Úterní hosté dostali své dva body zdarma předem, neboť HS Praha se ze zápasu omluvilo, přesto jim nezbývalo než čekat na zázrak. Ten ale Rowdies nepřipustili, už ve 2. minutě vedl nad Audinou 2:0 a nakonec oslavili titul pohodlným vítězstvím 4:0. Celek složený převážně ze sparťanských futsalistů tak obhájil mistrovské vavříny a celkově triumfoval mezi elitou už počtvrté. Korunu krále střelců získal s přehledem za 23 přesných zásahů Tomáš Kounovský ze Smutných potapěčů, a to přesto, že se v posledním kole na vítězství nad poslední Aktou 5:4 střelecky nepodílel. Saens na závěr přehráli Úderku a o jejich sestupu tak nakonec rozhodl jen horší vzájemný zápas s Audi.

24. 6. 15 19:30 MIKU2 Rowdies HFC Audi United FC 11. 4:0 (2:0)
V první půli celkem vyrovnané utkání, góly však dávali pouze domácí. Ve druhém poločase hosté trochu rezignovali a domácí mohli začít s oslavami.
Rowdies HFC Audi United FC
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Martin Doša, David Frič, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Kosina, Matěj Paprčiak, Richard Peer, Marcel Rodek, Pavel Stejskal, Tomáš Vobořil, Tomáš Voráček vs Jiří Zach – Roman Alba, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Měchura, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima
1. David Frič
2. Pavel Stejskal
49., 59. Michal Holeček
24. 6. 15 19:30 MIKU1 Úterní hosté Ski FC A HS Praha 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
24. 6. 15 19:30 MIKU4 Smutný potapěči Akta - rez 11. 5:4 (1:0)
Pěkný poslední zápas s řadou šancí na obou stranách. Vyhrálo lepší mužstvo. Stěhule
Smutný potapěči Akta - rez
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Martin Mašek – Martin Beneš, Štěpán Böhm, Petr Farář, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal, Ondřej Vrabec
1., 40. Jiří Žalud
54. Michal Trunečka
55., 55. Petr Dedek
41., 56., 58. Jakub Mrhal
46. Martin Beneš
24. 6. 15 19:30 MIKU3 Saens 1.FC A Úderka Žižkov junioři 11. 4:2 (1:0)
Hosté byli aktivnější, ale domácí držel skvělý gólman, a tak se domácí před půlí ujali vedení po rychlém brejku. Po změně stran dvěma slepenými góly potrestali domácí svého soupeře, který v závěru již pouze korigoval skóre. Čapla
Saens 1.FC A Úderka Žižkov junioři
Patrik Jandus – Tomáš Báňa, Štěpán Holý, Jakub Mazura, Bedřich Straka, Pavel Strazzer, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Marek Hanousek – Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Michal Preisler, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka
27. Pavel Strazzer
32., 51. Lukáš Tesařík
33. Petr Strazzer
34 Pavel Strazzer 58., 60. Michal Preisler
24. 6. 15 19:30 HOSTI Santa Dominica Holosmetky FC A 11. 2:2 (1:1)
Hosté si nedokázali poradit s poměrně dlouhou přesilovkou. Nakonec byli rádi pouze za remízu. Domácí se snažili bránit a tahat čas, což se jim i dařilo. Bohužel co jim chybělo byla soudnost a alespoň trochu slušného chování některých jedinců. Šťástka
Santa Dominica Holosmetky FC A
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav BelladaJakub Čihák, Jindřich Eisenreich, Lukáš Koutenský, Matyáš Olmr, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
15. Martin Tryml
37. Michal Zukal
21 Martin Tryml 23., 58. Lukáš Koutenský
24. 6. 15 19:15 ZAK Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác 11. 5:1 (1:0)
Jasná výhra lepších domácích. Kučera
Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác
Petr Kratochvíl – Jiří Allram, František Jakubec, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Tomáš Vajnar vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Marek Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Michal Krejča, Ondřej Mareš